Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka

Poznań

Opinie o Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka

anonim 2011-11-17 08:40:08
faktycznie-atmosfera pracy jest bardzo dobra,zarobki super,pełen socjal,żyć nie umierać...OCZYWIŚCIE TO ŻART!!! powyższą opinię pisał chyba ktoś z najbliższej rodziny, albo ktoś...nienormalny-osobiście nikomu nie polecam tam pracować-chyba że chce się szybko nabawić nerwicy-wszystko tylko ładnie wygląda na rozmowie kwalifikacyjnej-pozdrawiam:-/
anonim 2011-11-22 14:44:26
Pracowałem tam kilka lat i w żadnej innej pracy nie miałem tak ciekawej pensji jak tam, plus wolne weekendy,wieczory i święta. Polecam
anonin 2011-11-24 08:52:33
proszę o nie podpisywanie się moim nickiem-to wszystko kłamstwa-wolne weekendy w malinex???jak już piszesz takie bzdury to dam ci radę-włącz sobie komputer-jest taka strona w internecie jak "google" wpisz sobie pojęcie "weekend" i przeczytaj-WEEKEND WOLNY to się zaczyna piątkiem popołudniu + cała sobota i niedziela-chyba że lubisz wstawać w weekend o 3:00 w nocy. pensja jest ok. ale...nic za darmo-zapomnij o 8 godź. pracy,nienormalne godziny pracy (od 4:00 do 12 lub dalej),urlopu tylko 2 tygodnie latem,zus od najniższej pensji-policz czy warto.
tez tam byl 2011-11-26 04:49:09
Dobrze powiedziane. Jak już masz wolną sobote to pokrywasz to urlopem. Pensje OK??? W przeliczeniu na godziny wychodzi około 10 zł to nie wiem czy za taki nakład pracy warto. Atmosfera - bez komentarza. Pełen socjal jak to w ogłoszeniach raczą pisac ogranicza się do dyszki na pranie i premii świątecznej która jest z roku na rok konsekwentnie pomniejszana. A poza tym 2 tyg w roku urlopu, zus od najniższej. Raczej nikomu bym nie polecał, no chyba że masz stalowe nerwy i końskie zdrowie. Ps. w tej firmie się nie choruje....... :-/
anonim 2015-02-08 11:24:11
Witam ponownie.
Jest jeszcze większy syf jak był.
Ostatnio zwolniło się dużo osób-na hurtowni atmosfera nie do zniesienia.
Obcinane wypłat za byle co, jebn.. kierownik magazynu- jak tak dalej pójdzie to szefostwo i jego rodzinka sami będą pchać ten wózek bo WSZYSCY sobie szukają nowej pracy.NIE POLECAM.
sonko 2016-04-22 19:16:12
ciekawski, zawsze warto aplikować. Ostatnio co prawda nie poszukiwali nowych osób, ale myślę, że na wakacje taka rekrutacja będzie miała miejsce. Obserwuj.
Zostaw swoją opinię o Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malinex MIX S.C. Malinger Roman Malinger Agnieszka