Opinie o Roma Jolanta Krzyżan w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Roma Jolanta Krzyżan. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roma Jolanta Krzyżan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roma Jolanta Krzyżan w Kalisz

Nowy wpis

Dzień dobry , proponuje Nie patrzeć w takim razie , nie obserwować . Bo przecież ta osoba wzbudza takie złe emocje.

zyx

Na rozmowie o pracę umówiłam się na stawkę godzinową 19.70zł, ponieważ umowę zlecenie lub umowę o pracę "zobaczyłam" jak świnia niebo, to właścicielka płaciła mi jedynie 15zł/h, miesięcznie wychodzi 1000zł w plecy, a tłumaczenia właścicielki, że umowę trzeba załatwić z księgową (usunięte przez administratora) Nie masz depresji? To miejsce Ci ją zapewni.

Marzena Nowy wpis
@zyx

A czy poszłaś do księgowości by tą umowę załatwić, skoro dostałaś taką informację od właścicielki? Na jakim stanowisku pracowałaś i ile godzin? ,

mon.icka

Właścicielka umawia się na rozmowę kwalifikacyjną i albo się nie pojawia, albo jak w moim orzypadku czeka się ponad pół godziny. Nie umie określić zakresu obowiązków, mówi samymi ogólnikami. Pensja skandalicznie niska, najlepiej płacona pod stołem. Na pytanie o napiwki, nie umie powiedzieć jak są dzielone. Amatorszczyzna za fasadą ładnego budynku, Kompletnie nie polecam.

@mon.icka

niska czyli jaka? Najniższa krajowa? Ogólnie jak przebiegła rozmowa, padły jakieś pytania? I tak wprost zostałaś poinformowana, że pensja będzie wypłacana pod stołem?

@mon.icka

Każdego z pracowników podczas procesu rekrutacji informujemy, że początkowo proponujemy 3 miesięczny okres zatrudnienia na umowę zlecenie, celem wzajemnej oceny naszej współpracy, a następnie w zależności od woli pracownika podpisujemy umowę o pracę. Napiwki są kwestią indywidualną każdego z pracowników lub zależą od dogadania się pracowników względem dzielenia się napiwkami.

mon.icka Nowy wpis
@Roma Jolanta Krzyżan

po pierwsze napiwki są zabierane przez menedżera restauracji, który zgarnia cała pulę i nie dzieli się z pracownikami, w wielu miejscacch ktoś mógłby to nazwać kradzieżą. po drugie, trudno mówić o umowie jeśli pani proponuje przyjście na okres próbny bez umowy i rozliczenie się pod stołem. po trzecie, co to za miejsce, gdzie pani nie pyta o ksiżeczkę zdrowia i nie prosi o jej wyrobienie. to jest pseudorestauracja, która udaje coś lepszego, a sposób jej prowadzenia jest daleki od cywilizowanego minimum.

Niezadowolona

Niestety, ale praca w tej firmie to jedno z gorszych doświadczeń w moim życiu. (usunięte przez administratora)i wyzyskiwanie pracownika jest tu na porządku dziennym, ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora) a jak coś pójdzie źle, to na pewno jest to twoja wina. Ciężka praca za śmieszne pieniądze, bez znaczenia czy pracujesz na zleceniu, umowie o pracę czy na czarno. Zmienianie dat na wypowiedzeniu bez wiedzy pracownika i podsuwanie mu tego do podpisania jest godne pożałowania. Nie wspomnę już o oszukiwaniu na pieniądze przy wypłacaniu pensji czy L4, co wychodzi często po czasie. Niejednokrotnie coś się nie zgadzało i jak sam się nie upomnisz, to mają gdzieś ile ci zapłacili i czy kasa się zgadza. Jeśli ktoś na zamiar użerać się z pseudo managerką, lubi być traktowany jak (usunięte przez administratora) albo chce się nabawić nerwicy to śmiało może iść tam pracować. Jak nie, to radzę trzymać się z daleka.

