Hydrogaz Sp.j.

Padew Narodowa

Opinie o Hydrogaz Sp.j.

Janka 2013-11-14 09:17
Znakomici fachowcy, rewelacyjnie się spisali montując pompę ciepła w moim domu, dzięki nim we wszystkich pomieszczeniach jest ciepło, znakomici fachowcy, polecam.
Sandra 2013-12-11 11:47
Wspaniała firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, to porfesjonaliści w każdym calu, rewelacyjnie się spisali montując pompę ciepła w moim domu, dzięki ich ciężkiej pracy moje rachunki znacznie zmalały
michał swor 2017-01-18 08:08
Firma pierwszej klasy montowali mi ogrzewanie w całym mieszkaniu , szybko i sprawnie , piec zgodnie z moją prośbą był w cenie umiarkowanej i naprawde nie porzera gazu, działa bez zastrzerzeń , a co najważniejsze bardzo łatwy w obsudze ( nawet moja żona daje rade sama podkręcić temperature wodu lub grzejników :) ) Polecam , cena za usługę jedna z leprzych które otrzymałem gdy szukałem oferty !
Jedrek 2017-01-31 20:36
Zgadzam sie z przed mówcą rownież montowali mi ogrzewanie w domu szybko i sprawnie piec bardzo latwy w obsłudze a na dodatek bardzo oszczędny polecam firmę
Paweł 2017-01-31 20:45
U mnie super tydzień przed terminem skończona robota zależało mi na czasie naprawdę chłopaki sie postarali ogromnie polecam cała firmę rewelka
zadowolony klient 2017-02-03 10:21
Firma hydrogaz z padwi wykonała w moim domku instalcje ogrzewanie ,gaz i wodną .Muszę powiedzieć,że jestem zadowolony z usług .Wszystko działa bardzo dobrze. Kocioł polecony przez nich jest zaskkująco oszczędny.Oby tak dalej! fachowośc rzetelnośc uczciwoś polecam przeogromnie
Kaczorek 2017-02-27 19:19
Pompa ciepła zamontowana z pierwsza klasa w domu cieplutko polecam ogromnie !! Szczerze !
Fabia krzys 2017-02-27 19:21
Zgadzam sie z przedmówca firma pierwsza klasa polecam
princes 2017-02-28 07:07
Bardzo się cieszę, że skorzystałem z usług Hydrogazu, profesjonalnie podeszli do mojego zlecenia i nawet nie musiałem kiwnąć palcem, wybrali materiały i produkty do określonej przeze mnie ceny i zamontowali w określonym terminie. Polecam
kozaki :) 2017-02-28 07:17
skolega stwioerdziliśmy że zrobimy sami w moim domu system nawadniania ogródka , no niestety sprawa nas przerosła zadzwoniłem do firmy hydrogaz powiedziałem co jest 5 i chwila moment pan przyjechał popatrzył umówiłem na termin i elegancko wszystko działa :) żona troche zła że sianko wydane ale co tak działa jak trzeba
potencjalny klient 2017-02-28 07:24
dzięki za informację bo właśnie też chce zacząć montować nawadnianie na ogródku i szukam firmy jeszcze przed sezonem bo zaraz terminy będą pewnie długie dziękuje na pewno zadzwonię do hydrogaz
Nick 2017-02-28 22:29
Nawadnianie w ogródku w lutym ? !!! smieszne żarty Jak chcesz sobie zrobić reklamę to pisz o centralnym ogrzewaniu ! i choć w to nie wierzę bo kto robi centralne w środku zimy ?
łukasz zielski 2017-03-01 06:38
Już piąty sezon jestem użytkownikiem pompy ciepła ze zbiornikiem na ciepła wodę o pojemności 160 l.Ciepło pobierane jest za pomocą dwóch sond pionowych o głębokości 65mb - całośc to 260 mb rury w gruncie złożonym głównie ze żwiru i piasku.Dom ogrzany jak trzeba , polecam firmę przeogromnie !!
kamil k. 2017-03-02 08:49
firma zrobiła nam kanalizę i całą sanitarkę po latach użerania się z szambem. profesjonaliści, poszło szybko i sprawnie i za rozsądną cenę, jestem mega zadowolony, polecam każdemu!
mihhu 2017-03-02 08:55
polecam wszystkim. zdecydowaliśmy się na hydrogaz przy zakładaniu c.o. w nowo wybudowanym domu. termin oczekiwania krótki, wyszło całkiem tanio jak na nasz metraż. firma profesjonalna, wszystko można dogadać i załatwić, nie ma do czego się przyczepić. a w domu ciepło, działa jak ta lala!
tomson 2017-03-02 09:04
nam hydrogaz pomógł z kotłownią, stara trzeba było w calości zmodernizować, balismy się przedsięwzięca, bo musialo być szybko i sprawnie, a wiadomo jak takie remonty wyglądają, ale chłopaki naprawdę się spisali, zalatwili sprawę szybko i bez problemowo. oby wszystkie remonty tak wyglądały
kozaki :) 2 2017-03-02 09:27
kolego robiłem nawadnianie w lutym bo po pierwsze nie ma mrozów i już ziemia jest ok a poza tym w tym roku chce mieć piękną trawkę więc mam zamiar ja siać marzec - kwiecień . więc jak się nie znasz na robocie to nawet nie pisz , przecież nie będę robił ogródka latem bo trawa nigdy mi nie urośnie zastanów się co piszesz kolego . i żadna reklama tylko chłopaki zrobili dobrą robotę więc ich chwale !! pomyśl zanim coś napiszesz
ciotuś 2017-03-28 07:04
Mi też wykonywali nawadnianie , naprawde szybko sprawnie i za rozsądne pieniądze polecam
zadowolony :) 2017-03-28 07:06
robili mi wszystko co możliwe w domu i ogrodzie żeby było tanio i działało i nic skaplikowanego , wszystko działa jak trezba 2 rok już , pompa ciepła wszystko naprawde firma do polecenia
wieś 2017-03-28 07:19
polecaM POLECAM POLECAM , takiej ekipy nie znam zakładali w domu pompe ciepła i te wszytskie bajery nowoczesne żeby hata była tania w utrzmaniu , ja pierdziele działa jak trzeba nie wiem o co chodzi za bardzo itd ale zima cieplutko w domku miałem więc jest ok :) ja i technika nie idziemy w parze ale pan grzegorz wytłumaczył jak co działa i jest super a rachunki prawie żadne , polecam firme z czystym sumieniem
Zostaw swoją opinię o Hydrogaz Sp.j. - Padew Narodowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrogaz Sp.j.