PPH Zelan ZPChr

Nakło nad Notecią

Opinie o PPH Zelan ZPChr

anonim 2011-06-05 23:31:57
Powiem tak część tych wypowiedzi to prawda chodzi o płace warunki itp ale nie negujmy( usunięte przez administratora ) jak trzeba opieprzy jak trzeba pochwali tak naprawdę wzięła się co za niektórych leni którzy pracują tylko żeby odwalić przysłowiowe 8 godz i tyle wielki aplauz dla( usunięte przez administratora ). odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku odróżni osoby pracowite od ściemniaczy wielkie dzięki za wiarę i pomoc byłam nie raz z problemem nigdy nie odmówiła
justyna 2011-06-05 23:34:23
dodam jeszcze do wyżej wypowiedzi - chcemy zmian zacznijmy od siebie
anonim 2011-09-10 06:01:55
Ogarnijcie się ludzie co wy tu wypisujecie w ogóle ... Skoro wam tak bardzo zakład pracy nie pasuje to pytanie dlaczego nadal tam pracujecie? Ciągle słysze jak narzekacie,jak wam źle itp a mimo to nadal pracujecie w Zelanie wypisując tutaj swoje jakże denne żale! Powiem krótko jak sie nie podoba wam to sie zwolnijcie i tyle lecz wiem że wiekszość z was i tak tego nie zrobi bo gdyby nie zelan nie mielibyście co do garnka włożyć taka jest prawda. Ja jestem pracownikiem do dnia dzisiejszego i jestem zadowolona z pracy a takze warunków jakie są,cieszy mnie fakt iż alkoholicy są zwalniani a także ci co przychodzą tylko po to by byle jak przesiedzieć te 8 godz i isc do domu.
anonim 2011-09-17 10:27:28
nie przesadzaj warunki i płaca nie są rewelacyjne poza tym częś ludzi pracuje w Zelanie dlatego że nie muszą dojeżdżać i logiczne żźe nikt sam nie bedzie się zwalniał bo wiadomo co za tym idzie a o garnek i jego zawartość to ty się nie martw ludzie i bez żelanu sobie radzą
cos 2011-09-27 12:11:59
Nie przesadzam,tak się składa że to wy przesadzacie {Ludzie bez zelanu też sobie poradzą} Interesujące skoro jest jak piszesz to dlaczego do niego wracacie skoro wam tam tak źle i niby sobie bez niego poradzicie :)- bez komentarza. Radziłabym wam zacząc od samych siebie,od palenia fajek w wc i nie tylko,picia kawy na halach itp nie wspomne o jedzeniu... Łatwo wam krytykowac inny lecz patrząc na to co wy robicie aż nie dobrze się robi...przykład dajecie młodym negatywny a potem rządacie od nich bóg wie czego.
anonim 2011-09-28 13:19:04
Wracając do wypowiedzi wyżej to są osoby którym nie chce się szukać innej pracy lub z wygody bo na pewno nie chodzi o warunki w pracy [ ty pewnie też do nich należysz ] .Znam większość ludzi , którzy poszukali sobie lepszej pracy bynajmniej mają dłużą umowę lub mogą wyrobić sobie zasiłek , bo w ZELANIE nie zawsze .Umowy są co miesiąc przedłużane i te osoby co pracują po kilka sezonów nie mają możliwości wyrobienia zasiłku [ mają pecha] modne słowo w Zelanie . A co do twojej wypowiedzi o fajkach , kawie itp to wez się ogarni i ty zacznij od siebie bo podejrzewam , że masz problem ze sobą
smokus 2012-01-10 22:19:05
Zelan to nie jest raj pracuje bo nie ma innej pracy gdybym mial okazje nie ogladal bym sie na nic. Zarobki? Jakie zarobki ja sie pytam? To jest jakas bzdura na kazdym kroku jakies uwagi, pretensje. Tak dla pewnosci czy ktos z was za dobrze wykonana prace uslyszal chodz jedno dziekuje? wiem ze to nie te czasy ale jest wielu mlodych ludzi na "stanowisku" ktorzy powinni wiedziec jak naprawde ciezko sie pracuje a nie brac kase za siedzenie. Przyklady? Po co? :) Ten kto pracuje ten wie. CZy warto polecic komus firme Zelan jako przyszlego pracodawce? Watpie szkoda czasu chyba ze naprawde chce wam sie palic to polecam toalete. Co do ludzi pracujacych w Zelanie. Nie mozna ich grupowo okreslic , podzialy sa jak wszedzie ale bez przesady.Nieraz poprostu rece opadaja bzdurne chlapanie jezorem byle pokazac swoja racje i wielkosc nie dziala na mnie ale nieraz mam dosyc. Ciezka praca to nic w porownaniu z warunkami [usunięte przez moderatora]
Arsen Lupin 2012-01-18 01:56:22
Witam.
Dużo ostatnio mam czasu na czytanie i zajrzałem na tę stronę. Wiele ciężkich słów i wiele ostrej krytyki na tej stronie pada pod adresem kierownictwa. Przepracowałem w firmie ZELAN parę wspaniałych lat. Mimo, że płaca nie była na takim poziomie jaki bym sobie marzył to czułem się szczęśliwy, że mogę w tych ciężkich czasach dać coś z siebie. Te lata ciężkiej pracy, niejednokrotnie nie była doceniana przez kierownictwo to była dla mnie szczególna nauka, którą zapamiętam na wiele lat. Obecnie, kiedy zdarza się, że przechodzę koło Zelanu w pamięci, mimo, że nie brakowało tych złych - mam piękne chwile i wspomnienia są wspaniałe, mimo że bywały czasy ciężkie! W człowieku liczy się bowiem charakter a nie stanowisko i chęć do pracy. Ekipa Zelanu niegdyś była jedną wielką rodziną i mam niewątpliwie nadzieję, że w przyszłości też tak będzie. Pozdrawiam serdecznie pracowników Zelanu i w nowym roku życzę owocnej pracy i wszystkiego co w życiu najlepsze i najważniejsze - zdrowia.
Sprawiedliwa;) 2012-11-24 23:22:56
Zgadzam się! Jak jest aż tak źle niektórym to pakujcie manatki i weźcie się za szukanie innej pracy:) takie gadanie co ślina na język przyniesie. Jestem pracownikiem sezonowym i jakoś nie narzekam a płaca jak wszędzie prawda?! A to, że Kierowniczka/ Kierownik Nam zwraca uwagę to na własne życzenie:) trzeba pracować- normalnie! Pracujecie w firmie więc dobrze wiecie, że Naszym obowiązkiem jest dobrze wykonywać pracę(oczy mieć jak 5zł:) tzn nie pakować "bubli"- potem przychodzą zwroty a itd. Jeżeli dla kogoś to jest zbyt duże wyzwanie, nie nadaje się do tej pracy. Owszem są ciężki dni- i Ja takie miewałam ale pracuję od 2008 roku i jak do tej pory Pani Kierownik zwróciła mi 3 razy uwagę ale nie stale:)
kwiatywat 2013-01-21 17:39:46
Sprawiedliwa;) - 2012-11-24 23:22:56

