Opinie o AGO Leszek Jereczek w Kościerzyna-Wybudowanie ul. Jaśminowa 5

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AGO Leszek Jereczek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AGO Leszek Jereczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGO Leszek Jereczek w Kościerzyna-Wybudowanie ul. Jaśminowa 5

Jak długo czekaliście na odzew z AGO Leszek Jereczek? Oddzwaniają zawsze?

Bhg Nowy wpis

Już nie istnieje Ago

Grzegorz Nowy wpis
@Bhg

Poważnie? Kiedy się zwinęli i co się stało w sumie? Wiesz coś więcej?

lejek Nowy wpis
@Grzegorz

Kiedy to sie stalo?

Marzena

Jestem bardzo ciekawa, jak w chwili obecnej wygląda kondycja firmy AGO. Jeśli zatem któryś z jej pracowników czasem zagląda na to forum, niech pozostawi tu swoją opinię o warunkach pracy, które są tam oferowane. Należałoby chyba zacząć od aspektu umów. Czy nowo przyjęta osoba podpisuję umowę o pracę na czas nieokreślony czy określony? A może jest to umowa zlecenie? Bardzo Was proszę o przekazanie tu tych informacji.

Binladen
@Marzena

(usunięte przez administratora) sprzet stoi kierowcy odchodza operatorow brak AGO UpAdLo????????????????????

Sowa

The end :)

1985

Ale Mikołaj był w tym roku na święta :)

On
@1985

Musiałeś mieć strasznie smutne święta że w wigilię siedzisz w telefonie zamiast z rodziną....do siego roku

Kamil
@On

Było organizowane spotkanie wigilijne dla pracowników zatrudnionych w firmie AGO Leszek Jereczek? Mógłby ktoś z Was napisać, czy firma z okazji świąt podarowała pracownikom jakieś upominki, bądź gratyfikacje pieniężne? Przedstawcie proszę, jak to wyglądało w rzeczywistości.

On
@Kamil

A kto ty Jesteś że się tak pytasz

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Hydroburta

Kto robil w AGO, ten się w cyrku nie śmieje.

Kamil
@Hydroburta

Nie bardzo rozumiem Twoje porównanie. Czy mógłbyś wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie AGO Leszek Jereczek bardziej zrozumiale? Chciałbym dowiedzieć się, czy firma daje szanse osobom młodym bez doświadczenia zawodowego, czy może aplikować do pracy mogą jedynie osoby mające już doświadczenie zawodowe? Zachęcam, abyś przybliżył nam treść, którą chciałeś przekazać.

Filip

Słyszałem, że AGO ma bardzo dobrą opinię. Może potrzebują pracowników?

Kierowca

Witam czy potrzebują kierowców u was w firmie...I gdzie macie budowy..jaką kasa I atmosfera

Król toitoa
@Kierowca

Potrzebują auta mercedes i iveca . Budowy głównie na terenie woj Pomorskiego o zachodniopomorskiego kasa na czas atmosfera dobra

Kierowca
@Król toitoa

Dziękuję będę się kontaktował A praca w województwie pomorskim na długo bo delegacje mnie nie interesuja

Prezes

Firma jak każda inna grunt że wypłata na czas

Dominika

@... Musiał Pracujesz albo pracowałeś w firmie AGO Leszek Jereczek? Jeśli tak, to na jakim stanowisku i jak długo? Co mógłbyś nam powiedzieć o specyfice pracy w wyżej wymienionej firmie? Warto do nich aplikować? Zachęcam Cię do podzielania się z innymi użytkownikami swoja opinią.

Wkurwiony Musiał

Musiał na szczęście się już zwolnił.

Kaszub

Jeśli chcesz mieć powody do zmartwień zatrudnij się w ago taki szyld powinien wisieć nad budową gdzie pracuje ago

Pomorskie
@Kaszub

Dlaczego tak sądzisz ?

