Sedyko Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Radom

Opinie o Sedyko Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Anonim 2011-05-14 03:26:24
Tak podzielam. Mimo, że tam już nie pracuje ale było ok. Duża swoboda, a prezesi są naprawdę ok. Jeden bardzo wymagający ale za to konkretny i zawsze idzie się z nim dogadać, a P. Se.... bardzo sknera ale za to przystojny jak Szon Konery im starszy tym bardziej pociągający. Naprawdę super firma polecam i pozdrawiam Sklep.
anonim 2011-05-17 02:23:01
Prezesi są naprawdę w dechę. Pracownik fizyczny nie jest traktowany jak pracownik gorszy. Bynajmniej nie odczuwa się jakiegoś poniżania. Pracownik to pracownik dla Prezesów każdy równy. I to jest fajne. Gożej z samymi pracownikami bo ci z góry mają się za niewiadomo co i żrą się na okrągło myśląc, że wszystkie rozumy pozjadali. Generalnie pracodawca godny polecenia. Jednak pewne stanowiska dziedziczy się po mamusi czy tatusiu. Dlatego pewne działy to strefa zamknieta.
pracuś 2012-02-03 12:53:28
Chyba nie pracowałeś w tej firmiealbo to było bardzo, bardzo dawno. Ludzi traktuje sie jak siłe roboczą najemną, za która nawet nie płaci sie wynagrodzenia. Niektórzy jeszcze nie otrzymali wynagrodzenia za listopad, bo "Prezes" nie ma ale miekimi furami jeździ i się wszędzie sadzi. Uważa, że ludzie moga żyć za 1500 zł przez trzy miesiące.
marek 2016-04-22 20:22:29
czy w tej firmie zatrudniają inwalidów? Sprawdzałem na stronie ale nie ma nic o tym. Może napiszą pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Sedyko Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedyko Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej