Haering Polska

Bydgoszcz

Opinie o Haering Polska

anonim 2011-01-23 11:57:16
pochwal sie kmiocie kielecki kogo masz na sumieniu. Tak, kogo bo to byl juz czlowiek !!
hehehe 2011-09-05 10:50:19
Prawie się wywróciłem jak to przeczytałem.Chyba to któryś kier.musiał pisać :)komedia.pozdrawiam
kabat ? 2011-09-29 04:07:46
spadaj leszczu. cienias jestes i nawet szczekac nie potrafisz.
nieklos 2012-01-03 17:54:07
anonim - 2011-01-23 11:57:16

WEZWANIE DO ZAPRZESTANIA NARUSZEŃ DÓBR OSOBISTYCH. Żądam Pańskich przeprosin oraz przyznania , że celowo i świadomie rozpowszechniał Pan w/w nieprawdziwe informacje. W innym przypadku nie pozostawi mi Pan wyboru i zmusi mnie do drastycznej interwencji w Pańską jakże błyskotliwą karierę . Odpowiednie organy zajmią się Pańskim \"przypadkiem\".
seba 2016-04-21 23:32:17
miks, jakies szkolenia sa, ale nie na kazdym stanowisku. Teraz szukaja w ogóle inżyniera projektu. To wymagają wykształcenia wyższego technicznego z dziedziny obróbki skrawaniem lub pokrewnego, znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy z zespołem.
Zostaw swoją opinię o Haering Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haering Polska