Oczarowany

Juliuszek kłamczuszek nakazuje pod ,,groźbami" zwolnienia itp. pracować w soboty, Stanowczo odradzam pracę u czarodzieja J. w AGO. Nie płacą 50-ątek za soboty czy żadnych innych jakichkolwiek dodatków, zero przeszkolenia BHP ( no są jak kierownik puści kartkę w obieg na budowie do podpisania) zero Ubrań roboczych, do tego jak będzie budowa w okolicach siedziby firmy to mają gdzieś dietę za delegację i to ze np masz do domu 400km bo praca jest w okolicy siedziby przedsiębiorstwa. Dadzą Ci auto firmowe na zjazd do domu w opłakanym stanie często z brakiem hamulców bo jakiś znajomy diagnosta firmy robi przeglądy ,,na sam dowód" ( oczywiście prawdopodobnie tylko z pogłosek żeby nie było ) zero posiłków regeneracyjnych. Najniższa krajowa w umowie i na konto, a reszta pod stołem w kopercie i najlepiej jak się nie odzywasz to jesteś cacy. fakt pieniądze zawsze na czas nigdy nie było problemu. Jak niżej ktoś napisał Czarodziej Julian robi zebrania i ma problemy ,że ludzie w internecie pisują niewygodną prawdę o sytuacji w firmie. Ahhhh o zapleczu mechanicznym tj. warsztat to szkoda czasu i słów, w skrócie niczego się nie doprosisz i wiecznie nie maja czasu,ten sektor istnieje praktycznie w teorii :) Tak w skrócie to tyle i nie jest to opinia od wściekłego rozżalonego pracownika , czy byłego czy przyszłego itp itd, zero złośliwości bo nie tylko w AGO dzieją się podobne sytuacje tylko uważam ,że każdy ma prawo i trzeba mówić dobrze jak i źle i przestrzegać innych ,,potencjalnych" zatrudnionych. Pozdro mordeczki te ,,lojalne" i mniej lojalne :)

Dominika

@Żona kierowcy na pewno dla Ciebie i męża najważniejsza jest wypłata na czas i bezpieczeństwo, które wiąże się z tym, że jeździ sprawnym samochodem. Ale jednak nie powinno nigdzie być tak, że wypłaty są w kopertach. I nikt z Was nie powinien się na to zgadzać.

Dominika

@Kierowca użytkownik @Julian Czarodziej pisze o wypłatach pod stołem. Czy Ty też takie dostajesz? Wasze wypowiedzi są bardzo różne. Teraz pytanie, która jest najbliższa prawdy. Czy jeszcze jakiś pracownik mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w AGO Leszek Jereczek, żeby się dowiedzieć, która z wypowiedzi jest bliższa prawdy?

Żona kierowcy
@Dominika

Z tego co mąż na bieżąco opowiada i tego co widzę w kopertach to faktycznie ostatnio jest chaos,wśród wyżej postawionych ale kasa na czas koperty dobre (poza tym mało jaka firma daje na kwitach a nie w kopertę) auta jak dbasz tak masz,wiem że dostają nowe często też naprawianie więc złomem nie jeżdżą,a Ci co nie mają wprawy po takich terenach to i nowe auta będą złe????

Żona kierowcy
@Dominika

Dominika

@Nowy rok no to są pewne fakty o pracy w firmie AGO Leszek Jereczek, o których na pewno chcieli wiedzieć inni użytkownicy. A skoro jedna osoba powoduje konflikty w zespole to nie powinniście grupowo o tym porozmawiać? Może da się uzgodnić z tą osoba co Wam przeszkadza, a co jemu?

Dominika

Pamiętajcie, że forum to miejsce do dzielenia się informacjami, doświadczeniami związanymi z pracą w firmie AGO Leszek Jereczek, które są prawdziwe i merytoryczne, a przed wszystkim przestrzegają regulaminu forum. Np. nie można na forum opisywać konkretnych pracowników firmy. Pamiętajcie o tym. Dlatego, że dawno nie było żadnych merytorycznych treści to może jednak chciałby ktoś coś napisać o pracy w tej firmie?

inspektor pracy

Co tam w Ago poprawiło się? Od całej kasy płacą już zus, czy dalej od minimum, a reszta w kopercie?

(As)

Her broda powinieneś sie zwolnic to ludzie by sie nie zwalniali masowo bo to atmosfere tko on prowokuje i ta arogacja też. I pan majtek K Nie jest porządku

*as*
@(As)

(AS) Ty też powinieneś się zwolnić....

chyba za dwa godziny tyle płaca

@ja

Jak już to za dwie analfabeto

@Sław

Firma jest w miarę wystarczy że robisz swoje zarobki też nie najgorsze żeby jeszcze jedzonko dawali to było by git ...i kierownik ...musiał był bardziej dla ludzi ..

Sław

Jo chyba ty jesteś zadluzony

Zostaw merytoryczną opinię o AGO Leszek Jereczek - Kościerzyna-Wybudowanie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGO Leszek Jereczek?

Kandydaci do pracy w AGO Leszek Jereczek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGO Leszek Jereczek
3.3/5 Na podstawie 52 ocen.

AGO Leszek Jereczek