CT Chemie Technik-Polska Zbigniew Gruca

Mysłowice

Opinie o CT Chemie Technik-Polska Zbigniew Gruca

Han 2011-05-08 12:12:06
Powiem tylko tyle od 12.2010 do 04.2011 zwolniło się 4 handlowców(cały Śląsk) i wszyscy przeszli do firm gdzie podstawa jest równa bądź wyższa niż średnia krajowa a premie/prowizje są realne do osiągnięcia. Może i atmosfera jest cool ale atmosferą nie płaci się rachunków i nie wyjeżdża na wakacje, tyle w temacie pozdrawiam rozsądnych i twardo stąpających po ziemi.
AW 2016-02-23 17:55:45
Witam, niestety musialem zrezygnowac z przyczyn osobistych z oferty pracy w CT Chemie. Po wielu doświadczen w korporacjach i roznych firmach mniej bardziej korporacyjnych uwazam,że są przejrzyste warunki współpracy czytaj premia która zależy tylko wyłacznie od własnej pracy. Pozdrawiam i zycze powodzenia CT Chemie!!!!!
samanta 2016-04-23 18:06:04
@aw a na którą oferta pracy, jeśli możesz wyznać mi w sekrecie, aplikowałeś? czyżby na przedstawciela handlowego w mysłowicach? ja tez bym bardzo chciała ale nie wiem czy jeszcze jest aktualne
Zostaw swoją opinię o CT Chemie Technik-Polska Zbigniew Gruca - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CT Chemie Technik-Polska Zbigniew Gruca