Vog Polska Sp. z o.o.

Skierniewice

Opinie o Vog Polska Sp. z o.o.

gosc 2013-01-27 13:55
witam niech ktos napisze opinie na temat tej firmy chyba wszytsko ok dobrze zarabiaja skoro nikt nie narzeka jak na inne firmy np feroxcube, uds, marel, hortex
xxxmen 2013-04-29 21:44
Praca w tej firmie to sama przyjemność,pracuję ponad 5 lat a jest dużo osób z większym stażem.Super atmosfera,traktują Cie jak człowieka a nie jak "murzyna"
Grzegorz 2015-12-04 21:44
Marek Kapturzak to najlepszy szef, manager! Warto starac się o prace w tej firmie
arek 2016-04-20 22:53
Banio, mówisz masz, przedwczoraj wystawili ogloszenie na mlodszego specjaliste ds. logistyki z językiem niemieckim. Oczekuja 1-3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i to chyba umowa na zastepstwo, ale kto wie, może potem przedłuza współpracę.
elxxx 2017-09-13 09:11
kasa jaką proponują to chyba jakiś żart.
gość 2017-09-13 09:19
To fakt ludzie może i fajni ale zaproponowane przez nich wynagrodzenie to porażka na kasie w biedronce czy w lidlu jest dużo więcej . chyba zatrzymali się na latach 90tych
Zostaw swoją opinię o Vog Polska Sp. z o.o. - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vog Polska Sp. z o.o.