Opinie o King Oscar Sp. z o.o. w Strzebielinko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie King Oscar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie King Oscar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o King Oscar Sp. z o.o. w Strzebielinko

Ano to nie forum plotkarskie, tak jak już ktoś ostatnio wspomniał. zastanawiam się przy tym w jakich relacjach mimo wszystko żyją ze sobą pracownicy? Coś już do atmosfery nawiązywali, że chyba bywała gorsza. Ale co z jakimiś integracjami? Pracodawca nie organizuje ich pracownikom? albo oni sami tego nie robią?

Obiektywy Nowy wpis

Atmosfera jest spoko, są imprezy integracyjne i inne iwenty. Polecam pracę w tej firmie.

Danuta Nowy wpis
@Obiektywy

Opinia dotyczy atmosfery na produkcji? Jak często macie te imprezy integracyjne? A inne eventy to co dokładnie? Coś innego niż zwykła impreza integracyjna?

Do teraz nie rozwiązaliście tych stawianych wątpliwości względem samej atmosfery? widzę, że ktoś o nią podpytywał, mnie z tych dawniejszych komentarzy zainteresowała tamta jakaś wzmianka o jakichś zaniedbaniach, o co chodziło? Czy pracownicy mogli mieć z ich tytułu jakieś problemy?

Aaa

Cześć, jaka jest teraz atmosfera na produkcji? Z pól roku temu jedna osoba pisała o jakiś ewentualnych problemach z atmosferą, ciekawi mnie czy do dziś cos się zmieniło? Druga kwestia to oferty pracy do Was. będąc na stronie nie mogę ich odszukać, są tylko informacje dotyczące rekrutacji i tak dalej. Nie macie teraz żadnego zapotrzebowania? A czy po nowym roku wystąpi? I czy będą jakieś zmiany w finansach wtedy?

Agnieszka

opinie na forum widziałam, że pojawiały się rozbieżne. chciałam się za pracą na ich stronie rozejrzeć ale obecnie jedynie jest opcja na elektryka i mechanika. Tak z ciekawości to kiedykolwiek kobieta na nich się zatrudniała? i co z naborami do biura, kiedy można się ich ewentualnie spodziewać?

John
@Agnieszka

Pracuje jakiś czas. I ogólnie praca jest spoko dla mnie szacunek do pracownika. Nie zauważyłem jakiegoś odróżnienia Polaka i Filipińczyka . Problem należy troszkę do ludzi bo wymyślają różne rzeczy niewiadomo skąd które rozchodzą się po produkcji.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie King Oscar Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Thc

To wszystko niestety prawda ...i jest coraz gorzej jeśli ktoś w końcu nie zdyscyplinuje kierowników i liderów oraz nie nauczy ich kultury i szacunku do drugiej osoby pozostanie im bazować tylko na Filipincach którzy i tak nie rozumią co do nich klną , i tu największy wstyd dla firmy bo na takich stanowiskach jak kierownik czy lider gdzie powinna to być absolutna podstawa NIKT z nich nie potrafi złożyć choćby jednego zdania w języku angielskim ...

Misia

Witam, Pani S zaczynała jako zwykły pracownik. Jak się mówi, daj ludziom stanowisko, a zobaczysz jaki mają charakter. Dokładnie ona zawsze była wyniosła.

Agnieszka

a rozwiniesz w czym rzecz? jak kandydat jest spoza to trochę tematu nie może podłapać jeszcze za bardzo... perspektywa różni się ze względu na stanowisko? Twoja ocena, z którego pada?

Aba

Jeśli chodzi o prace w king oscar to jest naprawde super. firma dba o pracownikow np. Wysokie bony swiateczne, karnety na basen. Dofinansowania itd. Jestem na zmianie pani S i bardzo dobrze nam sie wspolpracuje razem jak i z innymi kierownikami gdyz miala okazje byc rowniez na innych zmianach

@Aba

doprecyzujesz te profity, które wymieniasz? mam na myśli sumaryczne ujęcie. I jak to wyszło, że miałaś przyjemność brania udziału podczas pracy na innych zmianach? To częste?

