Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski w Koluszki

grażyna

Panowie Piekarscy ocknijcie sie w koncu i otworzcie oczy!!!!!!bierzcie przyklad z wiodacych firm na rynku

gumis

P.Agnieszka nadaje sie do sprzątania w chlewie a nie do zarzadzania ludzmi i sklepami

......

Boże kiedy się skończy to czepianie się tej p.Agnieszki czy PIEKARSCY NIEWIDZĄ CO SIE DZIEJE I CO ONA WYPRAWIA WEŻCIE SSIE WKONCU ZA NIA

HANCIA

GDZIE BYWA TERAZ PANI DANUSIA?CY KTOS WIE? TAKA BYSTRA I POTRAFI DUżO NAUCZYć I WYTŁUMACZYC

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
bbbb666

i co ulzyło wam lalki?KAZDY NORMALNY WIE CO W TRAWIE PISZCZY!LEPEJ CZUJECIE SIE TERAZ

./,/,///

Jestem zawiedziona robiłam z rodzina zakupy na bałuckim rynku dostałam tak nie swieży towar że tym powinien zainteresować sie SANEPID

dziubutka

U Piekarskich dobrze płaca,a i robota jest ok.A wy cipy kłocicie sie miedzy soba na forum tylko po co???

funia

Celem bylo podkrecenie sytuacji na forum,dzieki podgrzanej atmosferze wyszlo wiele opinii na temat Pirkarskich i ich pracownikach

@funia

Moim zdanie ty powinnaś się usunąc z tego forum bo psujesz opinie innym i nawet samemu PIEKARSKIEMU ciekawa jestem ile i jaka wartość miałaś ty w tej firmie ale zapewne nie za dobra opinie i nie zawysoka wartość skoro tak jeżdzisz po innycch ale nie kady każdego musi lubieć

funia

Hahahahahahaha...wiesz to z wlasnego doswiadczenia...widze ze dzial burakow i psychicznych nie sa ci obce..generalnie cale to forum ma gleboko i ciesze sie e udalo mi sie podkrecic takie pierdoly jak ty

@funia

Największą pierdołom jesteś ty na tym forum i najbardziej aktywną głupotą

funia

Aniula ty to chyba nadajesz sie do Biedronki haha...na dzial z burakami,narazie to ty jestes pionkiem

@funia

HA HA FUNIA WIDAĆ ŻE JESTES MAŁO INTELIGENTNA BO W BIEDRONCE NIE MA DZIAŁU BURAKÓW ALE WIEM ŻE NA CHOCHOŁA JEST DZIAŁ DLA PSYCHO.......PROPONUJE ODWIEDŻ TEN ODDZIAŁ BO ŻAL MI CIEBIE JAK CZYTAM TE TWOJE WYPOWIEDZI NA FORUM CIEKAWE CZY WSZĘDZIE JESTES TAK DUZO BZDURNO GADATLIWA ,A PIONKIEM BYŁ KAZDY JEDEN WIEKSZYM DRUGI MNIEJSZYM TY BYŁAS TYM NAJ MNIEJ WAŻNYM NAJWIDOCZNIEJ WIDZE .POWODZENIA

funia

Na dobra opinie trzeba zapracowac a to forum pokazalo ile ludzi ma zal do p.Marleny i reszty psychicznych prowadzacych.Do kierowania ludzmi trzeba byc zrownowazonym psychicznie..i miec podejscie do pracownikow..latwo bylo namieszac i spierd...na zwolnienie..hahaha dzicinada

@funia

Zajmij się droga funiu swoją dupcią a nie obrażaniem innych bo gdybys trafiła na mnie to bym ci szybko pokazała jakim jestes pionkiem w tej grze ZEROWYM co tak ci przzeszkadza to zwwolnienie tej p.Marleny jesli p.PIEKARSKIM nie przeszkadzało to tobie nie powinno to wogóle przeszkadzać ,poco te donosy do zusu zrozum jedno że twwoje zachowanie jest poniżej krytyki nic nie zdziałałas i nie zdziałasz .CZY AK BARDZO NIE MOŻESZ SIE POGODZIĆ Z TYM ŻE NIE PRACUJESZ JUŻ U P,PIEKARSKIEGO NAJWIDOCZNIEJ TAK ONI ZADECYDOWALI BO TO ONI DECYDUJA ONI MAJA KAMERY WIĘC DOBRA RADA SPÓJRZ W LUSTRO I OPOWIEDZ COS O SOBIE BO CHYYBA JAKO GWIAZDA SIĘ NIE PREZENTUJESZ PODŻ DO PSYCHOLOGA BO MASZ COŚ KOBIETO Z GŁOWA WIDAĆ TO PO TWOICH WYPOWIEDZIACH NAJWIEKSZY NA TYM FORUM MASZ UDZIAŁ I NIE POTRZEBNIE CHYBAA ŻE MUSISZ SIĘ WYGADAC BO MASZ PROBLEMY ZEE SOBA TO PISZ DLA SWOJEGO ZDROWIA IDŻ LEPIEJ DO PARKU .POWODZENIA W KONSULTACJACH PSYCHOLOGICZNYCH funia ha ha

