Coffema International Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Coffema International Poland Sp. z o.o.

B 2011-02-16 11:41:06
Mam trochę inne doświadczenia z firmą. Conieco wiem o pracy i atmosferze, znam tam wielu ludzi, którzy faktycznie są fantastyczni, ale zarząd obiecuje od pierwszego dnia pracy, a ty użerasz się przez następny cały okres... Z firmy dwudziestoosobowej starają się zrobić koncern. Fajnie wyglada z zewnątrz, w środku kompletny burdel.
osoba z Gdańska 2012-10-17 16:45:06
Firma jak dla mnie w porządku. Moje doświadczenie zawodowe z tą firmą to 2 lata. Jak dla mnie była to jedna z najlepszych firm w moim życiorysie. Nie było u mnie przykrych doświadczeń z zarządem. Ludzie ok. Moje odejście było związane ze znalezieniem pracy lepiej płatnej, ale to nie znaczy, że lepszej. Nie mam pretensji, że nie dali mi więcej \"kaski\", tak wtedy w Coffemie płacili.
klient 2014-11-01 17:57:19
Ta firma tworza ludzie a niestety osobydecyzyjne na poczatku zapewniaja a po podpisaniu umowy zupelnie inne sa zasady.. Nie polecam albo przynajmniej dobry prawnik I kary zapisac poniewaz lubuja sie w wizytach w sadzie swoim lokalnym.
igor 2016-04-21 20:19:07
@wiki to dobrze, w sumie większość klientów ma do firmy takie podejście. Zastanawiam się tylko jak wygląda to od strony producentów czy serwisantów. Chodzi mi o zarobki i całą resztę. No i najważniejsza, umowa.
Zostaw swoją opinię o Coffema International Poland Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coffema International Poland Sp. z o.o.