Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DHL RACIBORZ

Pracowałeś w firmie DHL RACIBORZ i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
FFFFFFFFFFFFF - 2009-10-27 00:05:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rosyjska Ruletka to swoją drogą...Po pierwsze skłócic ludzi ze sobą,żeby się razem nie trzymali bo wiadomo "W KUPIE SIŁA"...Po drugie Zwolnic paru ducha winnych "(usunięte przez administratora) żeby uciszyc "krzykaczy".Aby na załogę "padł blady strach"..."Zwierze" wystraszone nie atakuje no chyba że waleczne lwy,Ale tacy już dawno zostali zwolnieni(SSZZKKOODA)...Może bymy wtedy coś zdziałali...A tak lipa..Jeden drugiego podpierdziela bo myśli że jego zwolnienie ominie..(usunięte przez administratora) "PO TRUPACH DO CELU"...PIĘKNE i PRAWDZIWE...Po trzecie przyjąc LUDZISKA Z ADECCO...ZA tysiączka będzie robił i jeszcze podziękuje...Ot cała zasada DHL-owskiej ruletki... PROPONUJĘ>>>ZWOLNIC WSZYSTKICH WÓZKOWYCH,WSZYSTKICH Z ADMINISTRACJI a NA ICH MIEJSCE PRZYJĄC MIĘŚNIAKÓW Z ADECCO...OD TYSIĄCZKA ZA GŁÓWKĘ...CÓŻ TO ZA OSZCZĘDNOŚCI BĘDĄ...(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
pstryk - 2009-10-27 22:50:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Właśnie !!! Jak tacy mądrzy są to niech wszystkich pozwalniają i sami niech(usunięte przez administratora)Takie fajne opinie były i komuś przeszkadzały. A szkoda! Ludziska trzymejcie się z dala od DHL. Tu Was nic dobrego spotkać nie może!!!
zdjecie uzytkownika
Rex - 2010-03-05 04:56:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
panowie macie jaja albo ich nie macie trzeba ale to szybko cos z tym zrobic .poni bpo wymysla nam normy ktorych nie dasie wyrobic trza z tym zrobic porzadek i to jak najszybciej
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-06 12:39:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Interesuje mnie praca kuriera w DHL w Raciborzu, jest to praca w systemie zmianowym ranki- popołudniówki, no zdarza mi się dostać paczke po 18 do domu i się zastanawiam czy to jedna zmiana czy nie? Jakieś większe wymagania poza prawem jazdy?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL RACIBORZ

Twoj email:
Wiadomość: