Opinie o Eurowater Sp. z o.o. w Lipków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurowater Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurowater Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurowater Sp. z o.o. w Lipków

Becia Nowy wpis

Cześć. partner widział ofertę dla technika serwisu sprzed paru dni. tu w komentarzach chyba były zapowiadane te nabory. możecie opowiedzieć o zarobkach? głównie te delegacje nas zastanawiają, jak teraz są częste?

JG Nowy wpis
@Becia

Sprawdziliśmy w zeszłym roku i średnio na miesiąc było to 5..7 dni roboczych poza domem, obecnie mamy techników serwisu w całej Polsce i staramy się aby pracować nie dalej jak do 200 km do biura. W sprawie wynagrodzeń proszę złożyć CV i na pewno po rozmowie kwalifikacyjnej zostaną przedstawione szczegółowe warunki.

Witam. w jednej z ofert dla technika serwisu w wymogach podano ukończenie szkoły średniej lub też studiów o profilu technicznym. Zastanawiam się czy wyksztalcenie wpływa na oferowana stawkę godzinową. Czy osoba po studiach ma oferowane więcej?

Jeśli nie to czemu jak teraz jest widoczna oferta to pokazują tam w niej, że różnica w widełkach wynosi około 500 zł? niby w opisie zawarte są nawet nadgodziny, tylko to chyba jest kwota samej podstawy bez ich doliczania. Czy się mylę?

JG Nowy wpis

Będziemy szukać osoby do pracy we Wrocławiu i stąd nowa oferta.

Zauważyłem ten komentarz o wstrzymaniu rekrutacji na jakiś czas. Powodem jest to, że wszystkie miejsca są zajęte, tak? proszę więc o informację kiedy potencjalnie mogłyby zostać wznowione jakieś nabory. zastanawiam się czy trzeba czekać na rotacje czy może jednak w planach jest powiększanie zespołu serwisowego?

JG

Na obecną chwilę przyjęliśmy wiele osób i musimy skupić się na ich wdrożeniu do pracy oraz nauczaniu. Nie umiemy przewidzieć jak sytuacja się rozwinie w najbliższym czasie. Na obecną chwile nie planujemy żadnych rekrutacji i tylko jakieś nieoczekiwane zdarzenie może to zmienić.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy pensja w Eurowater Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako technik serwisu, ich ogłoszenie jest 21 listopada na GoWork.pl.

Aplikowałeś do firmy Eurowater Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Ja też w sprawie tej pracy na Technika Serwisu, może będzie znowu nabór za jakiś czas? O ile w ogóle już kogoś mają, bo tam w ogłoszeniu pokazuje, że wygasło parę dni temu tak naprawdę. Przybliży ktoś jakie tam były obowiązki i wymogi? Bo zniknęła treść, a chciałem coś wiedzieć o tej robocie.

JG

Proszę się kontaktować bez pośrednio z biurem, obecnie wstrzymaliśmy rekrutację na jakiś czas.

Jak wygląda ścieżka kariery w Eurowater Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

JG

To trudne pytanie ponieważ jesteśmy małą firmą w Polsce i stanowiska się częściowo pokrywają odpowiedzialnością, dodatkowo każdy oddział w Polsce to kolejna mała firma, nie mamy wielu szczebli kariery w organizacji, niemniej pewien awans jest możliwy w ramach struktury.

Barbara

Szukają obecnie Technika Serwisu i może ktoś opowie, jak ta praca wygląda? Widziałam, że napisali, ze to praca mobilna. Czy to znaczy, że cała praca jest gdzieś w terenie, czy jednak trzeba od czasu do czasu być w biurze i tam pracować?

@Barbara

Praca jest w większości w terenie, wizyty w biurze są regularne jednak niewiele prac wykonujemy na miejscu.

Czy urlop w Eurowater Sp. z o.o. jest płatny 100%?

JG

Zgodnie z Kodeksem Pracy urlop jest płatny w 100% dla ilości dni zgodnej z Kodeksem Pracy tj. w zależności od stażu pracy do 26 dni w roku.

Czy w Eurowater Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

JG

Co znaczy wewnętrzne rekrutacje ? Proszę wyjaśnić. Ogólnie są okresy, że szukamy osób do pracy w różnych oddziałach w Polsce.

Wojciech
@JG

Nie wiesz? To takie gdzie na nowe stanowisko w firmie są poszukiwane osoby spośród pracowników firmy. Zwykle w ten sposób można załapać się na awans. A teraz kogoś szukacie? Powiesz na jakie stanowisko?

