ABL-Polska Sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o ABL-Polska Sp. z o.o.

anonymous124 2014-03-04 12:42:21
Żałosna firma, płacą najmniej, wymagają więcej, a o rozwoju można zapomniec wogole!!! Nie polecam!
anonim 2015-03-03 11:11:20
NIE POLECAM ,NIE POLECAM NIE POLECAM
super pharn 2015-10-23 16:48:24
NIE POLECAM, TO OSZUŚCI, NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW , WYNAGRODZENIE NIGDY NA CZAS, OSTATNIO TO CAŁKIEM PRZEGINAJĄ Z WYPŁATĄ . PO ROZWIĄZANIU UMOWY 3 - MIESIĘCZNY ZAKAZ PRACY U KONKURENCJI --- TO MOŻE 3 MES. ODPRAWĘ DACIE .... CO BRACIA właścicieli ....... " SPRAWIEDLIWOŚĆ WAS DOSIĘGNIE "
SKŁADAMY ZBIOROWY POZEW DO SĄDU, NIE PŁACĄ SKŁADEK.. MAMY WEZWANIA DO ZUSu
W SPRAWIE SKŁADANIA WYJAŚNIEŃ, JAKBYM NIE MIAŁ CO ROBIĆ TYLKO JEŹDZIĆ PO ZUS-ACH
I WYJAŚNIAĆ
rewenge 2015-10-27 22:24:08
Panie i Panowie łączmy się ! dawajcie nagłośnimy to w mediach w gazetach, mamy 21 wiek a takie przekręty. DZIĘKI PO-srańcom za śmieciowe umowy!!! mamy jak każdy w nasze czasy kredyty a nie możemy spłacić. Prezesi to już siedzą na Bahamach i śmieją się jak wydymali frajerów -- bo takie prawo w Polsce.
Gość 2015-11-24 10:38:48
Ta firma to porażka o wypłaty trzeba żebrac nie prosic leca w kólki jak mało odradzam prace w tej firmie gorszej nie ma
rurk 2016-04-19 19:20:06
No @ambaras w przypadku pracy jako pracownik produkcyjny ciężko będzie o umowę o pracę. Ale na wyższych stanowiskach już takowe posiadają, ważne jednak że zatrudnienie jest legalne na zlecenie i że kasa w terminie
Zostaw swoją opinię o ABL-Polska Sp. z o.o. - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABL-Polska Sp. z o.o.