Martin Braun Sp. z o.o.

Opinie o Martin Braun Sp. z o.o.

dzidzia 2 2011-03-05 21:28:58
Atmosfera spoko,ludzie super gorzej z dyrekcją a zarobki na średniej krajowej. Ale można się dużo nauczyć ogólnie warta polecenia
Misty 2016-04-20 22:24:31
jeździłem dla nich rok jako pH i nigdy nie udało mi się zarobić więcej niż 1900zł
Co trzeba przyznać. Produkty najwyższej jakości. standardy wyposażenia PH super, tylko targety na rejonie gdzieś w kosmosie niedosiężne a od targetów zależała premia. Teraz się pewnie pozmieniało bo to było jakiś spory czas temu. Jedno pewne. Fajni współpracownicy i niezła ekipa była. Niestety super autem człowiek nie nakarmi rodziny... Ale jak ktoś jest młody ambitny i mieszka u mamy to polecam!
Technolog 2016-04-20 22:50:54
I tu Was zaskoczę, w związku z rozwojem firmy potrzebujemy technologa-cukiernika na rejon Śląska...... Praca ciekawa a reszta to uzgodnienia.....
Xxxxxxxx 2016-08-05 21:43:23
Witam.Z tego co tu widzę to zarobki w tej firmie słabsze niż w piekarni obok mojego domu.Żeby nie było że się nie znam to pracuje w branży i jeśli braun tak płaci to jestem w szoku.pozdrawiam
ludzia 2016-08-05 21:45:45
@xxx słabsze to znaczy na jakie konkretmie wymnagrodzenie na starcie będę mogła liczyć? jak z jakichś powodów nie możesz podać konkretnej stawki, różnie może być, to może chociaż jak najbardziej zbliżone ciasne widełki podaj. słyszałam bowiem że jednak dobrze płaca od ludzi
Zostaw swoją opinię o Martin Braun Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martin Braun Sp. z o.o.