Alicja
@Niezadowolona

Rozumiem że zgłosiłaś tak poważne naruszenie? Rozmawiałaś o tym z właścicielem że ksiegowość oskarżasz o zmiany dokumentów czy dat beż Twojej wiedzy rozumiem że nadal są przez Ciebie nie podpisane w tym wypadku? Czy postanowiłaś po nie udanej próbie pracy obwinić personel, wlasciciela i wylać NIEZADOWOLENIE w komentarzu

Niezadowolona
@Alicja

Rozumiem Alicja, że jesteś kimś od pani Jolanty, Katarzyny bądź od pani Aleksandry . Mniejsza z tym, jeśli chcesz wiedzieć to podpisałam wypowiedzenie dla świetego spokoju, (zwłaszcza, że podsunęli mi to kiedy już i tak nie byłam pracownikiem według wypowiedzenia złożonego przede mnie i był to pomysł WŁAŚCICIELA, nie księgowa jest tu główną winną, chociaż wykonuje ślepo polecenia właścicielki), chciałam się jak najszybciej rozstać z tą firmą, zwłaszcza po komentarzach szefowej do księgowej, ale rozmowa jest nagrana. Może jest tu też sporo mojej winy, bo mogłam od razu zgłosić zaistniałą sytuację, w końcu. Teraz zaczynają wychodzić także inne kwiatki i kiedy tylko wyjaśnią się wszystkie nieścisłości, ta sprawa zostanie już zgłoszona. Jeśli nie wierzysz w to co napisałam, to trudno, wystarczy że wszyscy co tam pracowali wiedzą jak jest naprawdę i z jakim „szacunkiem” szefowa odnosi się do pracowników. Wiem, że nic nie ugram, bo sama podpisałam to wypowiedzenie, ale chcę tylko pokazać innym jakie nieuczciwe praktyki stosuje ta firma i będę przestrzegać wszystkich ludzi przed jakąkolwiek współpracą z nią, bo nie są to ludzie godni zaufania.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Roma Jolanta Krzyżan? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
XYZ

Z całego serca odradzam pracę w całym kompleksie restauracyjnym należącym do tej właścicielki. Zaledwie na palcach jednej ręki można policzyć rzeczy, które dzieją się tam zgodnie z prawem. Kelnerzy nie posiadają książeczek sanepidowskich, płaca potrafi być nawet o kilka zł/h mniejsza niż powinna patrząc na najniższą stawkę netto na polskim rynku pracy. Przemoc psychiczna połączona z manipulacją na porządku dziennym.

Dziadekl

Tak jest płatny jak pójdziesz w czasie urlopu gdzieś dorobić

@Dziadekl

Zgodnie z kodeksem pracy każdemu pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę przysługuje płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 20 lub 26 dni w zależności od okresu zatrudnienia. Każdy z pracowników przebywających na urlopie wypoczynkowym otrzymuje za ten okres 100% należnego wynagrodzenia. Oczywiście, pracownikowi który jest zatrudniony na umowę zlecenie zgodnie z kodeksem cywilnym nie przysługuje płatny urlop wypoczynkowy.

Aktualność
Szkolenia naszych pracowników to z pewnością jeden z wielu atutów pracy w naszym zespole!

Dbamy o to aby nasi pracownicy nieustannie doskonalili swoje umiejętności oraz podnosili swoje kwalifikacje!

W najbliższą środę 1 lutego odbędzie się szkolenie dla naszych pracowników, które poprowadzi Emilia Nieznańska - sommelier z CityWine, winiarni z którą współpracujemy od początku powstania naszego konceptu.

Brzmi zachęcająco?

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska kelnera oraz kucharza.

Dołącz do nas! Prześlij swoje CV i rozwijaj sie z nami!

manager@winebarkalisz.pl

Kacper

Osobiście mam bardzo dobre wspomnienia z pracy w Romie, wspaniała atmosfera i pracownicy. Podczas mojej pracy brałem udział w wielu szkoleniach organizowanych przez pracodawcę, dzięki czemu rozwinąłem swoje umiejętności i swoją wiedzę.

Aktualność
Święto zakochanych to wielkie wydarzenie!♥️

Calisia Skybar wraz z Mumm Champagne organizuje imprezę walentynkową!

Chcemy żeby każdy w ten dzień dobrze się bawił bez względu na to czy przyjdzie do Nas sam czy z całym gronem znajomych!❣️

Specjalnie na tę okazję Nasz bar przygotował wyjątkowy koktajl, który rozpali Wasze serca!

Każdy z Naszych gości otrzyma w prezencie od Nas ten wyjątkowy drink!

Niezapomnianych doznań muzycznych dostarczy Nam mistrz polski DJ-ów DJ SKIPLESS!

Pytania/bilety/rezerwacje:

+48 535 740 790

miszczu

miejsce dla desperatów, chaos i bieganie w kółko szczerze odradzam każdemu a szefowej radze udać sie do psychiatry

Justyna
@miszczu

a manager nadal taki fajny ? ;) skoro z szefowa nie daje sie dogadac to z nim nie mozna odnosnie obowiazkow i pracy ?

