Opinie o Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. w Białystok

Szybki

Pracowałem tam jako kierowca beczki. Zarobki marne. Trzeba się prosić i robić z siebie (usunięte przez administratora) żeby dostać 100zł podwyżki . Praca ogólnie była by fajna żeby nie (usunięte przez administratora) przez którego kierowcy odchodzą. Zero poszanowania czyjegoś życia prywatnego. Sam jak jeszcze był kierowcą to pracował do 12-13 godziny max bo miał rodzinę i dzieci, a inni to nie mają. (usunięte przez administratora) nie wie co to jest sprawiedliwe dzielenie roboty dla kierowców. Jednego wyśle na trasę 3 dniową ,a inny kierowca codziennie robi Warszawe. Jak kierowca próbuje rozmawiać ze (usunięte przez administratora) to o podwyżce może zapomnieć. Fajne poukładana robota była jak w spedycji pracował (usunięte przez administratora). W tej firmie jak masz swoje zdanie to jesteś problemem. Zwykły kierowca (usunięte przez administratora) Na drugiego (usunięte przez administratora)złego słowa nie powiem gość zawsze stara się ustawiać prace tak żeby to miało ręce i nogi. P(usunięte przez administratora) Fajnie by było żeby w tej firmie można było dostać godne wynagrodzenie za pracę od poniedziałku do piątku. Ludzie mają domy, rodziny, dzieci, jakieś hobby. Nie na tym życie polega żeby je całe w pracy spedzać. Kto by chciał to by sobie przyszedł DOROBIĆ w weekend (usunięte przez administratora). Według (usunięte przez administratora) to kierowcy tu bardzo dobrze zarabiają ,ale niech by się Pani zainteresowała ile dni w tygodniu Ci ludzie pracują. Pauzy kierowcy odbierają lądując auta na placu bez(usunięte przez administratora) Przyjdzie młody co pojęcia nie ma to jeździ , a ogarnięty kierowca popracuje trochę do czasu aż się zorientuje ,że tu przyszłości nie widać i odejdzie . Szanujcie kierowców to i oni będą was szanować. (usunięte przez administratora)

rozsądny

100% prawdy to co napisał ,,szybki" A mam taki drobny apel do potencjalnych pracowników żeby omijali firmę szerokim łukiem może to sprawi że szefostwo w końcu pójdzie po rozum do głowy i pochyli się nad problem finansów.Może ci co jeszcze pracują to będą mieli lepiej.Biurowi będą musieli ogarnąć swoje papiery i jeszcze jechać rozładować towar ,,za poklepanie przez prezesa po ramieniu " choć i tak już się to dzieje bo są braki w ludziach.Jaki to jest śmieszny tok myślenia rzucić ochłapy na początek,zapłacić za badania,stracić czas na wdrożenie człowieka do pracy a ten po krótkim czasie im podziękuje.Jeszcze pół biedy jak będzie ogarnięty to chociaż szkód i bałaganu nie narobi bo i tacy też byli.Wniosek jest jeden i słuszny do porządnej firmy nie dostaniesz się z tzw. ,,ulicy" a tam gdzie jest lipa i chaos to w nocy i o północy ciebie zatrudnią abyś przynajmniej wyglądał na zdrowego.

Rozsądny2
@rozsądny

Panowie żeby uzyskać podwyżkę podstawy teraz jest najlepszy czas gdy jest nawał pracy.Wystarczy w poniedziałek nie wyjeżdżać na kursy tylko przyjść przed biuro i poczekać na Panią dyrektor .Pieniądze się znajda.A jak to nie będzie argumentem nękać zwolnieniami i urlopami na zadanie.Tylko oczywiście trzeba zgrania i konsekwencji w działaniu.

Cześć, jest tu może ktoś kto pracuje teraz na produkcji? parę dni temu dodano ogłoszenie i piszą w nim, że praca ma być ułatwiona, bo mają nowoczesna technologie. Jest tak? w sumie przy czym się pracuje? pytam, bo doświadczenia to nie mam ale nie piszą by go wymagali

Kierowca Beczki Nowy wpis

Kierowcy się ciągle zwalniają. Takiej rotacji jak tu w żadnej firmie jeszcze nie widziałem. Spedytorzy jeżeli tak można nazwać tych ludzi nadają się jak drzwi do lasu. W biurze układy i układziki jeden drugiego kryje. Biuro myśli ,że kierowcy nie mają życia prywatnego. Masz wolne to wydzwania kierownik ,że do pracy trzeba przyjść. Najlepiej rzucić wszystko olać plany, rodzinę i jak najszybciej stawić się w bramie firmy na baczność. Wynagrodzą kierowcę na koniec miesiąca wypłatą 4500zł. Tylko w czerwcu odeszło z firmy 6 kierowców...

rozsądny Nowy wpis

Rozsądny2 Nowy wpis
@rozsądny

The Observer

Autor wpisu @Szybki drwi z wykształcenia i pochodzenia byłego współpracownika, wymieniając go z imienia i nazwiska. Takie zachowania są niedopuszczalne i skrajnie dyskryminujące. Autor wpisu robi to anonimowo, schodząc do poziomu internetowego trolla. Sam pozostaje anonimowy, chociaż wszyscy domyślamy się, o kogo chgodzi. Nię bedziemy schodzić do tego poziomu i wymieniać go z imienia i wypominać strat, które spowodował (np. pomieszanie mąk u klienta). Nie powinno być zgody na eskalację tego rodzaju hejtu w przestrzeni internetowej.

