Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik

Kalisz

Opinie o Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik

j23 2011-02-04 15:48:44
Powiem krótko! Gorszych dusigroszy nie znam! Jeśli ktoś lubi lizać [usunięte przez moderatora] ... to polecam!!! A tą opinię chyba napisali sami bo nie znam nikogo takiego żeby tak o nich mówił.
klient 2011-03-16 09:20:20
Znam hurtownie Rybna RYBKA oraz jej wlascicieli i pracownikow od wielu lat i nie moge powiedziec zlego slowa,widocznie nie zaslugiwales lub zaslugiwalas na odpowiednie wynagrodzenie od tej firmy.Nie udalo ci sie oszukac i wyzywasz sie na opini daj sobie spokuj bo sie pograzasz
tu154 2011-03-26 10:19:51
[usunięte przez moderatora] Oszukują na świadczeniach i wypłatach wszystkich pracowników! A w ogóle to szkoda gadać.
Obserwator 2015-03-04 13:35:20
Witam wszystkich.Tak szperałem po necie i przypadkiem wpadłem na tą negatywną opinię.Skłonił mnie fakt że kiedyś też prowadziłem firmę i też parę takich negatywów było.
Teraz pytanie - czemu ci wszyscy "idioci " piszę negatywy pod pseudonimem a nie pod imieniem i nazwiskiem. Boi się ? czego ? ,pewnie i tak już tam nie pracuje.Moim zdaniem są to typowi ślizgacze i naciągacze,chłam , a nie pracownik.Pozdrawiam
P.s
Już nigdy nie zajrzę na tą stronę. Tak więc idioto nawet nie wysilaj się z twoją opinią. A jaka będzie w twoim wykonaniu to wiemy heheheheh
ślizgacz 2015-03-29 17:53:35
To tak przypadkiem"idioto/ko" czemu się nie przedstawiłeś/aś z imienia i nazwiska chętnie bym Cię poznał bohaterze/erko.
łapa 2016-04-22 21:48:57
anonimowość to jedno, ale każdy zapomina o adresach IP. Nie ma to znaczenia, hurtownia jest w porządku i mają b. szeroką ofertę ryb
Zostaw swoją opinię o Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rybka Hurtownia Rybna Barbara Pasik