brak logo

Multimed

Nowy Sącz

Opinie o Multimed

annat 2016-10-14 12:58
Witam,

W srode zapisalam sie telefonicznie do laryngologa na dzisiaj, tj. 14.10.2016 na godz. 7:30. Po przybyciu do przychodniu, okazalo sie, ze lekarza nie ma, a osoba odbierajaca telefon w srode w ogole mnie nie zapisala na wizyte.

Mysle, ze biorac pod uwage skladki na prywatna opieke zdrowotna, Panstwa przychodnia powinna przynajmniej informowac pacjentow o odwolanej wizycie lub o nieobecnosci lekarza.

Pacjenci zapisujacy sie telefonicznie na konkretny termin i godzine do lekarza, powinni byc zapisani, jesli osoba w recepcji potwierdza wyznaczony termin wizyty.

Bede wdzieczna za ustosunkowanie sie do mojej wiadomosci.
Anna 2017-03-03 09:40
Standardowe zachowanie wielmożnych Pań z Multimedu, zawsze dzień wcześniej dzwonię, żeby upewnić się , że lekarz na pewno będzie, lub że można przeprowadzić badania i oczywiście wszystko można. Na miejscu dowiaduję się od wielmożnych Pań, że nic nie można. Oczywiście Panie jeszcze wielce obruszone, że zajmuje im czas
Zostaw swoją opinię o Multimed - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimed