Jacyszyn Małgorzata Piekarnia

Lubin

Opinie o Jacyszyn Małgorzata Piekarnia

buła 2011-10-06 07:20:13
ty chyba(usunięte przez moderatora)jesteś, tam pracować to samobójstwo. człowiek leży!!!
qwe123 2013-12-26 07:54:26
Pieczywo z tej piekarnii jest najpawdopodobniej najlepsze w Lubinie. By utrzymać jakość na tym poziomie ,to musi być ciężka praca jak zwykle bywa w tej branży,ale co za tym idzie godne zarobki za wykonaną pracę!!
becker 2014-02-12 18:53:31
Pracowałem we wszystkich lubińskich piekarniach i o piekarni p.(usunięte przez administratora)nie mam najlepszego zdania. (usunięte przez administratora)ł. Ratował nas zawsze polepszacz , który jest sypany bez opamiętania do wszystkich chlebów i bułek. Ludzie przetrzyjcie oczy i zacznijcie się interesować co jecie. Pytajcie sprzedawców o informację o pieczywie. Z lubińskich piekarń to jeszcze stara piekarnia na (usunięte przez administratora)pieką chleby bez polepszaczy - trzymają się starych receptur - polecam.
NICK 2016-07-07 23:18:50
Panie Becker,
prosze mi powiedziec dlaczego Pan "zwiedzil" tyle piekarni w Lubinie?
Nawet w tej najlepszej piekarni nie pracowal Pan za dlugo?
Jaka jest tego przyczyna?

Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Jacyszyn Małgorzata Piekarnia - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jacyszyn Małgorzata Piekarnia