Brawo

Kielce

Opinie o Brawo

pracownik 2014-11-18 20:31:05
Firma dno. Poszukują ludzi w trudnej sytuacji życiowej i oferują im stawkę 5zł/h.
Praca ciężka, a pracodawcy chamscy. Najczęściej mają dwóch pracowników.
Kiedyś tam pracowałam, bo nie miałam innej pracy i pieniędzy na życie.
Wykorzystują ludzi jak tylko mogą. Dwóch pracowników pracuje na dwóch pracodawców, to jakaś kpina. Nie podpisują żadnej umowy, to praca "na czarno" i za głodową stawkę. Nie polecam nikomu.
Anonimka 2014-11-25 02:36:15
Firma na skraju bankrucji i dlatego tak mało płacą.
Już dawno straciła płynność finansową, i teraz płaci pracownikom co tydzień po parę groszy.
Az dziwne, że bank się tym jeszcze nie zainteresował, przecież mają kredyty.
Widać mają "wtyczki" w banku.
Nie polecam tej firmy nikomu, kto nie chce pewnego dnia wrócić bez wypłaty.
Znam pracodawców i wiem jaka jest ich sytuacja finansowa. Sama pracowałam w tej firmie i wiem jak traktują ludzi.
Czas aby ktoś się zajął tą firmą. zatrudniają na "czarno" okradając fiskusa.
To wszystko jest możliwe tylko w polsce.
była pracownica 2014-12-22 19:39:30
Właśnie skończyłam pracę w tej niby firmie.
Odeszłam ze względu na stan zdrowia. Dorabiałam tam do emerytury, ale właściciel tak nas gonił do roboty nie dając chwili wytchnienia, że wreszcie zdrowie mi odmówiło posłużeństwa. Ciśnienie mi zaczęło skakać, aż skończyłam w szpitalu.
Ta firma, to obóz pracy. Atmosfera nerwowa,wymaga się od dwóch pracownic produkcji jak od załogi dwudziestoosobowej. Szefowa, to babka nie znająca się na niczym, nawet gotować nie umie, a dopiernicza się do nas jakby znała się na wszystkim. wymusza się na nas pracę poza godzinami pracy, żeby więcej wyrobić "pierogów". Trudno to coś nazwać pierogami. Na szczęście mam to za sobą, szkoda tylko, że musiałam stracić zdrowie, żeby odejść. Szkoda mi tylko współpracownicy, która teraz sama musi tam pracować. Wiem jak ją wykorzystują i jej ciężką sytuację finansową. Takie firmy nie powinny istnieć i żerować na ludzkiej krzywdzie. Mam tylko nadzieję, że Bozia będzie sprawiedliwa i kiedyś ten stary pryk (właściciel)kiedyś za to zapłaci. Co to za państwo, które zezwala na takie. Państwo bezprawia !!!
Pokrzywdzona 2015-05-15 16:18:57
Krótko i na temat.
Zatrudniają na tzw. czarno i w ten sposób okradają fiskusa.
Płacą 5 zł/h.
Obiecują gruszki na wierzbie, ale nie realizują obietnic.
Jak ktoś jest głupi, to niech tam idzie pracować.
eg 2016-03-30 19:05:31
no ciekawe czy po łodzkiej filmówce mam szanse że by isć do nich właśnie jako operator kamer na zatrudnienie.a konkretnie to nie opole tylko chyba Chróścina
Zostaw swoją opinię o Brawo - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brawo