Hydrogaz Sp.j.

Padew Narodowa

Opinie o Hydrogaz Sp.j.

Janka 2013-11-14 09:17
Znakomici fachowcy, rewelacyjnie się spisali montując pompę ciepła w moim domu, dzięki nim we wszystkich pomieszczeniach jest ciepło, znakomici fachowcy, polecam.
Sandra 2013-12-11 11:47
Wspaniała firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, to porfesjonaliści w każdym calu, rewelacyjnie się spisali montując pompę ciepła w moim domu, dzięki ich ciężkiej pracy moje rachunki znacznie zmalały
michał swor 2017-01-18 08:08
Firma pierwszej klasy montowali mi ogrzewanie w całym mieszkaniu , szybko i sprawnie , piec zgodnie z moją prośbą był w cenie umiarkowanej i naprawde nie porzera gazu, działa bez zastrzerzeń , a co najważniejsze bardzo łatwy w obsudze ( nawet moja żona daje rade sama podkręcić temperature wodu lub grzejników :) ) Polecam , cena za usługę jedna z leprzych które otrzymałem gdy szukałem oferty !
Jedrek 2017-01-31 20:36
Zgadzam sie z przed mówcą rownież montowali mi ogrzewanie w domu szybko i sprawnie piec bardzo latwy w obsłudze a na dodatek bardzo oszczędny polecam firmę
Paweł 2017-01-31 20:45
U mnie super tydzień przed terminem skończona robota zależało mi na czasie naprawdę chłopaki sie postarali ogromnie polecam cała firmę rewelka
zadowolony klient 2017-02-03 10:21
Firma hydrogaz z padwi wykonała w moim domku instalcje ogrzewanie ,gaz i wodną .Muszę powiedzieć,że jestem zadowolony z usług .Wszystko działa bardzo dobrze. Kocioł polecony przez nich jest zaskkująco oszczędny.Oby tak dalej! fachowośc rzetelnośc uczciwoś polecam przeogromnie
Zostaw swoją opinię o Hydrogaz Sp.j. - Padew Narodowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrogaz Sp.j.