Opinie o Trec Nutrition w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Trec Nutrition. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trec Nutrition na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trec Nutrition w Gdynia

Tak ogólnie to z tymi zwrotkami a raczej ich brakiem czy często się to zdarza? Mieliście podobnie? Po prostu są wystawione teraz oferty na kilku portalach, na jednym rzuciła mi się w oczy produkcja na drugim zaś jest opcja na prace jako grafik komputerowy. Nie ma niestety podanych zarobków a by mnie interesowały. może wiec ktoś je omówić? Jak rozmowa na grafika wygląda?

Kasia Nowy wpis

Niestety po przesłaniu aplikacji na stanowisko nie dostałam żadnej odpowiedzi zwrotnej - dosłownie nawet głupiego maila zwrotnego. Brak szacunku.

W trec nutrition stała się dużą rywalizacja między zmianami jeden z brygadzistów próbuje za wszelką cenę pokazać że jego zmiana jest lepsza od drugiej, chociaż wszyscy razem pracujemy na wspólną premie, stała się bardzo nie ciekawa atmosfera ciągle wyzwiska mówione pod nosem brygadzisty nie mobilizują do pracy a wręcz zniechęcają. Praca sama w sobie jest prosta i łatwa do wykonywania jednakże przez takie coś staje się ona trudna oraz stresująca. Jednakże były podwyżki które cieszą, kierownictwo robi dla pracowników wszystko aby było jak najlepiej i jak najwięcej generalnie to polecam pracę w firmie Trec

Krzysztof

W jakiej wysokości dali podwyżki? Chodzi ci o to ze podnieśli minimalną od stycznia, czy firma sama z siebie dała coś więcej?

natalia Nowy wpis

tak

Gabriela Nowy wpis
@natalia

Wciąż temat brygadzistów? Nic więcej tu w firmie się już nie dzieje tak w sumie? A na papierze jaki jest tu zakres obowiązków na takim stanowisku i w rzeczywistości na co najbardziej kładą tu nacisk podczas pracy? I też zastanawia mnie czemu mieliby nie motywować skoro podobno sami wcześniej pracowali na tych poprzednich stanowiskach, to chyba wiedza co i jak?

Czy w Trec Nutrition wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Qwert

Nie, nie licz na nic dodatkowego od firmy.

@Qwert

Dla rozwiania wątpliwości - czyli benefitów jakichkolwiek brak? A jak w takim razie z wysokością wypłaty, pozytywnie czy negatywnie na tle konkurencji? Jakbyś podał stawki na szeregowym stanowisku to już w ogóle byłoby super.

W życiu nic Ci dodatkowego nie dadzą. Firma to coraz bardziej (usunięte przez administratora). Ludzi ma się tu za nic. Masz robić i siedzieć cicho bo jak się odezwiesz to kierownictwo wydziera się na całe hale.

Agata

Skoro nic dodatkowego, to pensja minimalna? Żadnych premii? Teraz część pracodawców zadbała o ludzi w kryzysie i dała chociaż lekkie podwyżki przez tę inflację. Tutaj nic?

@Agata

Premie są od obrotu, wiec w sumie sami je wypracowujemy. Podwyżki? Co ty, nie ma szans. Dali tylko kilku osoba bez wykształcenia, ktore mianowali brygadzistami. Zawsze dawali bony świąteczne , ale i tego w tym roku nie chcą już dać. Po nowym roku pensje pracowników zrównają się z najniższa krajowa. Dwie zmiany. Kiedyś ta praca przy jednej zmianie i pensji była atrakcyjna, z chęcią się tu przychodziło a teraz , brak możliwości porozumienia między pracownikami szeregowymi. Nie polecam.

Dlaczego tam pracujesz skoro jest tak źle ?

Gabriela

Mam pytanie odnośnie tych brygadzistów, bo nazywasz to mianowaniem. To po prostu była forma awansu za pracę, tak? Twierdzisz, że nie zasłużyli swoimi wynikami czy o co z tym chodziło? I w zasadzie co się stało z tymi, którzy byli wcześniej?