@Wojciech

Jesteśmy za mała firmą na taki tryb rekrutacji.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Eurowater Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Serwisu?

JG

Dzień Dobry, to zależy co będzie w CV, najczęściej pytamy o dotychczasowe doświadczenia oraz sprawy ogólne.

JG

Proszę zapoznać się z naszą stroną www.eurowater.pl i zobaczyć czy to Panu odpowiada. Zajmuje się głównie sprzedażą i serwisem w Polsce.

wykończony

Jeśli chcecie całkowicie pozbyć się życia prywatnego ,być na każde zawołanie swojego pana i władcy nie wspomnę o 100000 km rocznie plus ogrom pracy którą trzeba wykonać samemu,ciągły sters i napinka, dzień od 8:00 czesto do 21:00 to polecam tą pracę.przed podjęciem pracy polecam porozmawiać z innymi serwisantami (jak jeszcze są )NIE Polecam ,w tej pracy nie jesteś wstanie nawet planować następnego dnia.kasa no na dzisiejsze warunki nic specjalnego biorąc pod uwagę że tak na prawdę praca 24 h /dobę ponieważ musisz być cały czas dyspozycyjny. pozdrawiam i życzę miłej pracy

@wykończony

Witam, chciałbym złożyć cv na reg.Sląski, proszę napiszcie czy warto

Łysawy

Jeżeli jesteś gotowy przychodzić do pracy w poniedziałek i nie wiedzieć czy wrócisz do domu wieczorem, w środę czy w piątek to tak. Podstawa wyższa niż u konkurencji, płatne nadgodziny (w tym dojazdy i powroty), diety, rozłąkowe itp.

tata
@Łysawy

ile tak naprawdę można zarobić??? czy to warte poświęcenia ,jak planowany jest grafik tygodniowy miesięczny? czy da się tą pracę pogodzić z rodiną ma 2 małych dzieci.' proszę o podpowieź bo pracuję w takiej firmie gdzie nawet dnia do przodu nie jestm w stanie zaplanować a chciałym coś zmienić na lepsze

@wykończony

Prowadzę te firmę od 28 lat i potwierdzam, że praca w serwisie wymaga wielu wyjazdów i pracy w terenie co jednoznacznie oświadczamy na każdej rozmowie kwalifikacyjnej i nie zanosi się żeby było inaczej. Nie jest to praca przewidywalna, ponieważ zadania są nieprzewidywalne. Z tym przebiegiem 100.000 km rocznie to Pan KR przesadził, bo w całej firmie przejeżdżamy rocznie 350.000 km a mamy ponad 20 samochodów. Jeśli ktoś tyle przejechał to nie służbowo. Rotację w firmie mamy bardzo małą, odchodzi jedna osoba na 3...4 lata, przychodzi 1 na rok. To jest do sprawdzenia. Osoby radzące sobie z zadaniami pracują u nas bardzo długo a właściwie zawsze, inne odchodzą i taka jest prawda. Jeżeli są pytania zapraszam chociaż obecnie nie mamy wolnych miejsc pracy, stan na 12/2019.

Prawnik
@JG

@JG kim jest KR? Bo wcześniej mowy o nim nie było, czyżby to ktoś kto zna więcej prawdy z punktu widzenia szeregowego pracownika niż Pan z punktu widzenia Pana Prezesa? Jeśli tak to jego opinia jest dla mnie ważniejsza niż Pana wypociny. No chyba, że stanowisk prezesów i dyrektorów jest do objęcia więcej niż serwisantów....z chęcią przyjmę i taką posadę i będę próżnym pseudo dyrektorem.

Kolega tam pracuje, więc wiem
@tata

Na początku może fajnie może się wydawać, że zarobisz, bo płacą dobrze, ale...nic za darmo. Prawda jest taka że pakujesz torbę w pn idziesz do pracy i może wrócisz na wieczór, a może w środę albo piątek....zero zaplanowania. Moim zdaniem szkoda dzieci, mam dzieci, więc wiem o co Ci chodzi. Praca dla singla.

