Opinie o Interstal S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Interstal S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Interstal S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interstal S.A. w Kraków

Dorota

Widzę, że ostatnie wpisy na temat pracy w firmie Interstal Sp. z o.o. nie są zbyt pochlebne. Widzę, że najnowsza opinia na temat współpracy z tą firmą jest jednak sprzed kilku miesięcy. Dlatego jestem ciekawa, czy ktoś z obecnych pracowników mógłby podzielić się swoim doświadczeniem i napisać, czy atmosfera w tej pracy uległa poprawie teraz?

Agnieszka
@Joanna

@Joanna źle zinterpretowała Pani komentarz @Benek. 70 % pracowników jest z wieloletnim stażem, kolejne 23% pracowników to grupa z mniejszym stażem (do 5 lat). Wskaźnik rotacji zatrudnionych pracowników jest na poziomie około 7%, więc stosunkowo niski biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy.

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Interstal S.A.. Poszukiwani są Pracownik Produkcji. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Nie wiecie przypadkiem czy do dziś ten wspomniany wskaźnik osób zatrudnionych można określić jako na niskim poziomie? Tak przynajmniej wskazywała kiedyś pewna Pani z parę miesięcy temu i w sumie do dziś nic się już nie pojawiło. Na stronie WWW natomiast pokazuje mi, że można wysłać spontaniczną aplikację. Nie ma wiec większego zapotrzebowania? I czy takie w ogóle wystąpi? Nie wiem czy obserwować stale oferty

Dorota

Wolf
@Dorota

Atmosfera nie uległa poprawie tylko legła już całkiem w gruzach. Pracownicy z wieloletnim stażem systematycznie się zwalniają, zostają desperaci i lizo...tyłki ;)

Joanna
@Wolf

A Ty należysz do tych desperatów czy też uciekłeś? Wgl do teraz znowu jest jeszcze gorzej? Bo minęło trochę czasu i ciekawa jestem czy ten gruz dalej się sypie jak mówisz

@Dorota

Byłam u nich na rozmowie o pracę na której dowidziałam się że potrzebują dopiero pracownika w grudniu. Ktoś w tej firmie jest nieodpowiedzialny. W lipcu robią rozmowy kwalifikacyjne na grudzień . Proponuje zeby w kodeksie pracy wprowadzić zapis obciązający kosztami dojazdu pracodawcę zapraszającego i się skończą zabawy.

Joanna
@Kandydat

No ale to czekaj. Umowę byście podpisali teraz i by się do grudnia czekało? Mogliby ją w listopadzie rozwiązać?

@Wolf

Ponad 70 procent ma długi staż. Jest ok

Joanna Nowy wpis
@Benek

To z czego wynika odejście tych koło 30% na przestrzeni dwóch lat do dziś? Tylko z atmosferą ludzie mogą mieć tu jakiś większy problem? tak to wszystko w porządku? firma ma jakiś plan na siebie, który ludzie znają?

Agnieszka Nowy wpis
@Joanna

Place na czas ,premie na czas ,wielkość zarobków uzależniona od chęci ,zaangażowania i umiejętności .Myślę jednak że nikt nie narzeka .Sporo osób już się zwalniało i przychodzili z powrotem ,bo okazało się ,że gdzie indziej nie ma tak kolorowo . Szefowie bardzo fajni ,kierownictwo też ok...Kilka osób obchodzi już 20 lecie i kilkanaście albo kilkadziesiat powyżej 10 lat pracy w tej firmie ..To też o czyms świadczy.Ja polecam ,jak ktoś chce pracować ,to się odnajdzie .Firma się mocno rozwija i idzie w dobrym kierunku .Pozdrawiam.

Aleksander

Na każdym stanowisku jest tak różowo, jak to przedstawiłeś? W ogóle to dobrze, że szefostwo fajne. Jakieś integracyjne wyjścia robicie od czasu do czasu?

Benek

Potwierdzam, nowa kadra kierownicza jest naprawdę w porządku. Widać, że szanują drugiego człowieka. Chce się iść do pracy jak widać uśmiechnięte twarze i naszych Pań w biurach i na produkcji. Pniemy się do góry i zwyciężymy wszystko. Chęci masz- kasę masz, szacunek masz. Widać , że idziemy w dobrym kierunku. Jesteś traktowany jak człowiek, nie jak (usunięte przez administratora)

Olga
@Benek

Czyli co, doceniają zaangażowane osoby dobrą premią? Macie jakiś system premiowy tak w ogóle?

@Olga

Tak Olga, jest bardzo dobry system premiowy. Ale najważniejsze, że ludzi traktuje się z godnością. Ostatnio nawet nasza Pani kadrowa i Pani z zakupów przyszły na halę w Mikołajki i do każdego podeszły z cukierkami i życzeniami. Wiele się zmienia odkąd do nas dołączyły. Mamy wsparcie i szacunek. Premia jest dodatkiem i to całkiem sporym jak ktoś się stara. Mija mi już 9 lat tutaj i widzę, że kultura pracy poszła mocno do przodu. Do Każdego Szefa można podejść i porozmawiać. Nikt nikogo nie traktuje z góry.

Julia
@Benek

Super gest, na pewno takie rzeczy pozytywnie wpływają na atmosferę :) 9 lat to bardzo długo, dużo jest tutaj pracowników z podobnym stażem?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Interstal S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Karol

A to w Bielsku tez jest oddział?