@Gabriela

Wcześniej nie było żadnych brygadzistów.Firma Trec się rozwija i jest coraz więcej pracy i pracowników, dlatego teraz pracownicy z długoletnim stażem i doświadczeniem zostali mianowani na brygadzistów i zasłużyli sobie .

a jaki tym masz wpływ na obrót ? sama to ty sobie możesz wypracować obiad w domu

Gabriela

No samemu to może i nie, dlatego pewnie stawiają tu na pracę zespołową? Jak aktualnie do niej ludzi tu motywują? Były już jakieś integracje od nowego roku?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Trec Nutrition. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Analityk Finansowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Jan

Bardzo negatywne wpisy. Jestem klientem. To oznacza, że jakość produktów pozostawia wiele do życzenia. Czy to są produkty Chińskie ? Czy mają jakie kolejek dopuszczenia ?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Trec Nutrition?

Odpowiadacz

Zapytaj na rozmowie kwalifikacyjnej albo zadzwoń zapytaj

Ex po o rt

Dlaczego jest poszukiwana kandydatką do tego działu export ?

Jak się pracuje z ludźmi z Trec Nutrition?

Trec

Uprzejmie prosimy administracje gowork aby nie publikowała fake’owych pytań i nie nakręcała niepotrzebnie czytelników.

Ja widzę, że w firmie bardzo dużo się zmieniło niestety na gorsze:/ To już nie ta sama firma,jak ja odchodziłam...ale tak to jest jak ktoś "ambitny" przejmuje stery i nie szanuje ludzi...a pieniądze to też nie wszystko...

Info

Jak z używaniem tel na produkcji ? Można przemycić czy zakaz totalny?

Zainteresowana

Witam czy firma zapewnia ubiór do pracy? Bo słyszałam że trzeba kupować samemu

Jak się pracuje na produkcji jakie godziny pracy ile zmian tam jest

W ogłoszeniach proponują stałe warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju, benefiy itp. Rzeczywistość est jednak trochę inna. Faworyzowany jest Dział Eksportu. Atmosfera jest ciężka. Każdy uśmiecha się do siebie i udaje że wszystko jest pięknie do momentu dopóki czegoś od Ciebie nie potrzebuje. Ciągła spychologia, brak kompetencji jest widoczna gołym okiem i to w pierwszych dniach pracy. Osobiście nie polecam firmy.

Krystyna

A nadal jesteś zatrudniony czy odszedłeś już? I co to znaczy, że rzeczywistość jest trochę inna? Nie ma żadnych dodatków?

D.AGA

To krótką karierę tam miałaś ? Nie przedłużyli umowy co ?

Emilia

Atmosfera jest ciężka - to znaczy ? Mógłbyś to jakoś bardziej rozwinąć ... Bo dla mnie atmosfera w pracy to jedna z ważniejszych kwestii i chciałabym wiedzieć o co chodzi :(

Mateusz

Nie polecam pracy w tej firmie. Po miesiącu będziesz szukać nowej pracy.

Dział eksport

Ponownie ogłoszenie do tego działu? Ktoś już pracuje w tym dziale ? Jakie języki są pożądane ? Ktoś to ogarnia. Ktoś zarządza? Jakie zarobki brutto?

Designerka

Uwaga GRAFICY DESIGNERZY! Wasze prace zrealizowane na procesie rekrutacyjnym mogą zostać wykorzystane. Moja właśnie została użyta i niestety nie zastrzegłam praw. Zastrzegajcie sobie prawa do projektów lub z góry negocjujcie wynagrodzenie za projekt. Uwaga na kierownictwo cwaniaków. Potwierdzam to co napisały inne osoby wyżej. Po za tym oferowane wynagrodzenie do umiejętności to żenada! Tak samo jak w Aflofarmie bo teraz to prawie ta sama firma.

Designer z Treca
@Designerka

Która Twoja praca została wykorzystana i gdzie ? Szybki temat żeby wyjaśnić i żądać odszkodowania

Graficzka
@Designerka

Poważnie czy żartujesz?

