Opinie o Lafhome (Lafrentz Polska Sp. Z O.O.) w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. w Poznań

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.?

Tak, mają szansę, ale zatrudnią Cię jako składarkę projektów. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie i nauczyć się czegoś to lepiej poszukaj sobie innego, mniejszego biura. Szkoda Twojego czasu. Osoby beż doświadczenia są tam najbardziej wykorzystywane.

Czy dobrze się pracuje z innymi w Lafhome (Lafrentz Polska Sp. Z O.O.)?

@Mm

Jak często zmieniają się ludzie na tych samych stanowiskach? Jakie umowy zawierane są z ludźmi, że tak łatwo je rozwiązują? Jeśli pracownik sam odchodzi to firma nie próbuje go jakoś zatrzymać, nie walczy o ludzi?

Agata

Powiedzcie proszę chociaż widełki ile zarabia się tutaj na okresie próbnym? Wiem już że nie ma konkretnych stawek, ale chociaż orientacyjnie?

Ale dla wszystkich stanowisk? Ja znalazłem ofertę dla inżyniera budowy i widełki są dużo wyższe, bo dają 4.5-9k. Może wiesz co trzeba zrobić żeby z wejścia dostać to maksimum? Powiedźcie na jaki czas mogę rozumieć umowę jako stabilne zatrudnienie.

Magda

To zależy, co dana osoba miałaby robić. Myślę, że stanowiska w celu zdobycia tego doświadczenia również się znajdą, np. pracownik administracyjny, którego można przeszkolić :)

@Magda

A trafiały się już może tego typu przypadki czy raczej podczas rekrutacji bierze się w pierwszej kolejności tych z doświadczeniem? Jak wyglądają warunki pracy w administracji tutaj?

@Aleksandra

Trafiały się takie przypadki. W administracji w siedzibie firmy pracują raczej osoby doświadczone, natomiast w administracji zarządzanych przez firmą kontraktów są również osoby bez doświadczenia.

@Magda

Czyli w razie czego teoretycznie tam cv można byłoby składać? Czy osoba z doświadczeniem i tak będzie miała pierwszeństwo, albo może patrzą na coś jeszcze oprócz tego?

@Aleksandra

Trudno tak jednoznacznie odpowiedzieć. Zawsze warto złożyć dokumenty. Jeśli chodzi o decyzję, to wszystko zależy od tego, jak CV zostało przygotowane i jak kandydat zaprezentuje się na rozmowie.

@Magda

A to te dwa podmioty działają i rekrutują oddzielnie czy to jest jakoś powiązane np. wspólny dział HR?

Były pracownik Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Czy dobrze się pracuje z innymi w Lafhome (Lafrentz Polska Sp. Z O.O.)?

Magdalena - Pracownik

Praca jest z pewnością nieco stresująca, ale zespół bardzo sympatyczny i chętny do pomocy.

Natalia
@Magdalena - Pracownik

W jakim sensie jest stresująca? Może możesz powiedzieć coś więcej? Nie każdego stresują te same rzeczy jakby nie patrzeć, ale fajnie byłoby wiedzieć, na co się przygotować ewentualnie.

Mm
@Natalia

Daj spokój, zobacz jaka jest rotacja w tej firmie Obserwują ja od dawana i liczba osób, które tam się zmieniają jest zbyt duża ( a widać to, bo dodają zdjęcia swoich pracowników, co rusz innych) Wnioski wyciągnijcie sami :)

@Mm

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
xxx

Dlaczego firma nie posiada Funduszu Socjalnego?

@xxx

A ile osób jest tu aktualnie zatrudnionych? Bo to chyba także od tego zależy

xxx

Chyba więcej niż 50.To bardziej pytanie do kadr

@xxx

czyli kadry na forum się nie udzielają? to jak to możliwe, że funduszu by nie było przy takiej liczbie zatrudnionych? oni wszyscy na uop siedzą?

Pracownik księgowości
@xxx

Rezygnacja z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych jest prawnie dopuszczalna i wymaga zgody przedstawiciela pracowników oraz zmian w regulaminie pracy. W Lafrentz decyzja o likwidacji ZFŚS została podjęta w 2011 r. z mocą od 01.01.2012 r.

student

Czy po wykonaniu praktyki studenckiej w LafEnergy i sprawdzeniu się w tej roli jest możliwość zatrudnienia studenta na niepełny etat? Czy w grę wchodzi tylko praca na cały etat?

