Opinie o Piekarnia Sambor Jacek Zywert w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Sambor Jacek Zywert. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia Sambor Jacek Zywert o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Sambor Jacek Zywert w Tczew

Lenka Nowy wpis

A kto jest odpowiedzialny za sprawdzanie jakichś braków i tak dalej? ktoś zasugerował jeszcze w zeszłym roku, że rzeczy znikają wraz z wyjściem ludzi ze zmiany. to tu nie ma żadnego manko ani niczego takiego? Chyba, że to już i tak rozwiązana sprawa? Czy warunki pracy w piekarni jakkolwiek się zmieniły? są podwyżki od początku roku?

Matiz Nowy wpis

Czy pan Jacek może spać spokojnie gdy jego pracownicy wynoszą i to nie mało na nocnej zmianie ... I to jeszcze nie w godzinach otwarcia przy kamerach ... A na pewno bez nabicia zakupu w kasie o takiej godzinie podam dokładne datę i godzinę miejsce i sprawdzić wystarczy monitoring i nawet tablice rejestracyjne mogę udostępnić ... Jeśli interesuje Takie zdarzenie proszę tylko napisać na maila nikolamateusz7@gmail.com ... To nie pomówienie a fakt .Do pracownika "szanuj rękę która Cie Żywi "

Czy w Piekarnia Sambor Jacek Zywert możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Klient Nowy wpis

W sobotę odebralismy tort na 18 urodziny syna, zawsze zamawiałam tam ciasta i torty nigdy nie narzekałam . Wysłalam fotkę jak ma wyglądać, dostalam wiadomość , że przyjęto moje zamówienie.Syn w sobotę odebrał tort , wróciłam z pracy i to co zobaczyłam dramat zaplacilam 200 zl za tort (artystyczny) dostalam karykaturę ...straszne jakby to robił amator .Napisalam do Piekarni i uslyszalam , ze jest im przykro ... ale nie zawsze da sie odtworzyc w 100% i ze to praca ręczna...na moja odpowiedz ,ze zwasze zamawialam u nich ,i byly super i tez byla to praca ręczna uslyszalam .... ze tym bardziej im przykro , bo jestem stalym kientem i ze porozmawiaja z cukiernikiem odpowiedzialnym za ten tort. Dramat jakakolwiek krytyka zostala odparta , zespute urodziny i mina syna nigdy więcej nie zamówię tam żadnego ciasta .Nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piekarnia Sambor Jacek Zywert spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy można liczyć w Piekarnia Sambor Jacek Zywert na prywatną opiekę medyczną?

Krystyna

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych odwiedziłam piekarnie Sambor na ul. Gdańskiej sklep był pusty a ciemna grubsza pani w okularach pokazywała swoim koleżankom telefon zupełnie mnie ignorując zdecydowanie nie polecam

Remek
@Krystyna

Witam pani Krystyno w 100% się z panią zgadzam byłem świadkiem podobnej sytuacji i z opisu wynika że była to ta sama osoba panie najwyraźniej nie były w nastroju na obsługiwanie klienta tym bardziej że spieszyłem się do pracy miałem wrażenie że za chwilę usłyszę że jak mi się nie podoba to mam nie kupować ktoś powie mogłem się odezwać i zwrócić uwagę ale po co najpewniej dostałbym wymijającą odpowiedź i tyle a tutaj może to przeczytać wiele osób teraz jest nas dwoje niezadowolonych ale co będzie jak będzie 10 osób albo 100 tym bardziej że po drodze na pociąg wyrosła już konkurencja i drogie panie musicie wiedzieć że to nie czasy kiedy to sklep wybierał klienta tylko jest zupełnie na odwrót

Maja
@Krystyna

Potwierdzam w dniu dzisiejszym między godz 9 a 10 obsługiwała mnie pani w ciemnych włosach tak nieprzyjemna z twarzy i bezczelna że strach było się odezwać ostatni raz kupiłam coś w tej piekarni

