Cynel Unipress Sp. z o.o.

Opinie o Cynel Unipress Sp. z o.o.

Magnes 2014-09-23 08:55
Firma jak i atmosfera tragedia.Praca po 12godzin dzień i noc (dwie zmiany) brud syf pająki.Chcesz tyrać za 1900zł i słuchać mądrości buraczanego wice prezesa to się zatrudnij.Ambitnych donosicieli też nie brakuje.
Wujek 2017-06-29 13:18
Firma z tradycjami. Wielu pracowników pracuję w firmie ponad 10 lat. Pracodawca przywiązuje uwagę do bezpieczeństwa i higieny pracy (okulary ochronne, rękawiczki, nauszniki, komplet ubrań na zimę i lato). Do 10. dnia każdego miesiąca wypłata wpływała na konto. Firma stawia na ciągły rozwój procesów oraz pracowników. Będąc pracownikiem produkcyjnym zostałem zaproszony na serię szkoleń dotyczących Lean Management. Dodatkowo, dzięki firmie Cynel, wyrobiłem certyfikat "Specjalista ds. zarządzania jakością ISO".
Firmę jak najbardziej polecam osobom, które stawiają na rozwój własnych umiejętności.
Kinga 2017-08-01 16:04
Firma jak ryba - psuje się od głowy
Zostaw swoją opinię o Cynel Unipress Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cynel Unipress Sp. z o.o.