Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Daunpol Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Daunpol Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-18 14:04:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od kiedy ta firma zatrudnia pracowników? Czy wiesz coś na ten temat? Czy wiesz jak wygląda praca w spółce Daunpol Sp. z o.o.? A być może wiesz czy Zamość prowadzi aktualnie rekrutację? Opinia normalnego pracownika o firmie to w pewnym sensie dźwignia na teraźniejszym rynku pracy. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam zarobić?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-07 12:50:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dziewczyno zarobki w daunpol dobre? cos ci sie pomieszało
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daunpol Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Daunpol Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x