Teresa
@student

A o jakim stanowisku myślisz? Wiesz czy tam przyjmują w ogole studentów?

student
@Teresa

Jest oferta praktyk studenckich w dziale LafEnergy. W ofercie jest zapis o możliwości późniejszego zatrudnienia na UoP.

@student

Praca w niepełnym wymiarze godzinowym niż przewidziany dla etatu jest możliwa. Jest to kwestia indywidualnych ustaleń pomiędzy kandydatem a LafEnergy.

@student

Tylko o uop piszą? Myślicie, że da radę na zlecenie się ugadać?

@student

Płatne macie te praktyki? I jaka jest pewność, że potem zostaniecie zaproszeni do dalszej współpracy na umowie o pracę?

Czy rozmowa rekrutacyjna w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Magdalena

Nie, w języku polskim. Wyjątek stanowi nasz dział LafEnergy, zajmujący się farmami fotowoltaicznymi. Znajomość języka angielskiego jest tam wymagana, co jest sprawdzane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tak, studenci są zatrudniani. Najczęściej w naszym dziale projektowym (LafProject), ale również na niektórych kontraktach nadzorów inwestorskich prowadzonych przez dział LafConsulting w całej Polsce. Chęć odbycia stażów studenckich proszę zgłaszać na adres office@lafrentz.pl

Paulina

A ile płaca na okresie próbnym?

@Paulina

Nie ma ustalonej stawki dla pracownika na okresie próbnym. Wszystko zależy od tego, jakie to jest stanowisko, czy praca jest w delegacji, czy przysługuje samochód służbowy itp. Zapraszam do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a odpowiemy wówczas na wszystkie Pani pytania.

Czy w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Magdalena

Tak, jeżeli chcemy podjąć współpracę z nową osobą na wykonanie konkretnej pracy, której czas trwania przewidujemy na okres od 12 do ok. 24 m-cy, np. zadań na określonym terminowo kontrakcie, to stosujemy okres próbny.

T

Czy może jest tam zapotrzebowanie dla geotechników w terenie ?

Kontraktowa
@T

Miewamy zapotrzebowania na geodetów, geologów czy geotechników. Może nawet w okolicy Koszalina coś będzie w najbliższym czasie.

Obserwator
@T

Widziałem na ich Facebooku ogłoszenia o pracę, więc zapotrzebowanie jest. Wszystko zależy od wygranych przetargów na realizację inwestycji.

Czy pracodawca LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Magdalena

Tak, takie szkolenia są organizowane i osobiście brałam w nich udział. Częstotliwość oraz rodzaj szkoleń zależą oczywiście od stanowiska i rodzaju pracy, jaką się wykonuje.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.?

Podczas rozmowy - potoczny.

Były absolwent

Potoczny nie znam takiego słowa, jestem tylko po obok AGH !!!!!

@Były absolwent

Człowiek uczy się całe życie ;)

Agata

@Pracownik a w trakcie pracy jaki angielski jest wymagany? Już bardziej rozwinięty? Bo tak napisałeś jakby tylko na rozmowie obowiązywał potoczny.

@Agata

To zależy czym się zajmujesz. Niektórzy muszą prowadzić rozmowy z klientami w języku angielskim, ale dotyczy to wyższego szczebla i bardzo ograniczonej części pracy. Większość jednak nie musi z angielskiego korzystać na codzień. Pozdrawiam

Witek

@Nie polecam Możesz rozwinąć swoja opinię? Gdzie brakuje dobrej organizacji?

Nie polecam

(usunięte przez administratora)Brak normalnej organizacji pracy. Nie polecam

Norbi

Firma jest dobra więc to zupełnie zrozumiałe, że dobrze się pracuje, jest stabilna sytuacja .

Krzysztof

Pracuje od kilku lat i jestem zadowolony. Polecam.

Obecny pracownik

Jak dobra firma to wybiera sobie dobrych pracowników.

ramga

Odniosłam wrażenie, że nie szanuje się tam człowieka i jego czasu. Kandydaci poumawiani jeden po drugim co 10 minut. Poza tym brak jakiegokolwiek opisu stanowiska w ogłoszeniu i na rozmowie okazuje się, że nie koniecznie to co proponują mi pasuje. Szkoda paliwa...

Zostaw merytoryczną opinię o LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAFRENTZ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.?

LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zbąszyńska 29
    60-359 Poznań

LAFRENTZ Polska Sp. z o.o.