@funia

Jak funia nie masz pracy to rozejrzyj sie za czyms chyba sprzątanie bo jako ekspedientka to zawód nie dla takich upośledzonych natretnych bab jaka jesteś oto TY POWODZENIA

funia

Od dawna wiadomo ze Piekarscy reprezentuja poziom zero swoimi pracownikami..oczywiscie zdarzaja sie wyjatki natomiast pisanie w superlatywach o p.Marlenie jest jaka pomylka.dziewczyna nie ma zielonego pojecia o sklepie miesnym..

zniesmaczona :/

LUDZIE , brak Wam wszystkim piątej klepki !!!!!! Forum dotyczy pracodawcy i warunków pracy , ewentualnie , atmosfery w pracy . Wyzywanie się , ubliźanie chyba nie jest tematem tego miejsca . Pracuje w tej firmie i uwaźam, źe moźna załatwić wszystko w cywilizowany sposób i nadmienie , że nie jestem niczyim ,, pupilem,, Nikomu nie wchodzę jak to piszecie ,, w d.....,, . Wystarczy mieć trochę własnego zdania i honoru. A podstawa to dobrany zespół pracowników. Pozdrawiam i proszę o chwile zastanowienia się nad tym , jaki poziom prezentujecie swoimi wypowiedziami !!!!!!!

Wspaniała reklama firmy. ... Gratuluje Państwu PIekarskim takich pracownikówch. ... Katastrofa...

funia

Zadowolony...chyba p.Marlena dobrze musi cie obslugiwac ze wypisujesz takie bzdury...podejrzewam ze sam jestes pasztetem dlatego poleciale na tlusta krowe.moge cie zatrudnic do podcierania dupy moim psom.to ty brudny cwaniaku powinienes ujawnic swoje imie..i nie obrazaj innych tylko zainteresuj sie swoim dupskiem albo dupskiej swojej swini...

lllllll
@funia

Posłuchaj fraje......zajmij się soba albo idz do pssychiatry bo masz ze soba problem wychodze z żałożenia że lepiej byc jak to nazywasz ty ......niz tak paskudnym potworem z ryja że wstyd nawet wyjsc obsługiwac to możeszty na rogu bo tam jest miejsce takich tapeciar jaką jesteś ty wię zzakładaj coś na ryja i tam gdzie twoje miejsce czyli róg do obsługiwwania bezdomnych ,albo już nawet ten [poziom niechce na ciebie patrzeć,widzę że twoja dup.....nie ma kto się porządnie zając jak ci szkoda jej du....to nastaw swojego ryja

zasmucona

Ale tej Marleny juz nie ma...to po co pisac o nieobecnych,dajmy jej spokój niech w innej firmie (usunięte przez administratora) liże,a do Piekarskich nie wróci,bo jej tam nikt nie chce.

( ^_^ )/~~拜拜 ( ^_^ )/~~拜拜 ( ^_^ )/~~拜拜 ( ^_^ )/~~拜
@zasmucona

A moze nie mozesz sie pogodzic z tym ze ty juz tej (usunięte przez administratora) nie mozesz wylizac bo chyba tez to lubialas robic i z zazdrosci non stop piszecie o kims kogo niema jak jestes taka mocna czemu ukrywasz swojego imienia chyba ze masz je tak paskudne jak sama jestes .Zalosne jestescie dziewczyny najwidoczniej p.Piekarskiemu odpowiadala ta o to pani a ciebie zal (usunięte przez administratora) sciska ze nie mozesz ......Wez sie za porzadna prace a nie wypisywanie tego debilostwa o kims pustaczko

zadowolony

Szkoda ze p.Marlena nie wymyla pod tym zlewem waszych ryjow moze byscie lepiej wygladaly ,mimo jak byly myte to naprawde byly pyszne a od was zeslimaczale to niechce ich za darmo .obrzydliwe krowy

zszokowana

Jejku co się porobiło z tą firmą. Od kilku lat to chyba nikt tego niepilnuje... Przede wszystkim są bardzo niemiłe ekspedientki i bardzo bardzo brudno... Szok

mariola

Tak bo jak pani Marlena była to dbała o wszystko,a towar to codziennie rano myła na zapleczu w zlewozmywaku.Ludzie obudzcie sie!!!!!!!!!!! Ta krowa to tylko swoich znajomków-sąsiadów obsługiwała należycie,a na innych klientów to miała wysrane.

tysia

to racja kiedys to stoisko mialo wyglad pracowaly Panie ktore o to dbaly a teraz porazka smrud i brud i te panie za lada wygladaja jak z horroru!!!!!!!!!!!!!!juz nie robie tam zakupow wole isc na Limanowskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski - Koluszki

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piekarski