Anlux Firma Handlowa

Bielsko-Biała

Opinie o Anlux Firma Handlowa

TOSS 2012-01-19 21:45:19
A WŁAŚNIE MIAŁEM APLIKOWAĆ NA ICH OFERTĘ PRACY ( PRZEDSTAWICIEL HANDL. ) ODRADZASZ ??
Pendium 2013-01-16 12:41:52
Marne zarobki tam są.
nick. 2014-04-28 09:14:10
Jestem klientem tejże pseudo importera z chin , totalna kicha , na 100 kupionych produktów 80 do reklamacji , realizacja zamówienia , dosyć opieszała , , zupełna nieznajomość prawa co do terminów reklamacyjnych ( 3 miesiące - odpowiedź ) zero odbierania telefonu , jak już ktoś odbierze telefon to wielka łaska że coś załatwi
xXx 2015-01-05 19:18:50
Damian to Ty????!!!?????
zakapior 2015-01-29 21:10:01
Nie to Herbert.
Pracowałem tam przez miesiąc.
Straszna kicha jak chodzi o kase.
Szukają naiwnych co będą zasówać za 1300
Herbert 2015-07-19 14:51:04
Bardzo przepraszam, ale proszę się pode mnie nie podszywa. Ja tam pracowałem miesiąc I tylko wdzięki Lidzi mnie satysfakcjonowały. Poza tym firma do bani.
ja a co 2015-09-04 22:50:45
brać zanim całkiem wyłysieje :)
czmielu 2015-12-29 17:26:44
Cześć wszystkim: ja też tam pracowałem jakiś czas temu na magazynie przez kilka lat,i nie mogę złego słowa powiedzieć o samej pracy.Fajni ludzie(pozdrawiam Ryśka i wujka Józka) normalni szefowie,jak na polskie warunki w miarę pieniądze (do pierwszego starczało hi hi)I pewnie pracował bym tam do dziś gdyby nie małe nieporozumienie plus mój charakterek...tak bywa człowiek uczy się całe życie, i głupi umiera .Wszystkiego najlepszego w nowym roku..... Ps. może kiedyś tam zaglądnę po jakieś kabelki itp. bo buduję dom pozdrawiam D...k
young 2016-01-22 18:49:16
Omijać z daleka ......... chyba ze lubicie być robić za grosze.
young 2016-02-21 12:23:56
No właśnie podobno Wałęsa tęż podobno nie był Bolkiem .Jak to zwykle w tym kraju bywa są dwie prawdy ta oficjalna i po prostu prawda obiektywna.
w3 2016-05-07 12:11:41
zwrot za paliwo to jednak sprawa... a zwrot kosztów za eksploatację samochodu? przecież wiadomo że na liczniku się przebieg nabija, pojazd się zużywa - czy jest szansa że za to też jakąś kaskę się dostanie?
Zostaw swoją opinię o Anlux Firma Handlowa - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anlux Firma Handlowa