Witam,też pracowałem ładnych pare lat w tej firmie i cieszę sie ze mogłem sie kształcić ,,lecz zarobki nie najlepsze ,teraz pracuje też w galwanizerni niedaleko bydzi i powiem wam że jest super,zarobki do 2000 zł miesięcznie no i nadgodziny 100%,lecz wszędzie trzeba pracować [usunięte przez moderatora]
2013-09-04 15:28:47
Na ten rok już sezon się dla mnie skończył, tak jak zawsze. Małam 2lata przerwy ale choć nieco zmieniła się kadra kierownicza poza tym nic!
dalej 5,20/h "na okresie próbnym", pensje z tego co wiem 1370 już z premią (czyli bez premii bo to najniższa krajowa :/), jak zwykle wszyscy czujemy się oszukiwani. Jedyne co to podwyższenie wymogów od pracownic. Nikt nas nie szanuje, ale to mniejsza z tym.
Wracamy bo nie ma pracy taka prawda , jak są małe dzieci to nie chcemy jako kobiety dojeżdżać do pracy 80km dziennie dlatego znosimy to dalej.
Pierdoły w zakładzie jak zawsze zajmują się nimi te same osoby, chociaż młode dziewczyny zaczynają też wtapiać się w to otoczenie.

Wszystko byłoby dobrze gdyby za dobrą pracę były nagrody w postaci dodatkowych pieniążków. Motywujące słowo a nie obwinianie za nieudaną produkcję bo maszyna się rozdupcyła.
I zlecenia które powinny być robione tak by praca była cały rok a nie tylko w sezon.
Hha i te koszulki 2 na rok , które w sezonie wyglądają jak szmaty...

Doceń nas Zelanie :)
Pozdrowienia dla pracowników oby wam się wiodło
anonim 2014-03-08 09:06:33
wspomnijcie cos na temat stosunkow mesko damskich w zelanie ps.jedna wielka rodzina zal!
kuba1995r 2014-04-29 08:33:40
siemanko wiecie moze jak tam się dostać ????????/
laki 2014-05-15 19:48:39
jak tam wygladaja stosunki damsko - meskie
jupiter 2014-10-14 16:09:03
Może mi ktos napisać co nalezało do waszych obowiązków i jakie działy tam są?
Pracował 2014-10-27 19:43:14
Hej .poruszam jedna sprawę na temat pracowników galwany.mianowicie ,czy szef i pani księgowa (pani Joanna) nie widzi co się dziej ??,bede sypał nazwiskami bo to jest śmieszne co ci ludzie robią ,,Pan d,ar,iu,sz ma,rko,wi,cz pracuje ze swoją rodziną na jednej zmianie co dochodzi do licznego okradania zakładu w wykonywanej pracy tz (FUCHY)Pracowałem tam pare lat i stwierdziłem ze nie raz by pan ant,oni by sie za głowę chwycił tak jak pani Cz.kierownik działu nic nie robi,(może nie wie),po ich zmianie nic nie idzie jak powinno,macie pretensje do ludzi ze robią braki na detalach jak te wanny są rozj...ne przez ich zmianę ,Za dużo pies szczeka ..Nie wiem może musze sgłosic to dalej .pozdrawiam
pracownik 2014-12-09 23:24:41
po wielu długich mc poczytałam sobie te wpisy ze wszystkich pare zdań prawdy można wyłowić ...nie będę rozpisywać się bo nie warto każdy swoje zdanie ma .Powiem tak nie jest lekko ,pracujemy za najniższą płacę i w niedzielę też taki system i prawda że nikt takich szeregowych pracowników nie doceni
Gość 2016-03-10 21:26:00
Trudno z lektury tego forum wyciągnąć jakieś naprawdę przydatne i konkretne wnioski,poza stekiem pierdolamentu w czystej postaci. Pracuję w podobnej branży (przetwórstwo tworzyw sztucznych) i z tego co wiem Zelan należy do jednych z największych w kraju producentów. Na podstawie tych mało mówiących o warunkach pracy (konkretnych) opinii, wnioskuję że jest jak jest. Nic poza tym. Pozdrawiam załogę.
Arek 2016-05-14 20:15:10
Mi się wydaje, że branża jest stabilna i warto próbować
zadowolony 2016-11-01 13:51:42
ja pracowalem pare lat i wbrew komentarzy powzyszych nie moge narzekac, stabilna firma, przyjemna atmosfera, gdyby nie wyprowadzka na drugi koniec Polski to z checia bym dalej popracowal
Zostaw swoją opinię o PPH Zelan ZPChr - Nakło nad Notecią
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Zelan ZPChr