Opinie o Piwpol Płock Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piwpol Płock Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piwpol Płock Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piwpol Płock Sp. z o.o. w Płock

Barbara Nowy wpis

czyli dodają obowiązków a kasa ta sama czy pracuje się po równo ale ma się różne zadania? podpytuję bo ktoś tak określił sytuację kierowców, e magazyn może dojść ale podobno stawki identyczne były. Czyli jakie są bieżące? Ile w tym roku wyciągnie tu kierowca?

Były pracownik Nowy wpis
@Barbara

Jesteś przesłuchany na rozmowie kwalifikacyjnej i masz wykład czego nie wolno a co wolno więcej tego co nie wolno. Nadgodziny ja wbite w twoją kartę od pierwszego dnia pracy. Po przyjsciu do pracy masz czas dla siebie tak naprawdę bo jest za mało zamówień wyjeżdżasz godzina 9-10, pakujesz się w Płocku a później jedziesz na drugi magazyn w górach za szkoła i tam się sam pakujesz w między czasie masz zbierane zamówienia bo jest ich za mało a i tak masz 2 lub 3 trasy dziennie ale wyjeżdżasz o godzinie 12-13 w trasę i masz 10-15 klientów i wznosisz wodę na 3-4 piętra Przeważnie są one bez winy i Jezdasz godzina 16-17 do firmy gdzie musisz się rozliczyć z kasy i tak wygląda Twój dzień pracy za najniższą krajową.

Jak w Piwpol Płock Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

PYTANIE Nowy wpis

Tak, zdecydowanie! Zaczynasz od stanowiska "KIEROWCA, DOSTAWCA, MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO", a następnie możesz awansować na SERWISANTA DYSTRYBUTORÓW DO WODY :)

Szogun Nowy wpis

Jeśli chodzi o te możliwości awansu to dokładnie tak jest. Różnica polega tylko na tym że z kierowcy staniesz się kierowcą magazynierem potem dojdzie jeszcze wózek widłowy a na koniec serwis. Czyli kilka etatów w jednym. Można się rozwijać ????. Oczywiście kasa taka sama.

PRACOWAŁEM CHWILE

Witam, zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tej firmy, oraz pracodawców. Przestrzegam wszystkich, którzy planują tam iść do pracy, nie dość że za (usunięte przez administratora) pieniądze to pod ogromną presją pracodawców. Dziennie około 30-40 klientów do obsłużenia z wzniesieniem na 3-4 piętro po kilkanaście zgrzewek wody. Nadgodziny niepłatne, a jeżeli się nie wyrabiasz to rozmowy w biurze ponad godzinę po Twoich godzinach pracy.

Czy Piwpol Płock Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nicki

Pracujesz niby do 15... ale nadgodziny tez cisniesz. Daj se spokoj, nie polecam tej firmy. Wlasciciel dziwny.

Kamil
@Nicki

Czemu uważasz że właściciel jest dziwny? No i te nadgodziny są płatne czy oddają w dniach wolnych?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piwpol Płock Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bartek

Żenada . Praca żenująca w właściciel dramat

Jaki jest styl zarządzania w Piwpol Płock Sp. z o.o.?

Gustaw

STYL? HAHAHA. Wiecej dyrektorów jak pracowników.

Łukasz

Zatrudnij się i dowiesz się jeśli jescze nie jest jasne po opiniach zostawionych tutaj.

Venom

Rozmowa o prace na kierowcę kat.B w Płocku - Rekrutacja jak do " NASA" -Godzinna spowiedź i wypytywanie się o szczegóły z życia prywatnego typu " czy masz dzieci ,czy mieszkasz z rodzicami ,czy jesteś żonaty " - na samym wstępie początki dyskryminacji. - Pytania z tabliczki mnożenia ora ulic położonych w płocku ponieważ PAN uważa że jazda na mapach jest zła i ogłupiająca -finalnie nie dowiedziałem się jakie wynagrodzenie przysługuję pracownikowi ,zero konkretów a o pieniądzach powinno rozmawiać się konkretnie bo nikt nie przychodzi pracować dla 'Idei" Z rozmowy wywnioskowałem że Pan kieruję się rozumowaniem " Dałem Ci prace a Tyc chcesz jeszcze pensje ?! " Utwierdziłem się w przekonaniu że w Płocku panuję 3 świat jeśli chodzi o pracę i pracodawców i jest to miejsce jedynie dla wegetujących Pozdrawiam Serdecznie Amen :)

