Opinie o Autostrada Eksploatacja S.A. w Poznań ul. Głogowska 431

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Autostrada Eksploatacja S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Autostrada Eksploatacja S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autostrada Eksploatacja S.A. w Poznań ul. Głogowska 431

niezadowolony

Nie polecam firmy pod względem warunków pracy i płacy.Praca w weekendy i święta, ciężko załatwić sobie chociażby jeden cały weekend wolny... Bardzo niesprawiedliwie układany jest grafik przez kierownika..Problemy są z wzięciem urlopu na żądanie człowiek musi się tłumaczyć jak w przedszkolu po co mu wolne bo jak to nic poważnego to może do pracy przyjechać...Kierownik z powodu l4 u pracownika zmienia grafik innym kasjerkom czasem się nie pytając czy komuś pasuje. Przez urlopy i kilka l4 które się zdarzają jest potem bardzo mała obsada,że człowiek nachapie się jak dzik.Są braki w pracownikach ludzie przychodzą i odchodzą po jakimś czasie jak widzą te warunki pracy.Nie dość,że jest ogromny ruch przed świętami po świętach w czasie wakacji to wpienieni ludzie /klienci którzy odreagowują swoją złość i frustrację na nas. Praca dla ludzi o mocnych nerwach pracownik bardzo szybko wypali się zawodowo , siedzą tam kobiety z pobliskich wsi ,które dużo narzekają stękają na wynagrodzenie a boją się odezwać.Najgorsze co może być to wyjście do toalety trzeba za każdym razem pytać się o wyjście to jest bardzo upierdliwe i męczące po jakimś czasie.Człowiek dostanie biegunkę w kabinie w każdej chwili przy ogromnych korkach a musi czekać np.z 10 min aż kasjerka która obecnie jest na przerwie wróci do siebie na pas.Kierowniczki zmianowe obstawiają kasjerki jak chcą jak im się podoba zdarza się , że przed 4 dni siedzisz na szybkim pasie i masz dosyć.Bardzo niesprawiedliwie są obstawiane kasjerki przeważnie koleżanki kierowniczek siedzą na wolnych pasach zdarza się ,że większość dni są oszczędzane a płaca taka sama. Wynagrodzenie jakie proponują jest śmieszne z tym jeszcze wliczony jest dodatek za frekwencje w pracy ,człowiek zachoruję na kilka dni i traci pieniądze a to nie jest zależne od nas każdego może dopaść choroba..

@Zołza ;)

Ja pracowałam w tej firmie 10 lat i uważam że większość jest prawdą w tym co piszę. Sadzanie na budkach po znajomości itp....jeżeli się bulwersujesz to chyba jesteś w tym kręgu i nie widzisz problemu bo ciebie nie dotyczy.

Ptj

Brak szacunku dla pracowników ze strony kierownictwa

Były pracownik blisko granicy
@Ptj

Od strony brygadzistów też nie ma szacunku. Co jakiś czas powinna być zmiana na tym stanowisku czują się nietykalni.

Ptj

Brak szacunku dla pracowników ze strony kierownictwa

Były pracownik blisko granicy Nowy wpis
@Ptj

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Autostrada Eksploatacja S.A.? Na GoWork.pl jest 19 października kilka ogłoszeń.

@pracodawca

Kandydaci aplikują na dane stanowiska poprzez link z danego ogłoszenia. Następnie wybrane osoby są umawiane na rozmowę w trakcie której poznają specyfikę pracy na danym stanowisku oraz warunki zatrudnienia. Jeśli obie strony są zdecydowane podjąć współpracę kandytat kandydatka zawiera umowę o pracę .

Praca Nowy wpis
@@pracodawca

Można zapytać jakie macie zarobki na autostradzie w Poznaniu?

