Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.

Opinie o Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.

Mariusz Grzelak
@Anonim

Pragnę poinformować, że powyższy wpis jest mojego autorstwa. Jako już były pracownik był efektem nagromadzenia się negatywnych emocji ze sfery służbowej oraz prywatnej. Informacje w nim zawarte, są w większości nieprawdziwe. Pragnę tym samym ogromnie przeprosić osoby pomówione w poście jak i osoby podejrzewane o jego umieszczenie. Moim zamiarem nigdy nie było i nie jest krzywdzenie innych ludzi dlatego jest mi tym bardziej przykro z zaistniałej sytuacji. Jeszcze raz z całego serca przepraszam osoby dotknięte moich szczeniackim i niepoważnym zachowaniem.

Anonim Nowy wpis

Jako jeszcze aktualny pracownik chciałbym przedstawić kilka faktów na temat firmy. Sami ocenicie czy chcielibyście w takiej firmie pracować. Zacznę od szefa, który szefem nie jest. Decyzyjność należy do Pana z Austrii i to on decyduję o rozwoju firmy, zatrudnianiu nowych pracowników, pensjach itp. Pan Tomasz M. to tylko marionetka zwany dyrektorem sprzedaży. Marionetka ma prawą rękę, bardzo dobrego kolegę Tomasza Ż. Wyjeżdżają razem na wakacje i decydują o rzeczach, które mieszczą się w ich kompetencjach. Zarobki - zbyt niskie jak na aktualne warunki. Szeregowy inżynier sprzedaży zarabia miedzy 5tyś - 6,5tyś zł (na rękę). Pracownik biurowy to ok 1 tyś mniej. Premia inżyniera przy założeniu wykonania ponad 100% planu to ok 150% miesięcznej pensji więc ok 10tyś. Konkurencja od dawna oferuje lepsze warunki. Auta służbowe to BMW3 ale zostały wprowadzone tylko po to by osłodzić gorycz zarobków. Co do warunków pracy. Pojawia się mobbing, kary finansowe za spóźnianie się z wpisywaniem raportów. Wyciągane są bilingi z rozmów aby "zmotywować" pracowników. Elementarny brak wiedzy z zakresu zarządzania zespołem jest widoczny na każdym kroku. Niewątpliwym plusem jest sam zespół sprzedażowy (inżynierowie sprzedaży) oraz ekipa back office. Wielki szacun dla tych ludzi. Gdyby nie oni ta firma nie miałaby żadnej wartości.

Karolina Nowy wpis
@Anonim

mogę dopytac o parę rzeczy o których piszesz ?: - auta to są tylko dla przedstawicieli czy taki inzynier tez ma na nie szanse? - o co chodzi z tymi bilingami z rozmow, rozmowy są nagrywane i ktos je potem odsluchuje i pokazuje innym ?

Ewelina Nowy wpis
@Anonim

Co do stanowisk merytorycznych, pewnie masz racje, ale 5 tys. dla pracownika biurowego to w PL nie jest oczywista rzecz! Chyba, że nie dotyczy to np. sekretarki czy osoby początkującej. Znasz może stawki w takich przypadkach?

Mariusz Grzelak Nowy wpis

Polecam

@Michał

Fajnie wiedzieć że polecasz :) ale fajniej byłoby wiedzieć z jakiego powodu? :)

Emilia

Opinie jak najbardziej ok, widać że naprawdę fajna atmosfera. To się czuje po tych komentarzach. A powiedzcie mi jeszcze jak kwestia wynagrodzeń - można fajnie sobie u nich zarobić? Jakie stawki proponują na sam początek?

Mike

Pracowałem kiedyś w tej firmie. Jednym słowem polecam - duża firma niemiecka, jednak atmosfera w środku firmy bardzo przyjacielska. Polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zenek

Jest spoko. Jak robisz swoje to nikt się Ciebie nie czepia. Młody i zgrany team. Szefostwo też spoko. Rozumie pracowników i ich potrzeby. Mozna śmiało aplikować.

Julita

@Nowy widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.. To, że w firmie można liczyć na zajęcia z języka obcego, to bardzo ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Piszesz, że mogłoby być więcej benefitów. Jakie konkretnie masz na myśli?

Scooter
@Julita

Z dodatkowych benefitów mogłaby być opieka zdrowotna np luxmed lub medicover. Pewnie jak firma się rozrośnie to będzie ale póki co trzeba się ratować inaczej :) Generalnie bardzo polecam. Co do zespołu to potwierdzam. Świetne relacje między pracownikami oraz szefostwem. Nie ma głupiego wyścigu szczurów czy kopania dołków pod innymi. Firma transparentna, nic nie ukrywa.

Hej, Praca fajna i ciekawa. Dużym plusem pracy w PF jest młody team oraz bardzo dobre relacje między pracownikami. Każdy z pracowników ma opłacane zajęcia z angielskiego ale mogłboy być wiecej dodatkowych benefitów. Generalnie polecam.

seba

Cześć wszystkim! Kochani czy ktoś z was aplikował może na ogłoszenie na sprzedaż? Warunki wydają się całkiem ok ale wolałbym się upewnić :) dzięki z góry

admin

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepperl+Fuchs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepperl+Fuchs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.?

Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.