Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

xxx 2011-03-17 13:45:47
tak wszystko się zgadza z wypłatą ale zarobki troszkę marne
xluki90 2015-01-18 20:53:51
Szkoda czasu na tą firmę. Zatrudniają przez telefon, bez żadnej rozmowy z przełożonym. Ludziom po studiach (bez doświadczenia w zawodzie) dają minimum socjalne + 10% premii stałej na stanowisku inżynier budowy. Bez możliwości negocjacji. Zgodzisz się to pracujesz. Nie zgodzisz to znajdą innego jelenia. Większość już po kilku dniach dochodzi do wniosku że praca po 14h na dobę za 4,20 zł netto to czysty wyzysk i odchodzi. Duża rotacja! LUDZIE SZANUJCIE SIĘ! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
gazor 2016-04-19 00:11:16
finito, teraz mają inne ogloszenie, bowiem poszukuja Laborantów do Lublina. Nie maja dużych wymagań nawet - Wykształcenie minimum średnie, minimum roczne doświadczenie w zakresie pracy laboratorium drogowym, prawo jazdy kategorii B i umiejętność planowania i optymalizacji procesów.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.