Czy w Autostrada Eksploatacja S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Anonimowy Nowy wpis

Jakie są zarobki w Poznaniu na A2

Jaki jest okres rozliczeniowy w Autostrada Eksploatacja S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wypłaty wpływają z reguły 2 do 3 dni roboczych przed końcem miesiąca.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Autostrada Eksploatacja S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
niezadowolony

Zołza ;)
@niezadowolony

Dramat jak mozna pisac cos takiego?Skoro tak bardzo Ci źle w tej firmie to dlaczego się nie zwolnisz ?Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma nie podoba się to się zwolnij!!!!Zamiast pisać te absurdalne wpisy!Paranoja to jest z Tobą.Pracuje właśnie na Bramkach i jestem zadowolona nikt nikomu nie robi pod górkę jeśli Ty jesteś w porządku .Zacznij od robienia porządku że sobą a potem gorzkie żale wypisywać.Jak ktoś jest w porządku nie stwarza problemów idzie wszystko załatwić i wolne kiedy się potrzebuję i wogole.Odkad pracuje kiedy potrzebuje zgłaszam dla Pani Kierownik i jakos dostaje wolne nie stwarza Mi problemów.Kierownicy Zmianowi jak i P.Kierownik odkąd pracuje nie zauważyłam by traktowali inaczej nas.Wszystkicj obdarzają ta sama pomocna dłonią i dobrym słowem. Zawsze można liczyć na nich na załatwienie każdej nie jasnej sytuacji która wynika w trakcie pracy.A co do do płacy jak Ci mało idź do Biedronki tam zarobisz więcej i może jak weźmiesz się do pracy ciężkiej pracy to wtedy docenisz co miałaś i czy aż tak Ciężko było Ci bo Biegunki dostałaś ????Biedactwo;)nawet (usunięte przez administratora) taśmę dostaniesz Biedronkowa w prezencie bo pewnie w naszej firmie też Ci nie pasuje bo są kwiatki na niej.Na pasach siedzi się na przemian ????Mamy swoją placówkę lecznicza proponuję wybrać się i przebadać sobie głowę!!!!To tyle z mojej strony ......Pozdrawiam

Zołza ;)
@niezadowolony

Odp.Weekendy Świeta hmm chcesz wolne ?Opusc zaklad i nie zajmuj etatu.Przyjdzie kompenentna osoba która doceni prace i szefostwo.Jak bys nie zauwazyla kierownicy przez takich jak Ty sa sciagani do pracy w swoje dni wolne By uzupelnic Brak przez takich ja Ty-Bo Ty masz Biegunkę !!!Pij dużo widy bo sie odwonisz ....Kierownicy też maja Rodziny i też pracuja z nami na pasach.;))Szybkich !!!!Szkoda że nie pomyślisz Tym czymś chyba Głową że przez to że dopada Cię choroba ;)i tracisz dodatek za obecność.I tu jest problem braknie na Stoperan ;)Hmm dlaczego Anonim powinnaś się ujawnić zawsze można zrobić zrzutkę w firmie na Stoperam bo jak dostaniesz Biegunki ;))))Podaj numer konta przeleje Ci z 20 złotych i wykup sobie.....Albo załóż na wrzutce konto...MIejmy nadzieję że (usunięte przez administratora) się same wyniosą.........

Iza
@Zołza ;)

Ty serio tak mówisz? Ciekawe co będzie, jak sama zachorujesz. Tego akurat człowiek nie wybiera. Co innego, gdyby się nie chciało pracować.

@niezadowolony

Ja lubiłam pracę w tej firmie idzie przyzwyczaić się do pracy zmianowej. Rzeczywiście sadzanie kasjerek po znajomości na pasach wolnych i ciągle tych samych budkach to codzienność. Nierówne traktowanie pracowników. Jedni mogą więcej niż drudzy a pracujemy na tych samych prawa. W firmie ewidentnie nie bierze się pod uwagę że ludzie chorują. Zmienia się grafik z dnia na dzień nie kiedy nie pytając o zdanie pracownika. Jak jesteś na każdy gwizdek kierownika to jesteś ok. Płaca nie najgorsza ale za to co robimy i na co jesteśmy codziennie narażone to powinno być przynajmniej 0 1000 zł więcej. oceniając z max.10 punktów to dałabym 5 punktów za to że nie docenia się wogóle dobrych pracowników.