Umówiony na spotkanie czekałem aż łaskawie zjawi się osoba rekrutująca. Po 15 minutach czekania dałem sobie spokój i wyszedłem. To, że miałem być szeregowym pracownikiem produkcji nie oznacza, że dam się tak traktować już na starcie. Szukajcie sobie dalej pracownika wy wieczni łowcy talentów. Nie polecam.

Firma zmienia się na gorsze po przejęciu przez Aflofarm. Wszyscy dobrzy pracownicy uciekli a następni już są w kolejce za nimi. Kierownictwo stoi murem za firma, rzadko kiedy za pracownikami. Na podwyżki nie ma co liczyć i "mamy się cieszyć że nas nie zwolnili w pandemi". Nowi zatrudnieni pracownicy po miesiącu zrezygnowali. Na plus firma wypłacalna zero obsuwy z wypłatą, dodatki na święta wielkanocne i Bożego narodzenia, brak pracy w weekendy, brak nadgodzin. Na minus niestety zarobki które tkwią w miejscu i zawsze jest wytłumaczenie żeby ich nie podnosić. Kobiety na minimalnej, mężczyźni troszkę ponad. No i wyraźne braki kadrowe przez brak chęci polepszenia tych warunków.

Grażyna

Napisałeś, że firma zmienia się na gorsze.. Ale tak właściwie co konkretnie się zmienia w Trec Nutrition, jakie warunki pracy? Mnie właśnie interesuje wypłata. Fajnie, że jest na czas ale ile wynosi? Czy jej wysokość uległa jakiejś zmianie? Jak wyglądają dodatki na święta?

@Grażyna

Jeśli wpiszesz ile wynosi minimalna krajowa to odpowiesz sobie na pytanie. Dodatki na święta maks 500 zł. A co się zmienia? Podejście "zarządzających" do "zarządzanych". Kiedyś była to firma z rodzinna atmosferą. A dziś jesteś pionkiem, cyfrą lub numerem co tam sobie wybierzesz. A mówię tu o zmiabie zachowania przełożonych po zmianie zarządu. Więc jeśli interesuje Cię praca za minimalne pieniądze, w której za małą pomyłkę będziesz zganiona, a wykonanie czegoś ponad normę, będzie dla Ciebie od jutra normą to zapraszam. Ja siedzę tu parę dobrych lat i wiem co pisze

Jeśli naprawdę jesteś pracownikiem to doskonałe wiesz ze zarobki nie są w wysokości minimalnej więc nie wypisuj kłamst a jeśli chodzi o kierownictwo to na pewno jest lepiej niż za wcześniejszego kierownika, jeśli popełni się jakiś błąd to zostaje się tylko słownie upomnianym bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych a jak ci jest tak źle w tej firmie to zawsze można zmienić pracę na lepszą

Basia

Rozmowa o pracę - porażka. brak profesjonalizmu.Traktowanie kandydata z góry. Nie polecam aplikować na żadne kierownicze stanowisko. Żenada!!!!

@Basia

Na jakie stanowisko aplikowałaś i co tam odwalili takiego nieprofesjonalnego ?

Designer z Treca
@Basia

Przez ostatnie pół roku nie było żadnej rekrutacji na stanowiska kierownicze !

Asia
@Basia

Potwierdzam. Nigdy nie byłam na tak żenującej rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko managerskie. Absolutnie nie polecam.

Manager z Treca
@Asia

Nie pisz faramazonów bo nigdy nie byłaś na rozmowie u nas

Szukają managera ds. Eksportu

Dlaczego ? W jakim celu ? Jakie osoby tam i ile pracowało w eksporcie ? Czy zarobki to minimum dwa tysiące euro netto podstawy ? Jakie języki pożądane poza angielskim ?

Zostaw merytoryczną opinię o Trec Nutrition - Gdynia

• Jak się pracuje w Trec Nutrition?

Zobacz opinie na temat firmy Trec Nutrition tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trec Nutrition?

Trec Nutrition