Arrow Electronics

Opinie o Arrow Electronics

??? 2011-01-05 05:36:24
Chryste, kto Ci takich bzdur naopowiadał. Jak tam mają fajne zarobki to ja jestem święty. Pracowałem tam Pare lat i uważam, że:
Ekipa ok, choć już niewiele osób zostało ze starej fajnej kadry
Szef PW to (usunięte przez administratora)- nic dodać nic ująć.
Ludzię bardziej odchodzą niż przychodzą.
PMowie to kretyni - nie dogadasz się za żadne skarby świata.
System muzeum zwany AS400 z lat 70.
Wdrażają nowy, ale jak to napisali nie wiedzą kiedy.
A i co najciekawsze - zdają sobie sprawe że sprzedaż spadnie do 0 przez 2-3 miesiące zmiany systemu. Ciekawe jak handlowcy to klientom wytłumaczą.
Morał prosty - nawet nie myśl o tej firmie, chyba że uważasz, że praca od 8-20 za 3000brutto to dużo. Jak wyjdziesz zgodnie z warunkami pracy to szef pretensje bedzie miał bo przecież tyle do roboty do zrobienia....
Niestety Arrow to jedna wielka porażka - sugeruje bardziej grupe AVNET, lepsze płace i lepiej ludzi traktują.
Pozdrawiam
JA 2011-01-05 05:40:17
Zgadzam się w 100% I jeszcze zapomniał ktoś dodać, ze potrafią wywalić pracownika po 10-12latach pracy bez powodu, nawet jak plan w 100% wykonywał. [usunięte przez admina] Wiec zemsta musiała być! K.
misiak 2011-01-17 15:05:19
kurcze.. wybieram się tam na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać w takie sytuacji i nie wiem ile powiedzieć na dzień dobry... czy możecie mi coś podrzucić..? jakie tam są zarobki i jaka atmosfera?
Zostaw swoją opinię o Arrow Electronics - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arrow Electronics