@Zołza ;)

Czy Autostrada Eksploatacja S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ona

Witam na jakie zarobki mizna liczyc na umowie probnej jakie sa faktyczne warunki pracy

JUSTYNA

Dochodzą mnie słuchy, że pod nickiem " nieznajomy " to ja, muszę rozczarować, że to nie ja ???????? ale ploty i pomówienia to ktos lubi ????????

Aneta
@JUSTYNA

A czemu ktoś miałby chcieć Ciebie w to wplątywać? Dziwne.

@JUSTYNA

Ploty plotami a (usunięte przez administratora) bokiem szło aż wyszło. Wstyd

@Aneta

Ploty plotami a tu niefajne zwolnienie z pracy ups także moze warto na siebie spojrzeć zamiast ploty roznosic

Alicja

taka atmosfera tu panuje, że ludzie o sobie tak opowiadają? jak pod tym względem praca tutaj wygląda, są jakieś porobione grupki osób czy to jakaś jednorazowa akcja jest?

@Alicja

Grupki, układy, znajomki. W pracy nie ma znajomości są tylko współpracownicy. Przyjść, swoje zrobić i do domu.

Alicja

aha... a można dopytać skąd taka kultura pracy tutaj się bierze? chodzi mi o to, że w niektórych firmach to się mocno integrują... imprezy itp. tutaj co stoi na przeszkodzie?

Czy można liczyć w Autostrada Eksploatacja S.A. na prywatną opiekę medyczną?

A2

Opieka Lux Med-u

Firma nie informuje o wynikach rekrutacji, szkoda na nich czas marnować.

Małgorzata
@.

Rozumiem, że brałaś udział w rekrutacji. Powiesz jakich pytań się spodziewać? I jak ona przebiegała?

Ona

Zapytam wprost na dzień dzisiejszy jakie są zarobki netto przy wyrobionym pełnym etacie. Czy mozna dogadać się żeby nie chodzić nocek ?

Iza
@Ona

O jakie stanowisko Ci chodzi?

DepresjaNaCaleZycie

Ile sie zarabia jako kasjer na autostradzie? 3 netto wyciagne miesiecznie?

@DepresjaNaCaleZycie

Chyba z napiwkami;)

zadowolony

Nie narzekajcie na firmę bo mamy bardzo dobrego pracodawcę więc szanujmy to co mamy.

I właśnie przez ten dodatek ludzie chodzą do pracy poprzeziebiani czesto chorzy co w dzisiejszym czasie może być zgubne dla firmy co dyrekcja zamierza z tym zrobić proszę o odpowiedz na OUA

Dlaczego w dobie pandemi gdzie w pismach od dyrekcji sugeruje się osobom zle czujacym się pójście do lekarza a co za tym idzie zwolnienie L4 potrąca się takiej osobie tzw dodatek za obecność Proszę o odpowiedz nie tylko dla mnie ale dla OUA

Mam nadzieję, że tak dobrze wam jest w pracy i zapomnieliście o tym wątku?

Jaka umowa obowiązuje w Autostrada Eksploatacja S.A. podczas okresu próbnego?

Mala65

Normalna umowa o prace

Stella

Bardzo dobrą opinię ma firma jako pracodawca. Może dowiem sie czy macie wolne etaty? Ile można zarobić na kasie?

Biber

najdroższa autostrada na świecie ! , za 10dni jazdy autostradami Czech i Austrii płaci się mniej niż przejechanie w ok.1,5godz - 200km kawałka tej drogi bo do autostrady jej daleko .

Zainteresowana

Jak wygląda z wynagrodzeniem na stanowisku kasjera poboru opłat?

Zostaw merytoryczną opinię o Autostrada Eksploatacja S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Autostrada Eksploatacja S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Autostrada Eksploatacja S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autostrada Eksploatacja S.A.?

Autostrada Eksploatacja S.A.