Kamil
@Venom

Pewnie weryfikowali czy nie jesteś ułomny. Skoro tam nie pracujesz to znaczy, że oblałeś testy. :)

Venom 2
@Kamil

Za te pieniądze które proponujecie dla pracownika nie trzeba władać tabliczką mnożenia i nie trzeba mówić z języku Polskim,wystarczy Ukraiński :)

HasztagWieśniak
@Venom 2

i nie obrażaj naszego kolegi Wieśniaku. Co z tego, że jest z Ukrainy? Przynajmniej jest inteligentny i potrafi się zachować, w przeciwieństwie do Ciebie .(usunięte przez administratora)

Venom 2
@HasztagWieśniak

Nikogo nie obraziłem, porównałem tyllo stawki jakie proponuję pracodawca z Płocka Po drugie nigdy nie pracowałem w tej firmie i nie wiem kto tam pracuję Tzn już wiem... Po twojej kulturze wypowiedzi stwierdzam że IQ nie jest na najwyższym poziomie Współczuć tylko klientom

@Venom

Zgadzam sie z Kolega Venomem wynagrodzenie najnizsza krajowa plus dodatki teoretycznie ktore sie nie naleza na umowie probnej chyba ze ktorys z pracownikow pojdzie na chorobowe.humorki wlascicielki zenada, praca od 7 do nie wiadomo ktorej godziny bo przeciesz jest praca a to jest najwazniejsze w wynagrodzenie nie koniecznie system pracy jest taki ze jak mamy malo pracy do idziemy do domu a jak jest praca to trzbea ja zrobic i nie wazne ile to zajmnie czy 8 godzin czy 12 godzin. Dziekuje

@HasztagWieśniak

Jestem ciekawy kto pisze te opinie i wie ze tam pracuje chlopak z Ukrainy... może sam Prezes takie oponie wystawia...

Qqq
@Venom

Zgadzam się z opinią Venom. Najdziwniejsza rozmowa o pracę w moim życiu. Współczuję tym kierowom które tam pracują. Po rozmowie i przeczytaniu komentarzy tutaj utwierdziłem się w tym że nie pójdę do pracy w to miejsce.

Tag
@Qqq

Tez bylem. Nie rozumiem po co to tyle pytac. Najnizsza krajowa ? Z doswiadczeniem ? To ja wole isc gdzie indziej. Tam gdzie moje doswiadczenie docenia i checi do pracy. Nie polecam. Dzieki za info.

Zbyszek

Zgadzam się z Venom

Gada

Nie polecam tej firmy szukają (usunięte przez administratora) A nie pracownikow jednym słowem żenada. Na rozmowie co innego jest mówione A w rzeczywistosci to wygląda inaczej jak będziesz pradowal i sie uśmiechał do klientow premia bedzie jak nie bedzie premii jestes mało za mało efektywnie pracujesz. Dziekuje.

HasztagWieśniak
@Gada

Mógłbyś już sobie Mati darować. Prawda jest taka, że nikt Cię tu nie chciał, bo tylko siałeś ferment i jak widać nadal to robisz, zamiast odejść z godnością. Dobrze, że Cię zwolnili. Psy szczekają, karawana jedzie dalej :-)

@HasztagWieśniak

Nie wiem kim jesteś i mylisz mnie z kimś innym bo ja dlugo tam nie pracowałem A prawda kole w oczy...

Ojo
@HasztagWieśniak

Wiola tylko bez imion bardzo prosze:)

@HasztagWieśniak

Możę i siałem zament bo chciałem byc pracownikiem ktory pracuje w wymiaże 168 godzin miesiecznie a nie być niewol...kiem i wyrabiać po 200+ godzin w miesiacu za "DARMO"a to zmienia postać rzeczy.

