brak logo

Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 09:35
Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
5
seba 2016-08-05 21:58
Cześć wszystkim! Kochani czy ktoś z was aplikował może na ogłoszenie na sprzedaż? Warunki wydają się całkiem ok ale wolałbym się upewnić :) dzięki z góry
Nowy 2017-04-18 10:29
Hej,
Praca fajna i ciekawa. Dużym plusem pracy w PF jest młody team oraz bardzo dobre relacje między pracownikami. Każdy z pracowników ma opłacane zajęcia z angielskiego ale mogłboy być wiecej dodatkowych benefitów. Generalnie polecam.
Julita 2017-08-04 13:16
@Nowy widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.. To, że w firmie można liczyć na zajęcia z języka obcego, to bardzo ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Piszesz, że mogłoby być więcej benefitów. Jakie konkretnie masz na myśli?
Zostaw swoją opinię o Pepperl+Fuchs Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.