brak logo

Zarges Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Zarges Polska Sp. z o.o.

Rafcio 2013-04-18 08:38
Firma godna polecenia. Nie ma minusów.
zainteresowany 2015-11-28 11:26
Pokazało sie ogłoszenie na handlowca. Napiszcie prosze o atmosferze warunkach itd
aaa 2015-12-01 08:43
Proszę napiszcie o atmosferze, stosunkach międzyludzkich itd .... Czy możesz napisać konkretnie o narzędziach jakie się dostaje
ktos 2015-12-02 10:21
Nie piszecie nic o atmosferze i stosunkach międzyludzkich.Jak ten temat wygląda. Jakie samochody firma posiada. Duża jest rotacja w firmie?
ktoś 2016-01-20 11:30
Czy został już ktoś wybrany na stanowisko DTH
ktos 2016-04-22 22:34
Patrzyłem na archiwalne ogłoszenia w pracuj.pl strasznie często się ogłaszali. Coś jest nie tak w tej firmie ???
2
Ktoś 2016-06-19 19:02
Witam. Wszyscy Ci którzy chcieliby podjąć pracę w tej firmie powinni nawet najmniejsze ustalenia zapisać w formie pisemnej. Wynagrodzenie, premię, prowizję od sprzedaży oraz zakres terytorialny działania. Ustalcie również zanim podejmiecie pracę czy wszyscy klienci którzy są na waszym rejonie są rzeczywiście wasi. Wszelkie ustalenia formalizujcie tylko i wyłącznie z prezesem firmy. Nie zgadzajcie się na ustalenia ustne.
8
pomper 2016-09-08 21:45
żenada zarges:)
1
abc 2016-09-11 09:53
Do Waldi. Piszesz że firma oferuje świetne warunki pracy i płacy. Powiedz dlaczego ciągle pokazuje się ogłoszenie na stanowisko DTH ??? Czy w tej firmie jest coś nie tak, skoro ciągle szukacie kogoś na to stanowisko ??? Może jednak warunki albo może atmosfera jest daleka od ideału.
3
Hmm 2016-09-23 14:41
Jakie auto?
Baartass 2016-09-28 21:30
Szukają ponieważ nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata. Auta to cały wachlarz, to co tańsze. Na podkarpaciu będzie Rapid ze słabym silnikiem, na Warmii i Mazurach Kia ceed i to zajechana. Podstawa raczej stała i mała, nie ma szansy na spore negocjacje, można nadgonić prowizją ale nie ma co liczyć na dużą prowizję od razu. Trochę czasu upłynie zanim zacznie się kręcić sprzedaż. Szukają człowieka z doświadczeniem technicznym, nie musi być z branży. Napiszcie co was interesuje konkretnie, będzie mi łatwiej coś o firmie napisać.
ktoś 2016-09-29 08:17
Napisz dlaczego patrząc na historię dawanych ogłoszeń w Pracuj.pl w przeciągu kilku lat było bardzo dużo ogłoszeń. Nie wydaje Ci się dziwne że jest aż tak duża rotacja. Rozumiem że gdyby był tak zwany jeden no dwóch nieodpowiednich kandydatów ale niemalże każdy kto przychodzi zaraz odchodzi. Bo tak to można zrozumieć po częstotliwości ukazujących się ogłoszeń. Co do zarobków piszesz że są niskie a i prowizja nie należy do satysfakcjonujących ale ktoś na to się godzi to dlaczego zaraz po jakimś czasie odchodzi. Może brak atmosfery ? Może są niezdrowe relacje miedzy ludzkie? Może być tak że firma jest w porządku jako firma ale może jest ktoś kto nie pozwala spokojnie pracować nawet za niskie wynagrodzenie o którym piszesz.
1
Baartass 2016-10-02 21:09
W przeciągu kilku ostatnich lat na południu Polski pracowało 3 pracowników, z czego ostatni 4 lata a poprzednicy po kilka misięcy. Na północy Polski w ciągu kilku ostatnich kilku lat pracowało 2 pracowników z czego ten pierwszy też coś 4-5 lat a ostatni chyba 3 miesiące. Częstotliwość ogłoszeń w tym przypadku nie idzie w parze z ilością zatrudnionych pracowników, tak jak wspomniałem szukają kogoś odpowiedniego. Trwa to tak długo ponieważ albo nie ma konkretnego kandydata albo konkretnemu kandydatowi warunki na pasują. Na atmosferę nie można narzekać, nie jest to korporacja. Czas pracy to 8 godzin, nikt Cię nie zmusi do pisania maili czy wykonania telefonu przed 8 rano czy po 16 popołudniu. Zdrowe zasady współpracy, Właściciel to człowiek honorowy, bardzo grzeczny i sprawiedliwy. Kierownicy są ok. na północy jest konkretny, posiada dużą wiedzę techniczną i duże doświadczenie w branży, otwarty na dobre pomysły i potrafiący słuchać. na południu jest młodszy, narwany i nie wiem czemu lubiący rywalizować z podwładnymi Firma ogólnoświatowa, Polski oddział jest firmą rodzinną. Nie masz ciśnienia na podróże służbowe i ciągłe wyjazdy. Załatwiasz sprawy telefonicznie i mailowo. w tej branży przy tym asortymencie i przy takim rodzaju klienta jazda do klienta bez umówionej wizyty mija się z celem stąd praca głównie home office.
Coś jeszcze?
Zostaw swoją opinię o Zarges Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarges Polska Sp. z o.o.