Aplikowałeś do firmy Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Szybki

Maja

Pisali o świeżym taborze jako jeden z niewielu plusów pracy tutaj. A z perspektywy mechanika jak to w takim razie może wyglądać skoro auta podobno takie nowe? Widziałam, że parę miesięcy temu szukali właśnie do siebie. Ilu obecnie tu pracuje i na jakiej stawce? jest dużo pracy? Jak w praktyce wygląda?

Czy Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sznurek

Na początek okres próbny 3 m-ce za jakieś gołe 3500 był przypadek że 3100 gość dostał z racji że nie miał praktyki na dużym składzie.Jak polityka się nie zmieniła to umowa na rok a potem na stałe.Po próbnym coś tam podrzucą może 3700?Jak ogarniesz temat rozładunków chodzi mi o beczki to dadzą tobie pojeździć w weekendy sob. albo ndz. Jest przedział kasowy w zależności od godzin pracy średnio między 6 a 10h pracy masz 250zł.Jak przydzielą tobie auto to jeszcze za nocki w budzie dochodzi 80zł.To że masz swój wóz to się nie ciesz bo i tak wszyscy nim jeżdżą ty tylko sprzątasz i ogarniasz.Robotę ustawiają tak jak im pasuje a ludzi mają w (usunięte przez administratora) liczy się że towar wyjechał za bramę.Na moim przykładzie podstawa 4 tysia + 3 weekendy to 4750 zł.Moim zdaniem i nie tylko to śmiech na sali.Nieliczni i wazeliniarze mają 4200 podstawy.Owszem można zarobić ponad 6 tysia ale jakim kosztem zapieprzasz jeździsz do bólu pod 15 godz. i śpisz w budzie oczywiście nie za długo. Jeszcze rok temu i więcej to było sympatycznie ale się zesrało czekam po nowym roku i spadam stamtąd.Nie którzy obrośli w piórka bo dostali inne funkcje i w (usunięte przez administratora) się poprzewracało chodzi mi o dyspozytorów i tzw. kierowniczków.Jest mega rotacja bywało że przyszedł nowy kierowca i za tydzień odszedł nawet gościa nie widziałem.Jeżeli ktoś trafi na plandekę lub kontener to słaby temat jeśli chodzi o kasę bo trzeba się nabiegc,naskakać i odwalić swoje przeważnie w biedronkach.Podsumowując to,jak ktoś nie ma przeciwwskazań to lepiej znaleźć robotę na międzynarodówkę tydzień w budzie ale kasa o wiele większa. Z pozytywów to świeży tabor,towaru nie spinasz,nie czekasz po kilka godzin na rozładunek,powroty na pusto.

Bartek Silikon
@Sznurek

Uwaga jesteś namierzany przez lizusa Bartusia na (usunięte przez administratora) firmowym ,opinia jest taka jak jest a mocno ubodła lizusów z biura będą brali odwet ????

Lulus

Co to jest że taka rotacja tam:D

Magik
@Lulus

Szukają pracowników których mogą wykorzystywać do granic ich wytrzymałości. Jak zaczynasz zadawać pytania zaczynają się schody ale w dół. Jak zaczynasz walczyć z chamstwem i kłamstwem zaczynasz być popychany żebyś z tych schodów spadł i sam się zwolnił. Ogólnie pracują tam ludzie którzy nie są zbyt silni psychicznie. W konsekwencji są poniżani ,zastraszani, przenoszeni na inne, nie związane z zawodem stanowiska itp itd. Jestem jednym z tych pracowników ,który postanowił się bronić. Gorąco i szczerze nie polecam nikomu kto jest uczciwy i empatyczny do podejmowania tam jakiejkolwiek pracy.

@Magik

Bardzo dobra robota, same plusy, a plusy to są w akumulatorze ????

@Lulus

Tak. Jeszcze mają swoich podpierdalaczy na każdym stanowisku a szczególnie tego co jeździ na patelni

admin

Jak wygląda praca w firmie Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Magik
@admin

Nie radzę nawet tam wchodzić. Na to co oni tam wyprawiają z pracownikami są paragrafy ale rączka rączkę myje. Nie podoba się "polityka firmy" to wypad. Tak tam praca wygląda

@Magik

Masz rację

Maja
@Dropsik

Skoro tak ochoczo się zgadzasz z tym to napiszesz jakiś konkret co tu w ogóle się dzieje u was? I czemu tu jeszcze jesteś skoro jakieś paragrafy podobno są łamane? Jakie zarobki macie obecnie i za jaką pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.?

Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.