Opinie o Hydrogaz Sp.j. w Padew Narodowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hydrogaz Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hydrogaz Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrogaz Sp.j. w Padew Narodowa

@tomi

zawsze na miejsce zawsze na czas, oby tak dalej nie znam drugiej firmy z tak szeroką gamą usług a współpracuje z wieloma i wiem co mówię Bardzo pomogli w programie czyste powietrze od ocieplenia budynku przez wymianę okien do wymiany kotłowni oraz całej instalacji teraz wiem że mogę liczyć na nich w konserwacji mojego Viessmana Sprawdziłem wykazie serwisantów i tak najbardziej figurują wykazie serwisu Immergas ( więc nie wiem o czym ten pan mój przedmówca pisze ? niech się ogarnie )

Josiek Nowy wpis

Wcale nie są tacy super, u mnie pracowali jak w telewizyjnej usterce. Zwykł naciągacze, nie polecam.

Bogusia Nowy wpis

Na stronie firmy jest info o poszukiwanych monterów instalacji sanitarnych wodno-kanalizacyjnych, ale zakładam, że już nieaktualne:/ Szkoda, bo mąż byłby chętny do pracy tutaj w firmie. Wiecie coś na temat ewentualnych przyjęć na to stanowisko? Pisali, że mogą zgłaszać się osoby również do przyuczenia. Nadal tak jest? Na jaką stawkę można liczyć na początek? Umowa o pracę jest już na starcie, czy po okresie próbnym?

@tomi Nowy wpis

Patryk

Nie zgadzam się z tym wpisem ,ponieważ mój kocioł Immergas serwisują już od kilku lat .Potrzebowałem pomocy w dzień wolny od pracy i także nie było problemu . Poza tym mają wszystkie materiały na miejscu i od reki a to ważne bo płytę w kotle wymienili mi natychmiast i to była profesjonalna diagnoza ,POLECAM ;-)

Seweryn66 Nowy wpis

Moje zdanie na temat ekipy a głównie serwisu Hydrogaz jest bardzo pozytywne od wielu lat obsługują mój kocioł wiem że zawsze mogę na nich liczyć a takie jest moje zdanie na temat wypowiedzi tego pana - mojego poprzednika Internet jest takie miejsce gdzie każdy może wyrazić swoje zadowolenie lub jego brak a najczęściej tutaj wylewają swoje żale ci których nikt w życiu prywatnym nie słucha Których zdanie nie ma znaczenia Tutaj szanowny pan który wypisuje takie bzdury jak widać nie ma pojęcia nie znam firmy o której pisze

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hydrogaz Sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
??? znany

hydrogaz jako pracodawca? tak to dobra firma bardzo dobre warunki pracy .wynagrodzenie ponadprzeciętne i mam możliwość poza nagrodzeniem o solidną premię oczywiście za dodatkowe godziny ale ogólnie to polecam :) miła atmosfera

Agnieszka
@??? znany

Widzę, że Twoja opinia, jako pracownika Hydrogazu jest ostatnią, potem wypowiadali się klienci. Napisz, proszę, o jaką premię chodzi, bo wygląda, że to jest płatność za nadgodziny. A premie same w sobie macie? Świąteczne itp.?

Artur

Solidna premia? To ile miesięcznie się wyciągnie?

Z.

firma o której mowa -HYDROGAZ z Padwi Narodowej to według mnie bardzo fachowa firma ,profesjonalne podejście do usług jak również do serwisu ,prowadzą serwisy prawie wszystkiego co mają w ofercie a to dla mnie bardzo ważne kiedy tylko miałem problem byli pomocni . U mnie pracuje tzn grzeje ich Imergaz i to był bardzo dobry wybór a z tego co wiem to imergazy i te niemieckie wismana piece to też mają w sprzedaży montują i serwis też mają nawet telefon dostałem od serwisu żeby dzwonić jak miałbym problem .co więcej chcieć , no może aby mi rachunki za gaz płacili :) ? jestem zaaaaadowolony tak trzymać panowie

Tonik

To nie jest odpowiednie miejsce na uwagi klientów ponieważ to forum pracownicze!

wieś

polecaM POLECAM POLECAM , takiej ekipy nie znam zakładali w domu pompe ciepła i te wszytskie bajery nowoczesne żeby hata była tania w utrzmaniu , ja pierdziele działa jak trzeba nie wiem o co chodzi za bardzo itd ale zima cieplutko w domku miałem więc jest ok :) ja i technika nie idziemy w parze ale pan grzegorz wytłumaczył jak co działa i jest super a rachunki prawie żadne , polecam firme z czystym sumieniem

zadowolony :)

robili mi wszystko co możliwe w domu i ogrodzie żeby było tanio i działało i nic skaplikowanego , wszystko działa jak trezba 2 rok już , pompa ciepła wszystko naprawde firma do polecenia

ciotuś

Mi też wykonywali nawadnianie , naprawde szybko sprawnie i za rozsądne pieniądze polecam

tomson

nam hydrogaz pomógł z kotłownią, stara trzeba było w calości zmodernizować, balismy się przedsięwzięca, bo musialo być szybko i sprawnie, a wiadomo jak takie remonty wyglądają, ale chłopaki naprawdę się spisali, zalatwili sprawę szybko i bez problemowo. oby wszystkie remonty tak wyglądały

mihhu

polecam wszystkim. zdecydowaliśmy się na hydrogaz przy zakładaniu c.o. w nowo wybudowanym domu. termin oczekiwania krótki, wyszło całkiem tanio jak na nasz metraż. firma profesjonalna, wszystko można dogadać i załatwić, nie ma do czego się przyczepić. a w domu ciepło, działa jak ta lala!

kamil k.

firma zrobiła nam kanalizę i całą sanitarkę po latach użerania się z szambem. profesjonaliści, poszło szybko i sprawnie i za rozsądną cenę, jestem mega zadowolony, polecam każdemu!

łukasz zielski

Już piąty sezon jestem użytkownikiem pompy ciepła ze zbiornikiem na ciepła wodę o pojemności 160 l.Ciepło pobierane jest za pomocą dwóch sond pionowych o głębokości 65mb - całośc to 260 mb rury w gruncie złożonym głównie ze żwiru i piasku.Dom ogrzany jak trzeba , polecam firmę przeogromnie !!

potencjalny klient

dzięki za informację bo właśnie też chce zacząć montować nawadnianie na ogródku i szukam firmy jeszcze przed sezonem bo zaraz terminy będą pewnie długie dziękuje na pewno zadzwonię do hydrogaz

kozaki :)

skolega stwioerdziliśmy że zrobimy sami w moim domu system nawadniania ogródka , no niestety sprawa nas przerosła zadzwoniłem do firmy hydrogaz powiedziałem co jest 5 i chwila moment pan przyjechał popatrzył umówiłem na termin i elegancko wszystko działa :) żona troche zła że sianko wydane ale co tak działa jak trzeba

@kozaki :)

Nawadnianie w ogródku w lutym ? !!! smieszne żarty Jak chcesz sobie zrobić reklamę to pisz o centralnym ogrzewaniu ! i choć w to nie wierzę bo kto robi centralne w środku zimy ?

kozaki :) 2

kolego robiłem nawadnianie w lutym bo po pierwsze nie ma mrozów i już ziemia jest ok a poza tym w tym roku chce mieć piękną trawkę więc mam zamiar ja siać marzec - kwiecień . więc jak się nie znasz na robocie to nawet nie pisz , przecież nie będę robił ogródka latem bo trawa nigdy mi nie urośnie zastanów się co piszesz kolego . i żadna reklama tylko chłopaki zrobili dobrą robotę więc ich chwale !! pomyśl zanim coś napiszesz

princes

Bardzo się cieszę, że skorzystałem z usług Hydrogazu, profesjonalnie podeszli do mojego zlecenia i nawet nie musiałem kiwnąć palcem, wybrali materiały i produkty do określonej przeze mnie ceny i zamontowali w określonym terminie. Polecam

Fabia krzys

Zgadzam sie z przedmówca firma pierwsza klasa polecam

Kaczorek

Pompa ciepła zamontowana z pierwsza klasa w domu cieplutko polecam ogromnie !! Szczerze !

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrogaz Sp.j. - Padew Narodowa

• Jak się pracuje w Hydrogaz Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrogaz Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydrogaz Sp.j.?

Hydrogaz Sp.j.