ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych

Nowy Sącz

Opinie o ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych

sosna 2013-11-24 08:21
Warunki pracy nie do zniesienia, zimą temperatura na magazynie poniżej zera, latem powyżej 30 stopni, wynagrodzenie - 1300zł. Dziękujemy wam prywaciarze za zerowy szacunek dla drugiego człowieka!
Nie dajcie się nabrać i nie idźcie tam pracować!
jezus chytrus 2014-01-24 17:34
Rekrutacja do firmy Abe Dystrybucja
zgadzam się z przedmówcą z tym wynagrodzeniem, reszty nie wiem, gdyż nie skorzystałem z ich propozycji w postaci 1300zł. Kobieta dzwoniąca do mnie z informacją, że zostałem przyjęty bardzo się zdziwiła, kiedy odmówiłem pracy za tak niskie wynagrodzenie, mało tego, zbulwersowała się i próbowała wygłosić mi kazanie jak matka synowi, po sposobie mówienia i dobierania słów stwierdzam,(usunięte przez administratora), który pracuje za wspomniane 1300zł, bo nikt normalny nie godzi się na pracę na takich warunkach.
Pozdrawiam.
ANALizator 2015-11-06 22:23
Jedna wielka KPINA!!! ludzie uciekajcie stamtąd!!! a jeżeli jeszcze nie pracujecie tam to nie podejmujcie się pracy u nich!!! szkoda czasu i nerwów!!!
Pozdrawiam
Pracownik 2016-02-12 12:14
Wyzyskują, inspekcja pracy bądź US powinien się nimi zająć, zatrudniają na umowę o pracę ale żeby uniknąć wyższych opłat zaniżają wymiar czasu pracy. Warunki na magazynie nie sprzyjające pracy, w lecie ukrop w zimie lodówka.
PWR 2016-02-26 12:28
Jak zwykle ściana płaczu frajerów...
Mądrala 2016-03-15 17:57
Do PWR
Janek to Ty? Któż inny mógłby się wypowiedzieć na tym portalu stając jednocześnie w obronie firmy...
Zajmij się w końcu pracą, bo każdy doskonale wie, że jesteś największym obibokiem, leserem i ściemniaczem w jednej osobie. Mamusia i tatuś kupią Ci nowe autko, a Grzesiu pogłaszcze po główce. Sam byś sobie nie trafił palcem do d...
Pozdrawiam szajkę wyzyskiwaczy!
ANALizator 2016-03-16 13:25
@kuba jaki jest związek pomiędzy wypłacalnością należności i byciem "ok" wobec klientów, a podejściem do pracownika? Chciałbym zobaczyć jak którakolwiek osoba z zarządu próbuje przeżyć cały miesiąc za pieniądze, jakie płacą swoim pracownikom. Mało tego, atmosfera jaką tworzą codziennie motywuje tylko do odejścia. Niestety rynek pracy był i jest słaby, a ABE z premedytacją to wykorzystuje. W prywatnych firmach pracownicy nie są szanowani.
PWR 2016-04-01 19:31
Mądrala czytając Twoją wypowiedź słowo frajer nabiera szerszego znaczenia....
Mądrala 2016-04-03 09:42
Do PWR
Jednak przeczucie mnie nie myliło, odpowiedź również typowo "Jankowa".
Do roboty nierobie! Zgrywaj dalej ważniaka, a my będziemy mieć jeszcze większą bekę z Ciebie i z Twojej mamusi.
Prawdomówny 2016-04-19 23:23
Jak pracodawca nie szanuje pracownika to pracownik nie szanuje pracodawcy i dzieki takim portalom, kazdy moze anonimowo wyrazic swoja opinie nie ponoszac przy tym konsekwencji.
Kasa na czas jest oczywiscie plusem, choc powinna bys standardem i nie powinno sie tego traktowac jako atut. Atutami natomiast jest dobra kasa, zaplecze socjalne, szkolenia pracownikow - czyli wszystko to czego brakuje w ABE. Pracownicy daja z siebie wszystko, a pracodawca robi wszystko zeby dac jak najmniej. Tyle w temacie.
Karol 2016-08-09 10:59
A moim zdanieniem jak ktos niema ochoty to niech zmieni prace, ja poswiecilem tej firmie 5 lat i nie załuje, zmienilem bo znalazlem lepsza
ja 2016-10-20 13:48
Widocznie Twoje ambicje i oczekiwania przez 5 lat były na marnym poziomie. Fakt że znalazłeś lepszą wcale mnie nie dziwi.
Obywatel 2017-04-06 20:24
Firmę zdecydowanie odradzam !!! ....rodzinna kasta, która za nic ma pracownika! Wyzysk na każdym kroku, Premiowanie na podstawie "widzi mi się" najpierw kierownika, a potem mamusi szefa.Na magazynie łazi święta krowa ...trzeba uważać bo lubi donosić na innych, ale takich się znajdzie tam więcej choć to problem nie tylko tej firmy akurat. Praca do lekkich i przyjemnych nie należy, na dodatek wszystko w "dobrym tempie" .....
Zostaw swoją opinię o ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABE Dystrybucja Artykułów Spożywczych