Znajomy
@Maja

Życzę wszystkim takim cwaniaczkom którzy tak chętnie wypisują takie kocopoly żeby spotkało was to samo .Tak się składa że znam ten sklep od ponad 15lat i nic takiego mnie nie spotkało i oczywiście nie zawsze było w nim cudownie

Kosa
@Maja

W poekarni na ul. Gdańskiej pracuje też pani blondynka o masywnej budowie ciała, która jest bardzo niemiła i pracuje tam jakby za karę. Kilka razy zostałam prze nią nieprzyjemnie obsłužona. Dzisiaj również. Dodam, że robię tam zakupy codziennie. Szef powinien się tym zająć, bo ta pani raczej nie nadaje się do pracy jako sprzedawca.

Olga

Czyli nie mają potrzeby wywieszać tak naprawdę? Stabilny skład się tu od lat zatrudnia w takim razie? Ja tam widziałam, że przez urząd np., szukali a pozostali pracownicy jak do firmy się dostali?

Olga

cześć, widzę, że raczej klienci się tutaj cały czas udzielają a chciałabym podpytać o bieżące warunki zatrudnienia w związku z nadejściem nowego roku. Czy były tu jakieś podwyżki z tego tytułu? I jaki średni staż tu występuje, kiedyś było coś na temat potencjalnych wyjazdów integracyjnych a chciałam się spytać jaką ogólnie ludzie mają tu między sobą atmosferę chyba, że raczej obecnie jest formalnie?

Aga
@Olga

Nie rozumiem, po co Ci to?

@Aga

Hej, no jest to forum o pracy a chce się dowiedzieć jak tu tak naprawdę mają. To pytanie i etykietka, że była pracownica ma oznaczać nie najlepiej jednak? A kiedy zatrudniona tu jeszcze byłaś i jak wtedy praca wyglądała?

Klient

Robiąc dzisiaj zakupy w placówce na ul.Gdańskiej byłem mile obsłużony.Muszę pochwalić sprzedawcę. Pani bardzo konkretna kompetentna. Wspaniale doradziła wybór ciast. Aż żona była zaskoczona takimi dobrymi zakupami które zrobiłem dzięki pani sprzedawczyni.

Zofia

Znam Piekarnie Sambor od dawna i bardzo często robię zakupy w każdym sklepie firmowym,ale nigdy nie spotkało mnie nic przykrego ze strony pracujących tam Pań, zawsze uśmiechnięte,miłe i sympatyczne. Bardzo miło robi się tam zakupy

Olga

Piszecie tutaj o złej obsłudze,ale niestety nie mogę się z tym zgodzić. Jestem klientem tej piekarni i uważam, że obsługa jest sprawna i miła. Gdyby w każdym sklepie tak było zakupy byłyby przyjemniejsze.

Alicja

Piekarnia na ul. Cichej w Pruszczu Gdańskim. Próbowałam zamówić tort, w sobotę w sylwestra zostałam odprawiona na poniedziałek, ewidentnie Panie się spieszyły zacząć Sylwestra, w poniedziałek, Panie nie były zainteresowane moim zamwieniem odrzadzły mi tort z masy cukrowej bo to 90 zł za kg, zamówiłam tort na sobotę, następnego dnia dostałam informację, że piekarnia jest zamknięta również 7 stycznia, bardzo nieprofesjonalne, że nie wiedzą kiedy mają zamknięte- bo informacja na facebooku jest już w grudnia podana, że piekanrnia jest zamknięta!!!Panie które tam pracują głównie są zajęte sobą, są niemiłe.

Paulina

Piszecie, że wyjazdy integracyjne to do WC. ehhhh smutno się to czyta. Możecie powiedzieć, czy zatrudniają tutaj na zasadzie pracy czasowej np. na kilka miesięcy tylko, czy wola osoby na stałe i zdecydowane na długoletnią pracę?

stala klientka

Jestem klientka piekarni Sambor w Pruszczu Gdanski ul.Cicha2.W tej piekarni pracuje starsza farbowana bladynka ze spietymi wlosami.Pracowala w sobote rano tn 22-10-22.Jest to osoba ,ktora nie nadaje do tego zawodu.Najlepiej jakby zmienila zawod albo prace.Taki pracownik przynosi firmie wiecej straty niz pozytku.Ja osobiscie jestem bardzo niezadowolona z jej obslugi. Nastepnym razem udam sie do innej piekarni gdzie z przyjemnoscia zostane obsluzona .