Dordoo
@Ojo

Proszę Wioli do tego nie mieszać!!

Natalia
@HasztagWieśniak

Cześć, wnioskuję, że Ty jesteś pracownikiem Piwpol Płock. Zgadza się? Może w takim razie napisałbyś/napisałabyś mi jakieś informacje odnośnie warunków zatrudnienia na jakie można liczyć w firmie? Chciałabym się dowiedzieć na co się nastawiać zaczynając prace w tym miejscu.

Zbyszek
@Natalia

Odradzam!!

Klient

Średniowiecze w tej firmie !! Dziwne podejście do klienta. Właściwie byłego klienta ! Nie polecam podpisywać umowy na dłuższy okres.

Tomek82
@Klient

Moi rodzice zamawiają wodę od kilkunastu lat do domu bez umowy i są zadowoleni, a ja od 2016 roku mam umowę na firmę i też jest git. Żadnych problemów i wszystko tak jak ustalone przy zawarciu umowy, także polecam

Rick
@Klient

Racja

byly klient

ostrzeżenie dla wszystkich klientów firmy piwpol, proszę czytac dokładnie umowę i nie podpisywać pochopnie, jest tam zapis o automatycznym przedłużeniu umowy na kolejne lata , jest tez zapis o wypowiedzeniu ale 60 dni przed wygaśnięciem umowy ! Są to praktyki oczywiście niedozwolone ale liczą pewnie ze wystawiając fakturę karną na tysiące złotych klient wpłaci ! W mojej sytuacji sprawa będzie w sądzie , jeśli ktoś również został tak potraktowany proszę o kontakt.

Renata78
@byly klient

Następny "jinteligent" co najpierw zgrywa kozaka i nie czyta ze zrozumieniem, a potem zdziwiony, że za głupote trzeba płacić i wylewa żale????????????

Qwerty
@byly klient

To prawda, a co do komentarza w obronie tej firmy to samo szefowstwo i wystawia info 100%

janosik

Interesuje mnie praca w firmie, może ktoś podpowie czy teraz warto składać cv?

Harnaś

Nie warto!

Jan

Popieram Harnasia

Bezus
@janosik

Odradzam, takiego miejsca pracy nie życzę i wrogu.

Karol

Dlaczego tutaj są sami klienci! Chciałam dowiedzieć się coś o tym pracodawcy, a tu nic.

Maga
@Karol

To nie sami klienci a tylko szefowstwo tej firmy nabija pozytywne opinie, bo tak naprawdę atmosfera tam jest żałosna.

Czarek

Jakie ta firma oferuje możliwości rozwoju? Są widoki na awans, czy raczej staje się w miejscu od początku?

Elo
@Czarek

Żadne, podobno poprzedni kierowcy po parenaście lat na tym samym stanowisku wieć żadnego rozwoju. Tylko ciężka praca za najniższą krajową.

Totanie odradzam tą firmę jako miejsce do pracy oraz jako dostawcę wody. Ta firma jest pełna frustracji i niegatywu. Na samej rozmowie kwalifikacyjnej już zaczynasz rozumieć że coś z tym miejscem jest nie tak (zgodzę się w 100% z opinią Pana Venoma). Wynagrodzenie to najniższa karjowa razem z premią, nie ma co wierzyć w system wynagrodzenia który jest przedstawiany na rozmowie kwalifikacyjniej. Firma jest zainteresowana w tym, żeby pracownik był u nich niewonikiem i najlepiej pracował do bladego świtu za darmo. To miejce dołuje pod każdym względem zaczynając od tego, że cały personel, poza kierowcami (którzy są trakowani tam jak woły robocze), jest MEGA nieprzyjemny i podłoży wam świnie przy każdej możliwości. Szefem firmy jest osoba toalnie niekompetentna, bo panuje tam układ rodzinny i tak naprawdę, to rządzi tam jego matka, która tam jest od początku istnienia firmy i myśli, że 2150 zł to mega kasa i pracownik muśi być magazynierem, opreratorem wózka widłowego, kierowcą, pracownikiem fizycznym i przy okazji serwisantem dystybutorów jednocześnie. Przyszły pracownik może przygotować się do pracy poza normę bez opłacanych nadgodziń. Oprócz tego pracownicy i szefowstwo obgaduje kientów w sposób niegatywny. Nie wierzcie w te wszyskie pozytywne komentarze oraz komentarze w obronie tej firmy, bo to czysta ściema i pisana przez szefa tej firmy i uległych pracowników. Pozdrawiam