Kaja

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Jesli chodzi o Pania S kierowniczke to nie mam z nia problemu. Kiedy chcialam urlop zawsze dostalam i w sumie nigdy nie mialam z tym problemu nawet jesli wypadło mi cos dzien wczesniej,kiedy mialam problem zawsze moglam z nia pogadac. Owszem czasami sie denerwowala ale to chyba normalne tez jest czlowiekiem ale szybko jej przechodzilo . Mozna z nia pozartowac ma fajne poczucie humoru ????. Dodam jeszcze ze firma dba o pracownikow . A jesli chodzi o to ze naciskają zeby zrobic jak najwięcej to chyba normalne w kazdej firmie . Kazdy dba o wlasny interes.

Peazr

Bardzo dobre warunki, ludzie różni, za to kierownicy bardzo w porządku. Praca 8 godzin przerwa 20 minut plus możliwość wyjścia na papierosa. Dbają o pracowników. Polecam współpracę z tą firmą.

Urszula
@Peazr

A właśnie jaka tam jest średnia wieku, pracują młodzi ludzie ? A to z tym papieroskiem mnie ucieszyło, bo bałam się ze to wchodzi w przerwę :D

Ona
@Urszula

Pracują i młodzi i starsi i emeryci

@Ona

A jak stawki wyglądają? Wszyscy po równo czy ci co dłużej mają podwyżki?

Ann

Produkty pod marką King Oscar mają bardzo dobrą jakość. Bardzo polecam, zwłaszcza filety makrelowe i śledziowe.

Polak

Nie polecam pracy w tej firmie. Po pierwsze mówią jedno, robią drugie (mam na myśli poważne zaniedbania w trakcie produkcji, zamiatanie spraw pod dywan) Niezrównoważeni psychicznie liderzy wyżywający się na pracownikach dowartościowując się. Bonus? Ściema, orzesz jak możesz a za jakiegoś (usunięte przez administratora) który coś spieprzy zabierają ci pieniądze które ponoć ci się należą. Róbcie tak dalej a napewno dłużej nie pociągnięcie… kolejny samolot Azjatów nic nie poradzi na dłuższą metę.

admin

Masz najnowsze wiadomości o firmie King Oscar Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

@admin

Niestety nie dbają o pracownika , każą coraz więcej pracować a zabierają bonusy , człowiek idzie raz na ruski rok na zwolnienie a przychodzą z firmy sprawdzać czy jesteś w domu -w Weekend! Dobrze ze juz nie pracuje bo to (usunięte przez administratora)

Iza

Haha chyba żartujesz :D To chyba zaufania tam mało mają do pracowników?

Rafał

Mówicie że firma dba o pracownika, a w jaki sposób dokładnie, jak to rozumieć?

Kinga

A to firma sprzedaje produkty spożywcze ?

Dzis pierwszy raz kupilem puszke rybna tej wlasnie firmy i jest naprawde rewelacja super teraz zawsze bede wybieral tylko ich polecam

ikon
@anonymous

to mało ryb w życiu zjadłeś....

felix
@anonymous

No to dobry tręd po zmianie dyr. zarządzającego

Iza
@felix

Widzę zorientowany jesteś, co w firmie. Szukają ludzi na produkcję, jak działa ten system premiowy?

Kazimi001963

Kupiłem puszkę filetów z makreli a w środku była sieczka jakiejś ryby. zdecydowanie nie polecam.

i9ks

zdrowie to podstawa a do nich i jakości się nie można przyczepić skoro mają certyfikat IFS na najwyższym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o King Oscar Sp. z o.o. - Strzebielinko

• Jak się pracuje w King Oscar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy King Oscar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w King Oscar Sp. z o.o.?

King Oscar Sp. z o.o.