Opinie o Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. w Warszawa

LampaUF

Firma Ledatel to przykład kompletnego bałaganu i braku profesjonalizmu. Pracownicy tej firmy mają nawyk zasypiania w pracy, a nikt z przełożonych nawet nie zwraca na to uwagi. To świadczy o ich całkowitym braku zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków. Co więcej, zarobki w Ledatelu są naprawdę żałosne i śmieszne w porównaniu do tego, co płaci supermarket Biedronka. Pracownicy są wynagradzani na tak niskim poziomie, że trudno im utrzymać się i zapewnić choćby potrzeby świackie. To absolutnie nieodpowiednia nagroda za ich trud i wysiłek w pracy. Ale to nie wszystko. W Ledatelu obserwuje się także dziwne praktyki związane z awansami na stanowiska kierownicze i dyrektorskie. Zamiast bazować na kompetencjach i umiejętnościach, awanse są rozdawane osobom zupełnie niekompetentnym, które nie mają pojęcia o zarządzaniu czy organizowaniu pracy. To prowadzi do jeszcze większego chaosu na każdym dziale firmy. Ogólnie rzecz biorąc, Ledatel to firma, która nie jest w stanie zapewnić żadnej stabilności, profesjonalizmu czy odpowiedniego zarządzania. Pracownicy są zmuszeni zmagać się z chaosem, niskimi zarobkami i awansami dla niekompetentnych osób. To miejsce, w którym praca staje się koszmarem, a rozwój i satysfakcja zawodowa są jedynie iluzją.

@MrożonyLED

A czy na rozmowie o pracę firma informuje o ścieżce awansu czy nie ? Zastanawiam się czy podczas rekrutacji omawiane jest właśnie w jakiś sposób docenienie pracowników poprzez premie albo chociaż jakieś rabaty na produkty ?

Mnn

Jak to powiedział jeden z dyrektorów na oficjanym spotkaniu z pracownikami "sukcesem firmy jest to że płacą pensje na czas"

Lolka
@Mnn

Komunikat typu cieszcie się, że jeszcze nie upadliśmy. Na najbliższe Boże Narodzenie zapowiadają się jakieś bonusy typu karpiowe? A od nowego roku minimalna jedzie w górę do 4,242 brutto. Wpłynie to jakoś na Wasze pensje, czy już macie zebrania pod tytułem: nie?

LampaUF

@LampaUF

To ile tu oferują netto, jeśli chodzi o zarobki? Z tego co wiem, to w biedronce można zarobić całkiem spore pieniądze, wiec nie wiem jak odnieść się do tego porównania:P A tak już trochę poważniej, to przykre trochę, jeśli warunki tak tu wyglądają. Chce się zatrudnić, ale liczyłem na jakiś rozwój no i oczywiście awans czy podwyżki. Długo tu już pracujesz? Od zawsze to zarządzanie tak wyglądało?

Długo pracujesz znaczy ile? Osobiście też liczę na jakąś stabilną pracę, daj znać jak możesz czy w ogóle stwarzają takie warunki. Na ile umowa jest maksymalnie u nich?

MrożonyLED Nowy wpis
@LampaUF

Potwierdzam w 100%. Tutaj trzeba dobrą otoczkę robić. Kilkuletni pracownicy którzy bardzo dobrze robią to co do nich należy są niedoceniani i w końcu odchodzą a najlepsze jest to że nikt nie próbuje z nimi rozmawiać. Proponuję się zastanowić jeśli ktoś ma większe ambicję ????

Monika Nowy wpis
@MrożonyLED

Mnn

@Mnn

A jakie jeszcze inne sukcesy można wymienić? Osoby z innych stanowisk maja jakieś do przytoczenia? Dla przykładu ktoś z działu reklamacji? Kiedyś taka oferta mi wpadła w oko od nich i chce poznać szczegóły odnośnie pracy, bo mam doświadczenie. z ilu osób składa się dział i jaka atmosfera w nim występuje? Atmosfera? zarobki?

Lolka
@Mnn

To super. A jakie warunki takim świeżakom proponują? Więcej niż minimum czy nie? I czy po wdrożeniu podwyżka jest możliwa? Bo w poprzedniej firmie to i po dwóch latach nie miałem co na to liczyć :(

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. jako Monter. Ktoś z Was będzie aplikował?

Rozmowę kwalifikacyjną w Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monter Produkcji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Układy, kliki...atmosfera pracy jak w gronie małolatów spod budki z piwem. Są działy gdzie nie rządzą przełożeni tylko np. znudzona pracą młodzież.

