Constract Export-Import Sp. z o.o.

Wałdyki

Opinie o Constract Export-Import Sp. z o.o.

kaka22 2013-05-01 15:09:12
Powiem tak zakład prowadzony przez braci katolików a każą ludziom [usunięte przez moderatora] w święta majowe to za komuny nie pracowano [usunięte przez moderatora]
niki 21 2013-07-14 12:39:24
potwierdzam to co napisał kaka 22 szefowie są religijni i są w porządku lecz problem leży w kadrze kierowniczej która zarządza tą firma bo prezesi to niewiele wiedza na temat wyzysku ludzi przez pana [usunięte przez moderatora]. Wypłaty nie adekwatne do wykonywanej pracy im więcej pracujesz tym mniej zarobisz.
murzyn 2014-06-17 08:03:05
Zgadzam sie z niki zarobki są śmieszne cały miesiąc trzeba (usunięte przez administratora) żeby zarobić 1600zl normalnie(usunięte przez administratora) Umowa to najniższa krajowa a tylko coś powiedz że mała wypłata to umowy nie przedłuża normalnie żAL PL
szczesliwy 2014-11-21 16:57:43
pracowalem w tym zakladzie majster traktuje ludzi jak( usunięte przez administratora )mysli ze jest nie do ruszenia a zapomina o tym ze zycie nie konczy sie na pracy. Napewno spotkamy sie kiedys i porozmawiamy otwarcie ale nie bd juz moim przełożonym:)
bananowiec 2014-12-20 22:15:13
Ludzi coraz więcej a zarobki coraz gorsze , kończy się mit constractu że to dobra firma.
swojak 2016-05-31 16:27:13
pracodawcy bracia są bardzo wporządku tylko w natłoku pracy nie wiedza co ich podwładni wyprawiają z pracownikami co raz młodsi pracownicy 'stażem' zostają 'majstrami i mówiąc prosto szjba im odbija są ważniejsi niż dyrektor robią co chcą premie przyznawane są za nazwisko chyba ale tylko sami zapominają jak byli pracownikami i kolegów wkopali za własne błędy Drodzy pracodawcy przeczytajcie nasze opinie i zastanówcie sie nad naszymi opiniami pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Constract Export-Import Sp. z o.o. - Wałdyki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Constract Export-Import Sp. z o.o.