Opinie o Majpol Piotr Majchrzak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Majpol Piotr Majchrzak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Majpol Piotr Majchrzak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majpol Piotr Majchrzak w Łódź

Magda Nowy wpis

Jaki firma ma stosunek do zatrudniania pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

dustin Nowy wpis

myślę , ze zarówno w postach wyżej jak i Twoim @polonia znaleźć można naprawdę masę niepotrzebnych sformułowań które ą krzywdzące dla Majpola. Nie wiem do końca jak bardzo swoją postawą zasłużyli sobie na takie opinie, ale na to już nie ma co zwracać uwagi

karolina Nowy wpis

ja tam pracowałam praca ciężka [usunięte przez moderatora] nie traktuje zbyt dobrze pracownic.często pijany w pracy i co najważniejsze ta która mu da ma względy i w pracy i finansowe.oszczędza na wszystkim dosłownie na wszystkim uważa,że ma białych [usunięte przez moderatora] bez rejestracji.zima brak ogrzewania latem brak wody do picia a wymagania ogromne.na prośby ma [usunięte przez moderatora] . i jego ulubione stwierdzenie koło [usunięte przez moderatora]mi to lata przepraszam za brzydkie słowa,ale taka prawda myśli że złapał samego pana boga za nogi.jego żona już nie pracuje ma teraz bar oby jak najdłużej.ale nie polecam pracy u niego to firma krzak.nie piszę tu aby jakoś piotrka oczernić ale zmienił się i wyją by gówno spod siebie i zjadł je byle by było tylko na wódeczkę.chcę tylko uświadomić jakim jest człowiekiem.ale nie tylko ja miałam z nim problem ma bardzo dużo wrogów co jakiś czas niszczą mu jego własność.ludzie może jako kolega jest spoko ale jako pracodawca w firmie KRZAK nie jest już tak różowo........

PIOTR

SUPER FACET I KOLEGA [usunięte przez moderatora]FAJNY FACET TO I FIRMA PEWNIE SPOKO ..

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Majpol Piotr Majchrzak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
L

HEJ NIE PISZ JEŚLI TAM NIE PRACOWAŁEŚ TAK POPIERAM [usunięte przez moderatora]JEST SPOKO A LE CO DO PRACY U NIEGO NIE POPIERAM ŻE JEST TAK SŁODKO ATMOSFERA JEST OKROPNA A JEGO ŻONKA PRZECHODZI SAMĄ SIEBIE TAKŻE CO MOŻESZ WIEDZIEĆ O PRACY TAM WSPÓŁPRACA A PRACA TO DWIE ODRĘBNE SPRAWY,...

HEJ

HEJ TEŻ ZNAM [usunięte przez moderatora] POZDRAWIAM DOBRA ZNAJOMA...FIRMA JAK FIRMA ...

FIRMA JAK FIRMA

ZNAM [usunięte przez moderatora] PARE ŁADNYCH LAT JEST FAJNYM KOLEGĄ ;-0 TO PEWNIE I PRACODAWCĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Majpol Piotr Majchrzak - Łódź

Majpol Piotr Majchrzak