Karol

Macie jakieś fajne szkolenia i wyjazdy integracyjne ?

Jan
@Karol

tak, wyjazdy integracyjne do WC na przerwie

@Jan

widzę, że humor to się was trzyma.. ;) no wyjazdy może i nie ale jakaś mała integracja na miejscu by nie zaszkodziła? Może coś połączonego z wypiekami? Było coś takiego może?

pizzerkmen

pizzerki i inne rzeczy na slono to bzdziochy , a chleb nie jest dobry - zwykle buły

Ewelina
@pizzerkmen

Często tam kupujesz? Może raz się zdarzyły takie

pizzer
@Ewelina

juz dawno tam nie kupuje z racji tego , ze produkty zrobily sie slabe , kiedys dawno temu bylo ok , a potem sie konkretnie popsulo , no niestety

Agnieszka
@pizzer

a jak myslisz, jaki jest powód pogorszenia się jakości produktów ? zmienili się pracownicy w tym czasie, własciciel ?

Jacek

Rozwój jest ważny dla każdego z nas @mosiek. Piekarnia SAMBOR nie zapewnia żadnego awansu ani podwyżki? Wiadomo, że w tej branży nie ma za bardzo jak tego zaaranżować, ale może są jakieś inne benefity, na które pracownicy mogą liczyć?

P
@Jacek

Nie ma.

Maria
@P

A zatem to wielka szkoda, że, według Ciebie, w Piekarni SAMBOR nie można liczyć na jakieś benefity. Ale jestem przekonana, iż praca w tym miejscu ma jakieś ciekawe strony. Może byś Nam je opisał? Co powiesz o atmosferze, jaka panuje między pracownikami tej piekarni - jest na tyle dobra, że nie przeszkadza Wam w wykonywaniu obowiązków?

D
@Jacek

Jacuś dobrze płaci, nie ma co płakać.

Guzior
@Maria

Jesteś podstawiona

Teresa
@Guzior

Kto podstawiony? Czemu tak uważasz? Fajnie napisała, bardzo obiektywnie.

Klient

W zeszły piątek (26.11) kupowałem pizzerki w busie sambora przy galeri,są przepyszne! Serdecznie pozdrawiam 2 sympatyczne i uśmiechnięte Panie które mnie wtedy obsługiwały, w godzinach porannych.

Marzena

Witam w niedzielę tj 7.11.2021 odwiedziłam sklep piekarni Sambor na ulicy Gdańskiej spotkała mnie tam nie miła niespodzianka w postaci pani, która chyba była tam za karę pomijając fakt że była bez maseczki to jeszcze była bardzo opryskliwa i zanim podeszła musiała załatwić bardzo ważne sprawy w swoim telefonie

jpzielin@gmail.com

Kupuje u panstwa chleb zytni wiejski maly za 4,40 zl . Od jakiegos czasu ten chleb przypomina jakis gniot pozapadany nie dopieczony przykro patrzec powinniscie sie wstydzic ze takie cos sprzedajecie i to za takie pienądze , Nie mozna zalaczyc zdjecia a szkoda bo bym Wam pokazal jak wygladz wasz chleb . Janusz

Oni
@jpzielin@gmail.com

właśnie prawie wszystko spalone mają a nie niedopieczone

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Sambor Jacek Zywert - Tczew

• Jak się pracuje w Piekarnia Sambor Jacek Zywert?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Sambor Jacek Zywert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Sambor Jacek Zywert?

Piekarnia Sambor Jacek Zywert
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Sambora 4a
    83-110 Tczew