Dania Fast Food Sp. z o.o. Oddział

Wrocław

Opinie o Dania Fast Food Sp. z o.o. Oddział

ktosik 2013-10-03 16:12:05
Pracowałem tak siedem miesięcy.
Jest pełny zus na umowie i płącą nadgodziny i nocne, ale w teorii. Kierownik ma ranking tabelkę, kto jeździ wolno, a kto szybko; (usunięte przez administratora)
Zarobisz dwa tysie, żadne rewelacja
placuszek 2013-11-16 14:09:30
pracuje już ponad 3 lata z roku na rok coraz gorzej niby pensje na czas urlop bony paczki jednak po przerzuceniu ręcznie jakiś 500 ton towaru przez te trzy lata to nie wiem czy warto.zwłaszcza że kierownictwo ma kierowców za murzynów na których miejsce czeka kolejka chętnych (w łódzkim oddziale od 2 miesięcy chętnych do pracy brak)busy notorycznie przeładowane trasy na 18-19 godzin obciązenia za jakies braki towarowe palety zgubiony sprzet.2500 plus 200 brutto na start na nic wiecej nie liczcie generalnie szukam nowej pracy i nie polecam tej
migotka 2016-05-22 23:23:57
wiadomo, i to fast food jest lepszej jakości moim zdaniem, fast ale good. ich zaopatrzenie sektora gastronomicznego HORECA stoi na wysokim poziomie, fajnie że już na całą Polską działają i poszerzają zasięg
Zostaw swoją opinię o Dania Fast Food Sp. z o.o. Oddział - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dania Fast Food Sp. z o.o. Oddział