@pracownik

Znawca biznesu. Hahaha, To chyba jest rozgoryczony pracownik, który został zwolniony wiec chyba ta opinia na nie jest przydatna bo skierowana na anty. Nie ma to jak urażona duma. Jeśli się nie mylę i zostałeś zwolniony to chyba lepiej dla Ciebie. Miałeś kwalifikacje i doświadczenie czy wyleciałeś za to czy za niekompetencje? Nie tłumacz wszystkiego kasą tylko napisz o sobie. Pewnie jakiś nieopierzony młodziak z Ciebie.

W.
@pracownik

Ja to bym właścicielom radził jednak lepiej przeprowadzać rekrutację i nie dawać szansy zmanierowanym młodzieńcom, którzy cały dzień najchętniej zajmowaliby się konwersacjami na massengerze, natomiast pracę powinien wykonać za nich ktoś inny ... może np. miłe panie z obsługi klienta. No i oczywiście za tak rzetelną pracę kciukami i za sam podpis na liście należy się 5 koła do łapki, za każdą dodatkową czynność powinna być dopłata. Chłopie, jeden z drugim, w firmach prywatnych, niestety dla Sfrustrowanego należy pracować, bo klient płaci za usługę. Póki nie zmienisz mentalności to nadal będziesz skakać po pracodawcach do 3 miesiące. Trudno czyta się te brednie 1 Sfrustrowanego pacjenta, rozładowującego swe emocje anonimowo w necie - taki kozak.

Czyli w twoim mniemaniu opinie powinne być tylko pozytywne? Pzedstawiłem mój punkt widzenia, chyba mam do tego prawo.

@pracownik

Nie ma to jak pisanie opinii przed młodzika wyrzuconego z pracy za byczenie, siedzącego w chacie bez celu i spoglądającego czy coś nowego się pojawiło na FB czy na Instagramie. Masakra. Zero w tym wiarygodności, bo za każdym razem osoba wyrzucona z roboty będzie negatywnie się wypowiadać nie widząc w sobie żadnej winy. Trochę samokrytycyzmu kolego. Powodzenia.

Stary

Pracowałem tam kilkanaście lat, wiec to o czymś świadczy. Jestem w stałym kontakcie z właścicielami i niczego złego nie mogę powiedzieć. Chyba wszystkie te negatywne komentarze pisze jedna i ta sama sflustrowana osoba, która została niedawno zwolniona :-) Człowieku, weź się za robotę, bo ta firma dłużej pracuje niż Ty żyjesz. hahaha

@Stary

Pracowałeś tam nie możliwe i tak (usunięte przez administratora) miałeś warunki to dlaczego sie zwolniłeś?... Ps. Może pracowałeś jak pan Andrzej żył wtedy było lepiej. Zatrudnij sie jeszcze raz w tej firmie to moze zmienisz zdanie, nie każdy chce pracować za najniższa krajowa i wypracowywac 200 godzin w miesiacu za darmo bo tam jest taki system pracy...

Niki
@Stary

To świadczy o tym że jesteś (usunięte przez administratora)tego miejca skoro pracowałeś w tak żenującym miejscu tyle lat.