Gabriela

Jakim pracodawcą jest Ledatel? Firma ogłosiła rekrutację na stanowisko Frontend developer i zastanawiam się, czy rekrutować... W ogłoszeniu piszą o "Atrakcyjnym systemie wynagradzania", czy ktoś mógłby przybliżyć co się za tym kryje? :)

@Gabriela

Więc co do tego atrakcyjnego wynagrodzenia. No coż, to zależy bo dla jednego atrakcyjne to będzie 100 tys a dla drugiego 3 tys. Musisz po prostu policzyć najpierw swoje koszty i dorzucić coś ponad to. To ile wynegocjujesz to tyle masz i wszystko. To że jest napisane "Atrakcyjne wynagrodzenie" to każdy teraz tak piszę , to jest wszystko na jedno kopyto pisane. Niestety ale w tym chorym kraju wszyscy się teraz pytają ile chcesz zarabiać a jak im mówisz ile chcesz to jest wielkie zdziwienie bo sie okazuję że tyle nie mają i liczą że będzie się pracować za miskę ryżu.... to po co się w ogóle pytać zamiast od razu powiedzieć ile się ma i wtedy wszystko wiadomo. Niestety ale trzeba być jasnowidzem i wstrzelić się w widełki pracodawcy... chore.

Barbara

A jakie są widełki wynagrodzenia w Ledatelu, w których można stawkę negocjować? :P Co jest brane pod uwagę jeśli chodzi właśnie o negocjacje stawki? Doświadczenie, umiejętności? :D Czy w późniejszym czasie są jakieś możliwości uzyskania podwyżki?

Irena

Dużo słów mało konkretów :P To ile dokładnie tam się zarabia hmm? To czy mało czy dużo to sobie każdy oceni tak jak piszesz..

M

Z przykrością zamieszczam informację, że główną polityką, jaką kieruje się firma i sztandarowym statutem jest mobbing. Na pozór bardzo przyjazne warunki bardzo szybko zmieniają się w koszmar, który staje się nie do zniesienia dla pracowników a pokarmem dla pracodawcy. Powolne wyniszczanie poczucia wartości pracownika i sprowadzanie go do poziomu o wartości zero jest codziennością w tej firmie. Piszę to jako ostrzeżenie dla przyszłych osób, szukających zatrudnienia w tym miejscu oraz dla firm chcących nawiązać współpracę. Dobrze wiemy, że kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa są zasoby ludzkie i to w nie trzeba inwestować ale niestety nie w powyższej firmie.

Niestety popieram.

Mn
@M

Jest w tym trochę prawdy niestety...

GFD

Popieram :(

hmm

@M czyli ogólnie to nie polecasz..?

Oskar

Witajcie Możecie się podzielić opinią o pracy w tej firmie?czy warto sobie zawracać głowe?jakie zarobki w przypadku pracownika biurowo-magazynowego?

Antek

@nick a tobie co się przydarzyło w firmie?

AT

Przed rozpoczęciem przygody z Ledatel miałem obawy , lecz bezpodstawne. Atmosfera , ludzie , ciekawe projekty wszystko na 5+. Polecam pracodawcę

Kamil
@AT

Jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną? Jestem ciekaw co możesz powiedzieć na temat pytań które tam padły, takie informacje na pewno interesują osoby odwiedzające ten wątek. Daj znać koniecznie!

Karol

Akurat ten wątek dotyczy Warszawy. Firma z dobrymi opiniami więc w każdym oddziale ludzie są zadowoleni, polecam!

macc

Firma bardzo mocno się rozwija i poszukuje specjalistów i inżynierów. Obecnie otwiera oddział w Bydgoszczy gdzie poszukuje do pracy konstruktorów elementów mechanicznych ze znajomością SolidEdge, elektroników i programistów.

mixx

Witam pracował ktoś w Sulejówku jako Pracownik biurowo-magazynowy i może się podzielić opinią na temat pracy jak i wynagrodzenia

Bartek

Skoro tak rzadko ludzie tu piszą to pewnie dobrze się pracuje!

P

Ktoś pracował jako programista? Jakie zarobki? Jak się pracuje?

Kamil

Obecnie firma Ledatel poszukuje pracownika na stanowisku przedstawiciela handlowego. W ofercie umieszczona jest informacja o atrakcyjnym systemie wynagradzania pracownika. Zastanawia mnie, czy są może osoby, które pracowały w tej firmie na tym stanowisku? Na chwilę obecną w wątku nie ma żadnych opinii o tym miejscu pracy, więc chciałbym coś dowiedzieć się na ten temat. Ktoś coś wie?

admin

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k.?

Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k.
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jarzębinowa 4
    05-077 Warszawa
  • NIP: 9522033813 KRS: 0000291642

Ledatel Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k.