Romek
@Karol

Bielsko to inna firma..ciągle nas myla

Maja

Czy firma płaci całą wypłatę i premię na konto? Czy coś dają "na czarno"?

Lidia
@Maja

Skąd takie pytanie? W sumie nie widziałam żeby ktoś o takich praktykach tu wspomniał. Miałeś gdzie tak i został Ci uraz?

Bożena

Sama nie wiem co myśleć o tym co tutaj napisaliście, widzę że jakieś drobne opóźnienia wypłatach, bodajże jednodniowe, po co takie rzeczy którymi nie warto się przejmować. Ponoć też atmosfera się zepsuła, ale tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi wam dokładnie. Najważniejsze są pieniądze, może chociaż powiedzcie ile dokładnie płacą??

13trzynastka

W obojętnie jakim byś był/a oddziale, czy to Bielsko-Biała, Bytom, Kraków nie ma to znaczenia... ja pracując w tej firmie miałem wypłaty i nadgodziny wypłacane zgodnie z czasem. Natomiast przełożeni, dyrekcja -- to są ludzie z ZOO traktują człowieka przedmiotowo, nawet twoje zdanie nie ma znaczenia.. rzucany/a jesteś po wszystkich stanowiskach. Za plecami każdy cię obgaduje, po czasie dowiadujesz się, że nikt ciebie tam nie chce (ci co tam długo pracują uważają siebie za nietykalnych bożków) Zostałem uderzony przez pracownika, byłem nękany telefonami przełożonego po pracy - myślisz że oni coś zrobili w tej sprawie?? Zapomnij... jest to Firma której kompletnie nie Polecam.

Bożena

Hej, widzę, że trochę tutaj ucichło na forum ostatnio. Powiedzcie, czy Interstal prowadzi teraz jakieś rekrutacje?

Eryk

Dla mnie praca w firmie jest jak najbardziej ok tylko wystarczy mieć chęci.

Bogdan

Na jakiego rodzaju premie można liczyć u tego pracodawcy?

Aga

A czy nie jest tak, że premia jest liczona po podliczeniu sprzedaży lub obrotów?

Guns
@Aga

Premia jest ustalana przez kierowników, pracownicy przekazują listy z ilością wypracowanych nadgodzin. Do 20-tego każdego miesiąca ciężko zapracowane pieniądze powinny znaleźć się na kontach pracowników, dziś mamy 21 i nic. Nic więcej chyba nie trzeba pisać. Łamane jest najważniejsze prawo pracownika - wynagrodzenie w terminie. W tych czasach, kiedy tak trudno o fachowców zarząd pozwala sobie na takie lekceważenie ludzi, którzy dla firmy pracują dobrze, efektywnie ? Tego skomentować się nie da.

Gabriela

Z punktu widzenia naszego forum każda opinia zamieszczona przez użytkowników jest ważna, zarówno dla pracodawcy, jak i potencjalnych kandydatów do pracy. Dlatego tak samo traktowane są opinie i pozytywne, i negatywne, o ile wnoszą coś nowego do dyskusji i napisane są w sposób kulturalny. Jak obecnie wygląda sytuacja w Interstal Sp. z o.o.?

Guns
@Gabriela

Obecnie wygląda tak że pracownicy nie dostają na czas wynagrodzenia na nadgodziny i premii. Co miesiąc to samo, co miesiąc trzeba prosić i przypominać. To dowód na to że pracownicy nie są szanowani bo wynagrodzenie na czas to podstawa

Nikt

Oszczegam przed tą firmą to najgorsza firma pod względem socjalnym warunki pracy fatalne szczególnie odkąd żądzi nowy dyrektor wprowadza mobing skłuca ludzie na Halach produkcyjnych niema wogule szacunku dla strony pracownika traktuje ludzi jak w jakim (usunięte przez administratora) nawet niema szacunku dla ludzi ktuży pracują kilka lat w tej firmie zamiast świateł na Halach produkcyjnych to założył chyba najwięcej kamer na Halach żeby tylko człowieka teroryzowac na produkcji założył liczniki codziennie ludzie są wzywani do niego na dywanik i przesłuchiwani maszyny są kompletnie zniszczone pozornie tylko że jest czysto na zakładzie a tak naprawdę to jest totalnie wszystko zepsute brak sprzętu do pracy bo zamawia źeczy do produkcji miesiącami i wielce chce przyspieszyć produkcję a ludzie z oparów ocynku na hali zaniedługo sią przekręcą zero filtrów wyntylacyjnych wszystko idzie do środowiska zdaleka od tej firmy

Prezes
@Nikt

Ale byś se chopie słownik kupił xD

Anymouss

Tak wiem to firma w Bytomiu produkcja to jakaś kpina masakra ludzi tam traktują jak przedmioty straszne wiem więcej o tej firmie ze jeszcze skarbówka się do nich nie przyczepił a to szok wałki nie złe e a z nadgodzinach to masakra nie porozumienie ochrony ciekawe gdzie ta ochrona środowiska jest szkoda słów

człowieku wpisujesz te same opinie dla interstalu ,kabexu,grawilu,czyli grupy saferod.

Zostaw merytoryczną opinię o Interstal S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Interstal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Interstal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interstal S.A.?

Interstal S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Obrońców Modlina 7D
    30-733 Kraków