Opinie o Tarcopol Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tarcopol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tarcopol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarcopol Sp. z o.o. w Starachowice

Lukasz

potwierdzam jedną z wcześniejszych opinii, bajzel na kółkach i wyzysk na każdym kroku, brak rozwoju i perspektyw, najlepiej opijać szerokim łukiem

Krystyna Nowy wpis

Mąż szuka pracy i chciałby zatrudnić się tutaj jako inżynier budowy. Widzę, że już jakiś czas temu poszukiwali kogoś na to stanowisko. Oferta, którą znalazłam jest sprzed 3 miesięcy. Powiedzcie mi, czy warto złożyć CV, skoro nie ma aktualnie rekrutacji? Firma oferuje pracownikom możliwość zdobycia uprawnień. O jakich konkretnie jest tutaj mowa? Poza tym, podano widełki w wysokości od 7k do 8k brutto. Co zrobić, aby otrzymać tę górną granicę? Poinformujcie, bo małżonek będzie tu aplikować. ;)

nick55 Nowy wpis
@Krystyna

nie warto, praca od świtu do zmierzchu, w delegacji i to sezonowo, wyzysk i nic więcej, nie polecam

@nick55

Wiesz co, ja trochę pod kreską jestem jesli chodzi o szukanie roboty.. czyli te widełki podane wyżej się zgadzają, idzie tu zarobić te 8000 brutto, ale za dużą ilość godzin, tak? Bo już się pogubilem. Jakbyś mógł to daj mi jeszcze znac czy normalnie jest umowa o pracę:)

Lukasz Nowy wpis

Maciej

Widziałem wpis że pracuje się tu nawet 270 godzin w miesiącu. Serio robota od 6 rano po 12 godzin? Jedynym plusem były delegacje na których można było zarobić. Teraz też są takie wyjazdy? Liczba godzin się zmniejszyła albo chociaż płacą za nadgodziny, co?

Janusz

Popieram bajzer na kółkach wyzysk pracownika zarobki beznadziejne i ten szfagier derektora matoł jakich mało lata z byle pierdołami do biura chyba za to że mu zrobili prawo jazdy które zdawał 12 razy

Błażej

Sam też się nie popisałeś purysto lingwistyczny

Zofia
@Janusz

Jak 12 razy?XD Skąd to niby wiesz? No i co takiego uznajesz za te pierdoły, o których mówisz?

Stary
@Zofia

Nie ładnie tak kasować swoje wiadomości. To już świadczy o firmie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Tarcopol Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier budowy
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.
Pan Kaziu

Od siebie dodam tylko że proceder w firmie trwa już od dawna a pracuje tu już troche. Ludzie którzy robią tu od lat zastanawiają się nad odejściem, drudzy już to zrobili.

Zofia
@Pan Kaziu

I co, jak myślisz, że to się skończy? Wszyscy odejdą? Ty też myślisz, żeby uciekać?

Nikt / Ktoś

Zdecydowanie odradzam nowym ten (usunięte przez administratora) Kierownictwo ma ludzi za nic, problemem jest nawet samo jedzenie kanapki nie w czasie przerwy. Ludzie są szczuci na siebie, o ile dyrektor firmy jest normalny, o tyle kierownik główny powinien brać kąpiel w melisie. Szwagier dyrektora to zwykła szumowina która leci ze wszystkim do biura. Mało tego są równi i równiejsi, jedni zarobią 9 tysięcy gdzie drudzy 4 za tę samą pracę. Nazwałbym ten bajzel wylęgarnią frajerów ale szkoda mi paru chłopaków. Dla nowych: nie wierzcie w te bujdy w ogłoszeniu, firma dla lubiących wchodzić w (usunięte przez administratora)

Dominika
@Nikt / Ktoś

No ale chyba nie powinno się jeść poza przerwą w pracy? :D jeśli to jest to „szczucie” to chyba nie oni są tutaj trudni w tej pracy.. i te wyzwiska które wypisujesz.. niby czemu mam ci uwierzyć skoro nie podajesz żadnych faktów o pracy tam?

@Dominika

Chyba kpisz, pracując 12 godzin albo i lepiej jest jedna przerwa gdzie czas jej trwania to niejednokrotnie pół godziny albo i mniej przy takich pracach jak dwa WDki dziennie. Chcesz faktów? Proszę bardzo; firma nie wystawia żadnego kwitka, który by mówił za co zarobiłem te 4.5 tysiąca w delegacji, jedyne co słyszę to współczynnik, który się zmienia wraz z humorem kierownika.

No a stawki macie zadowalające ?

Jacek

Czasami może trzeba zostać dłużej ale za to można zarobić nieźle. Za leżenie nikt nie zapłaci.

Darius
@Jacek

Za jakie leżenie człowieku . Kazali Ci napisać takie bzdury . Zastanów się co piszesz i nie kłam innych a w zasadzie samego siebie .

Darius

Firma wykorzystuje pracownika codziennie . Praca od 6:00 do bólu , do momentu aż się nie skończy . Często pracuje się po 15 godzin dziennie za 13 zł brutto na godzinę ( śmiech na sali ) . Kierowca w tej firmie jest nikim ( brak etatu kierowcy ) jedziesz ładujesz , wracasz z towarem i do łopaty . Każdy może spróbować miodu w tej firmie ... naprawdę polecam ... lubisz zrobić 270 godzin w miesiącu z delegacja dodatkami dostać w granicach 5 tys , idź pracuj .

Gabriela

Ze strony internetowej Tarcopol -->> http://www.tarcopol.pl/praca z zakładki "kariera" dowiedziałam się, iż firma aktualnie prowadzi rekrutację na osobę, która zajmie stanowisko konserwatora mostów oraz kierowcy. Czy ktokolwiek w ostatnim czasie odwiedził firmę w celu odbycia rozmowy rekrutacyjnej? A może jest wśród Was ktoś, kto zechce aplikować na wskazane przeze mnie stanowisko?

Konserwator mostów
@Gabriela

Nie polecam chyba ze ktoś lubi spędzać 14 godzin dziennie w pracy

Konserwator mostów

Jest to (usunięte przez administratora) . Zaczynasz o 6:00 rano a kończysz jak zrobisz swoje ... 19:00 a często nawet 21:00. Stawki na poziomie 11,13 zł/h brutto ,jak na te czasy żenujące . Zastanówcie się zanim zechcecie podjąć prace w tej firmie .

admin

Czy siedziba firmy to komfortowe miejsce pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarcopol Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w Tarcopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarcopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarcopol Sp. z o.o.?

Tarcopol Sp. z o.o.