Płocczanin
@gada

Krowa, która dużo muczy mało mleka daje. Najlepsze jest to, że w firmie w której pracuję w okolicach Płocka, młodzi ludzie mają bardzo wysokie wymagania finansowe mimo braku doświadczenia w danej branży. Jak mawia mój kierownik, przychodzisz do pracy i masz zerowe doświadczenie do dopiero zaczynasz, więc nie oczekuj kokosów tylko ucz się i pokaż że jesteś coś wart i że Twoje wypisane w CV dygresje maja pokrycie w rzeczywistości. Tak jest np. z językiem angielskim, ludzie wpisują biegłą znajomość, a potem ani me a ni be tylko po to, żeby ktoś ich zatrudnił. A jak są zwalniani to mają roszczenia do pracodawcy, że to że sro. Maskara.

WL
@Płocczanin

Jeśli Pan traktuję siebie jako krowę dojną to niema o czym gadać )

Płocczanin
@WL

Chyba WL nie zrozumiałeś tego co zostało napisane, więc za bardzo inteligentnym nie jesteś. Skoro tak to nie ma o czym gadać :)

Adrian

Maja kierowców wszystkich ?

Wiktor
@Adrian

Maja. Daleko gdzieś)

Gonzo

Firma masakara. Piszą w ogłoszeniach o super atmosferze, ubiorze służbowym, możliwości podnoszenia kwalifikacji. Nic z tych rzeczy. Jedyne na co możecie liczyć to humory właścicielki.

BIC
@Gonzo

Potwierdzam każde słowo

Ziomek

Ktoś wie jakie zarobki w piwpolu na kierowca?

@Ziomek

Nie polecam najnizsza krajowa jak wszędzie

Karol
@Ziomek

Oferują najniższą za kierowcę kat. B, musisz mieć uprawnienia na wózek i wykonywać obowiązki magazyniera plus do tego nadygasz się baniaków 20l. Każda inna praca będzielepsza serio)

Ryszard

@Gada Zarabia się tyle na ile kto zasługuje. Dobra firma to potrafi docenić solidnych pracowników.

jjj
@Ryszard

Ale to nie dotyczy tej firmy bo w Piwpolu traktują pracowników w najgorszy sposób.

Natalia

Na stronie Piwpol Płock znajdują się ogłoszenia o pracę. Firma zatrudni osoby na stanowisko Kierowca-Dostawca kat. B / kat. C i handlowca. Oferowana jest umowa o pracę oraz premie. Ponadto osoby zainteresowane pracą w tym przedsiębiorstwie mogą wysłać swoją aplikację na stanowisko Pomocnik Kierowcy / Pomocnik Magazyniera. Wszelkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: http://www.piwpol.pl/df/kariera.html

ojo
@Natalia

Witam pracowałem w tej firmie, nie polecam najgorszemu wrogowi tam pracowac zero poszanowania dla pradownika ktory wykonuje obowiazki zwiazane z podjeta praca. Pan na roznowie mowi ze traktujemy sie jak rodzina a Włacicielka robi zupełnie odrwotnie pokazuje swoje chumory. Praca ogolnie nie jest zla ale atmoswera zenada... oferty sa nie aktualne nie ma mazazyniera kierowca-dostawca musi wszystko sam robic, zaczynajac od posprzatania brudnego auta po porzednium kierowcy zapakowania sie na auto posprzatania na magazynie i szereg innych rzeczy ktorych nie ma wymienionych w obowiazkach na stanowisku kierowca-dostawca. Co do wynagrodzenia masakreczne najnizsza krajowa teoretycznie plus premia od wywiezionego towaru kroty smieszne liczone czyba po cenie zakupu towaru a nie po naliczonej marży i jeszcze premia uznaniowa pan wychodzi z założenia ze premie przyznaje za robione nadgodziny jak pracownik nie robi nadgodzin moze zapomniec o premi uznaniowej, a godziny pracy teoretycznie od 7-15 ale najlepiej przyjsc na 7 i nie planowac sobie sojego prywatnego czasu po pracy bo praca jest najwazniejsza i najlepiej siedziec cały czas w pracy. dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Piwpol Płock Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Piwpol Płock Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piwpol Płock Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piwpol Płock Sp. z o.o.?

Piwpol Płock Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Kutnowska 36
    09-400 Płock