Opinie o Sławpol Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sławpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sławpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławpol Sp. z o.o. w Kraków

Nowy wpis

Wszystko jest ok niektórzy cały miesiąc nic nie robią i tak swoją dolę wezmą.

Kierowca

Nikt tyle Ci nie obieca co Szef :)

żak Nowy wpis

Najlepiej otwórz sobie własna Firmę to nie będziesz miał problemów ze stawką godzinową!

Kierowca

Stawki to są żenująco niskie

żak Nowy wpis

wolność Tomku w swoim domku!

L

Pracuje taki leser co zekomo pilnuje obiektu tylko śpi i jeszcze mu za to placom taki to do zwolninia bo w pracy się nie śpi

@L

Już nie pracuje bo za drogi w utrzymaniu był.

@Kierowca

i co w tym dziwnego ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
żak

przepraszam ale głupstwa pisałem po pijanemu rzeczywiście Firma jest ok.

@żak

O widzę ktoś się pode mnie podszywa hahah

koleś

Firma wzorowa z 30 letnim stażem zawsze wypłacalna i mające zlecenia.Pracownik jest szanowany i doceniany.Gorąco polecam prace w SŁAWPOLU.

@koleś

Wzorcowa w czym ?Pracownik szanowany i doceniany ?wolne żarty chyba ci się firmy pomyliły.Szef nie szanujący długoletnich pracowników wręcz filarów tej firmy,ale ludzie ci są coraz starsi i za niedługo emerytury i dlatego pewnie tam jeszcze są.Szef ciągle nadąsany i nie zadowolony z niczego,wiecznie mu mało i mało w czterech literach ma pracowników,Jak to powiedział kiedyś do jednego że on dawano przestał się przejmować ludźmi a ludzie mają czuć pręgierz.

Niki

Mogę dodać jeszcze, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!!!

@Niki

Chyba tylko w twoim mniemaniu,pogadaj z ludźmi to się dowiesz prawdy

Stan

Nie rozumiem pretensji o stawkę. Każdy dostaje zgodnie z kwalifikacjami i za konkretną pracę. Ogólnie dobre miejsce do pracy!

Brukarz
@Stan

Bzdury,stawki są większości takie same od 24.zł do 23zł.26 gr /23zł,26gr/23zł,28 gr/ hahha :) oczywiście brutto .

Kierowca

Stawki na kierowce bardzo niskie 23 zł brutto i trzeba uważać przy ustalaniu stawki bo jest myk brutto-netto co nie jet też gwarancją bo zaraz się dowiesz że stawki są ruchome :)

Pewnie dlatego jest taka cisza na forum? Warto aplikować, potrzebujecie kogoś?

żak

Solidna Firma z 30-letnim stazem.Pelny profesionalizm ,uczciwosc ,terminowosc ,wyplacalnosc to prawdziwe cechy działania Moje sugestie dla Sławpol Sp. z o.o.: Tak Trzymać!

koleś

Dan

Wiesz co tak poszukuje nowych pracowników, kilka dni wisiały ogłoszenia, ale miały jakieś błędy więc zostały skasowane, ale to nic nie znaczy, bo one tutaj były i są nadal nabory na te stanowiska, więc poszukaj albo na ich www albo wyślij CV w ciemno

żak

Zarobki 1400 zł na konto coś tam pod stołem ogólnie lipa.Stawka w przedziale 13 zł na godzinę ale trzeba się liczyć z obijaniem za śniadania po 45 min z dniówki oraz (to jest najlepsze :)) potrącenia od lewych pieniędzy na podatek tych pod stołem,gdy się przekroczy kwotę 2.500 zł nawet o 1 zł hahahah. Złodziej jakich mało,praca dla desperado.

dobry
@żak

najlepsza Firma jaką znam a pracuje 19lat.Wyplaty na czas pieniądze zarobione ok

Zarobki niskie nie płacą na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Sławpol Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sławpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sławpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sławpol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sławpol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sławpol Sp. z o.o.