Sławpol Zakład PHU

Bronowo Kmiece

Opinie o Sławpol Zakład PHU

Snowboard 2011-08-16 12:55
Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć i powiedzieć coś więcej
anonim 2011-09-12 02:41
zakład spoko można tam pracować pieniądze na czas i to jest ważne fajne dziewczyny w biurze przyjemne a to też ważne szefostwo też niczego sobie dostępne można się dogadać.
spoko 2012-10-15 23:07
zakład spoko, ludzie spoko, wszyscy są spoko tylko po co ludzie pracujący wynoszą folie z zakładu i handlują na skupie folii.... i to w płocku

do spoko 2012-11-06 09:29
Ludzie wynoszą folie ? Przecież jest ochrona!

A firma nie jest taka cudowna (zadnych talonów na święta,gruszy,stawki godzinowe niskie,szef tylko obiecuje to obiecuje tamto,inwestuje w hale a nie w pracowników,poza tym wprowadzają nie zdrową atmosfere-zatrudniaja nowych ludzi i oni od razu rządza(drukarnia)
edzia 2016-04-21 22:05
może będa poszukiwac handlowcow jak mowisz ,wiec aplikuj.
rysiek 2017-07-27 21:04
Pracowałem tu 3 miesiące nie wliczając tygodnia przerwy, nigdzie się nie narobiłem tak jak tu non stop jest coś do roboty, człowiek nie ma kiedy usiąść, kazali mi nawet malować i czyścić wózki.
Jak na pracę fizyczną dobrze płacą, ale trzeba się narobić. Na stronie internetowej pisze że potrzebują operatorów, a tak naprawdę jest to pomocnik operatora.
Koteczka 2017-08-29 13:19
Ciągle szukają nowych ludzi, co tam się dzieje??
Zostaw swoją opinię o Sławpol Zakład PHU - Bronowo Kmiece
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sławpol Zakład PHU