Nordglass II Sp z oo

Słupsk

Opinie o Nordglass II Sp z oo

janko muzykant 2009-10-28 18:19:11
dobre lata juz minęły... z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.
nie jest to spowodowane"kryzysem" lecz nowym zarzadem ktory wyciąga cala kasę na zewnatrz.
janek 2010-05-28 23:38:38
Całkowicie się zgadzam.!
skubidu 2013-07-29 16:09:54

Goście
Napisano wczoraj, 15:34
Wiem ze w firmie Nord Glass pomimo panujących upałów pracownicy nie otrzymują wody a jeśli już tak się zdarzyło że ktoś w przypływie ludzkich uczuć wręczył butelkę 1,5lwody to miała ona starczyć na 2dni I jak to można nazwać A może trzeba pić wodę z dystrybutorów po których wielu z pracowników odczuwało dolegliwości żołądkowe Tak duża firma z dużymi pieniędzmi a nie potrafi odpowiednio zadbać o pracownika!!!Łatwo jest siedzieć na stołku w klimatyzowanym pomieszczeniu i narzekać na upały No bo to Ciebie Pani w szpilkach i Ciebie Pnie w gajerku nie dotyczy Tylko to Ci ludzie którzy tam pracują a może lepiej powiedzieć harują w tragicznych warunkach Zapierniczają na Twoje wczasy za granicą i na firmowe bankieciki A gdzie podwyżki płac?Od 4lat nic się nie zmienia w tej kwestii Może trochę warto się nad tym zastanowić Zanim kupicie kolejny nowy samochód do firmy albo zanim podzielicie między siebie nagrody pieniężne Powodzenia w kolejnym wydawaniu ciężko zarobionych pieniążków
Krzysiek 2014-04-29 13:36:49
Mam pytanie odnośnie miejsca w Słupsku. Ile płacą dla zwykłego fizola, godziny pracy itp. Proszę o odp. osobę która tam pracuje.
fizol 2014-06-16 12:59:02
ha pracuje 3,5 roku i zarabiam na reke 1550 zl,brak docenienia i zrozumienia pracownika.fakt z wodą jest prawdą,temperatura na niektorych stanowiskach przekraczajaca 40 st. wiadomo jak robisz 2 tyg po 12h do ponad 2 tys dostaniesz. powodzenia dla nowych pracownikow. jak na taka korporacje LIPA
Były praownik 2015-09-29 23:19:34
grzebyk czy ja wiem czy przesadził 2 lata w temp w lato ponad 40 monotonia jak cholera starnia się i co 1800 brutto ? to nie zbyt dużo
sosna 2015-11-21 11:34:18
Po prostu porażka. Wymieniałem w Olsztynie obsługa nie wie jaki model po 5 minutach doszliśmy do porozumienia ale montaż słabo brud po montażu, resztki kleju i szyba z rysą.
Marek 2016-05-14 10:01:42
Słyszałem, że pracują tu sami fachowcy. Pewnie, aby dostać się tu do pracy trzeba mieć spore doświadczenie? Znam się na tej robocie, ale nie mam długiego stażu...
Zostaw swoją opinię o Nordglass II Sp z oo - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordglass II Sp z oo