Maria

Widzę, że piszecie, że manager jest w porządku. Jak atmosfera między pracownikami? Jedynie co to widzę, że ktoś dał znać to to, że w firmie panuje chaos. Zgadzacie się z tym? Co Waszym zdaniem powinno się zmienić by było lepiej?

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Mała

Menager jest spoko i nieźłe ciacho

Dziadek

Rozstając się z tym miejscem człowiek staje się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi

MiszaMasza561

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Artur

Zawsze należy wysłuchać drugiej strony. Pani Jolanta jak i Pani Aleksandra to odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Sam bym się oszukiwał, gdyby było inaczej. Jestem wdzięczny, że miałem okazję pracować w tym miejscu, ponieważ wiele się nauczyłem i wyciągnąłem lekcję na przyszłość i to nie jedną. Gdyby była okazja to myślę, że bym tam wrócił, ponieważ nie jest tak źle jak inni mówią. Rozmowa to klucz do zażegnania każdego problemu.

@Artur

Co za bzdury. Takiego lizania du, y to jeszcze w życiu nie widziałem. Ogólna atmosfera to katastrofa. Między pracownikami ok ale rządzący wprowadzają taki zamęt i dezorganizacje jak Kaczyński w Polsce.

Babcia
@Dziadek

Jakie są Twoje oczekiwania na stanowisku jako kelner? Jaki jest zakres obowiązków? Ilu letnie masz doświadczenie w tej branży? Co dałeś od siebie prócz narzekania na brak przerwy,atmosferę z "rządzącymi a rozmowę nazywasz " lizaniem (usunięte przez administratora)

@Babcia

Wszyscy którzy czytają komentarz wiedzą o co mi chodzi, tylko mało inteligenta osoba nie rozumie albo chce się podlizać swojej szefowej.

Babcia
@Dziadek

Nie sądzę żeby ktoś brał pod uwagę komentarze osoby złośliwej,mającej na celu utruć wszystko co nas otacza. Zapomnij i idź do przodu życie jest zbyt krótkie.. szczęścia życzę!

Osoby zainteresowane skargą zbiorową prosze o kontakt pod adresem aRRtuRRek69@gmail.com

Dziedek
@123

Czyżby podpucha? Arturek od Kasi pseudomenagerki?

Antoni

Praca dla ludzi którzy lubią być traktowani jak śmieć, bez szacunku itd. Wiecznie źle i za wolno. Brak przerwy nawet na jedzenie. Szefowej się wydaje że jest Kaliską Magdą Gessler. Tak samo menadżerowie którzy byli zwykłymi kelnerami i to tylko w tym miejscu bez rzadnego doświadczenia nabytego w różnych lokalach bez rzadnej wiedzy i kompetencji tylko z wysokim mniemaniem.

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Roma?

Ana

CV owszem łykną jak będzie wolne miejsce ale z czasem ich nie będzie chętnych bo Kalisz to dziura małe miasto rzucisz kamieniem z ul. Łódzkiej to na Poznańskie rondo doleci jeszcze trochę i braknie ludzi ta Roma to pani Jola i Antczak rządzą mój kolega chciał przyjąć się do pracy jako pracownik ochrony u Pana Antczaka zaproponował mu pracę na pół etatu kasa za cały nie skorzystał i tak u niego pracownicy połowa to na czarno pracuje pytamy gdzieś urzędy państwowe kontrole

Ula

Panie Admin po co pan pyta przyjmnij sie pan do pracy gwarantuje ze pan wystawisz uczciwy komentarz jak kazdy ucziwy co tam pracowal

Dziadek

Jedyne co warto o nawet nie myśleć o tym miejscu.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Roma Jolanta Krzyżan?

Byly kelneeee

Godziny sa niby stałe, ale nie mozna sie dogadac z menadzerka bo jest malo sprytna.

Hanna
@Byly kelneeee

Co masz na myśli poprzez to, że godziny pracy są stałe, ale nie można dogadać się z przełożonymi w firmie Roma - odnośnie czego, możesz wyjaśnić? I proszę, żebyś komentował bardziej merytorycznie, bo takie obrażanie kadry firmy jest trochę słabe.

Zostaw merytoryczną opinię o Roma Jolanta Krzyżan - Kalisz

• Jak się pracuje w Roma Jolanta Krzyżan?

Zobacz opinie na temat firmy Roma Jolanta Krzyżan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

Roma Jolanta Krzyżan

Roma Jolanta Krzyżan