Prezes
@JG

Witam, dlaczego 100tys km to przesada? To raptem 416 km dziennie. Ze Szczecina do Krakowa jest 647km. Jeżeli pracownika tam zabraknie, a w zasięgu (czyli w drodze0 jest inny, który wraca ze Szczecina, to dlaczego jego tam nie wysłać??? Panie zarządzający...ktoś tu nawala z organizacją. Ja mam kierowców w obrębie max. 200km. Inaczej taki serwis nie ma sensu. Sam dojazd to czas, a czas=pieniądz i zadowolenie klienta. Jeżeli to co piszą jest prawdą to warto załogę zwiększyć o 2-ch 3-ch i zmniejszyć teren. Mniej paliwa, mniej nadgodzin, mniej serwisów samochodów, większe zadowolenie pracowników i to co ludzie piszą o przewidywalności czasu i miejsca pracy. 28 lat doświadczenia? Szczerze, ja mam mniej, na karku raptem 38 lat życia i nie ma się Pan czym chwalić, przy takim braku optymalizacji kosztów to sporo pracy Pana czeka. Powodzenia i do roboty Prezesie! ;)

@tata

Grafik jest ustalany tygodniowy jednak występują w nim zmiany w zależności od sytuacji. Jeśli jest problem z częstymi wyjazdami to stanowczo odradzam pracy w naszej firmie na stanowisku technika serwisu.

@Prawnik

Zapraszam do złożenia aplikacji, potrzebujemy dobrych ludzi. Wbrew opiniom jakie tu zamieszają nieliczne osoby średni czas pracy w naszej firmie to ponad 11 lat przy 30 osobach. To nie jest tak, że wszyscy sobie dają radę ponieważ praca wymaga logicznego myślenia, dużej samoorganizacji i radzenia sobie z problemami.

Serwisant z branży
@JG

Witam. Proszę o informację jakie są stawki w Państwa firmie na stanowisku serwisanta i dodatki typu samochod służbowy, telefon, laptop, premie miesięczne, kwartalne, roczne, bony ect. Czy delegację są dodatkowo wynagradzane, tzn dieta ustawowa + dodatek? Pracuje w branży już parę lat i zastanawiam się nad zmianą pracodawcy.

@Serwisant z branży

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio na do firmy. https://www.eurowater.pl/nowo%c5%9bci/poszukiwana_osoba_do_pracy.aspx Oferty proszę przesyłać na info.pl@eurowater.com lub pocztą na adres biura w Izabelinie. Eurowater Spółka z o.o. ul. Izabelińska 113, PL 05-080 Izabelin Prosimy o zawarcie w CV Klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zmianami." Adminisrtatorem danych jest Eurowater sp. z o.o. więcej tu.

Maciek

@Jg a jak wyglada praca w terenie?

@Maciek

Praca w terenie to głownie serwisy, montaże i rozruchu stacji uzdatniania wody u naszych Klientów. W większość na terenie kraju w odległości do 250 km od biura, zdarzają się dalsze wyjazdy w regiony gdzie nie mamy wielu instalacji i nie mamy tam stałego serwisu. Na obecna chwile mamy swoich ludzi w Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie.

Gutek

Czy bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy pandemia zaczęła nam panować?

@Gutek

Praca wygląda podobnie ale to zawsze może się zmienić, na razie nie notujemy zachorować u nas w firmie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Eurowater Sp. z o.o.?

JG

Dzień Dobry, praca w biurze jest w godzinach 8:00...16:00 natomiast praca w serwisie 8:00...18:00 w terenie a jest to w większości praca w terenie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Eurowater Sp. z o.o.?

JG

Jesteśmy mała firmą i nie posiadamy wielu stanowisk, generalnie mamy 3 grupy stanowisk pracowników serwis, sprzedaż + prowadzenie projektów oraz administracja. Możliwy awans tylko w tym zakresie, zdarza się jednak przyznam ze rzadko.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Eurowater Sp. z o.o.?

JG

Tak, połowa naszych pracowników w biurach to ludzie zaraz po studiach lub z bardzo krótkim stażem.

Ilona

@tata aplikowałeś w końcu do pracy? Jakie warunki daje Eurowater Sp. z o.o.? W większości komentarzy w tym wątku użytkownicy wspominają o długich godzinach pracy i niepewnym grafiku. Jesteś w stanie potwierdzić te informacje?

Nik

Ile proponują na początek ???

szef serwisu

słyszałem o pracy w tej firmie od moich mechaników. podobno problem tkwi w kierowniku i że cieżka praca wymagająca. sam szukam pracowników już rok ,teraz nie ma na rynku pracy konkretnych ludzi.

Wojtek

Byłem jakiś czas temu na rozmowie k. Nie skusiłem się ,trzeba przygotowć się na ciągłą delegację a kasa też nie specjalna jak na życie poza domem :(

Zostaw merytoryczną opinię o Eurowater Sp. z o.o. - Lipków

Eurowater Sp. z o.o.