logo Betterware

Bydgoszcz

Opinie o Betterware

sudik 2010-02-14 10:53:08
Witajcie.

Moim zdaniem Betterware jest obecnie najlepszym MLM jaki można wybrać dla siebie i dla własnego rozwoju.
Plan marketingowy całkiem niezły (przede wszystkim niższe wartościowo progi niż wielu innych MLM), no a produkty to zupełna rewelacja na rynku marketingu sieciowego.
Koniec z zastawaniem półek kosmetykami ;)
Wiele bardzo praktycznych produktów dla domu i ogrodu w przystępnych cenach (zwłaszcza gdy ceny są obniżone w stosunku do regularnych). Pomimo iż wiele osób po zerknięciu na pudełko dziwi się dalekowschodnim pochodzeniem towaru, nie jest to "odpad z marketowej dolnej półki", a wyselekcjonowany produkt wykonany tam gdzie tanio ale na podstawie wymagań Brytyjczyków z Betterware.
Jeśli chcesz poznać ofertę lub dołączyć do grona Przedstawicieli Betterware, zapraszam na stronę http://e-betterware.biz.pl.

Pytania możesz kierować również na adres info@e-betterware.biz.pl.
marek 2010-05-01 17:58:02
przestan zachwalac ta firme jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warta lepiej nie mowic jak traktuja pracownikow heh szkoda gadac zero szacunku do ludzi cale kierownictwo t(usunięte przez administratora)
Pani domu 2010-06-22 21:16:32
Ma racje przedmówca pracownik jest traktowany gorzej niż źle, a to że kilka osób fortuny zbija na tych pożal się Boże artykułach, to co na to można poradzić tylko gratulować takim osobom. Jeśli jeszcze raz zobaczę nazwę tej firmy w towarzystwie peanów to zwymiotuje. W firmie od jakiegoś czasu dzieje się źle. (usunięte przez administratora)... Zdecydowanie to nie jest pracodawca, którego można polecić....
Kinga 2010-11-02 16:37:04
Absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniamii! Jak można mówić, że pracownik jest źle traktowany, skoro w MLM nie ma w ogóle takiego terminu?! Jedyne "zależności służbowe" są w centrali, gdy ktoś pracuje na magazynie, infolinii, itp., ale sudik nie o tym pisze, ale o przedstawicielach!

W marketingu sieciowym nie ma etatów, ustalonych odgórnie pensji czy "kumoterstwa". To, że pracują całe rodziny wynika nie z protekcji, ale stąd, że ktoś wie, na czym polega MLM i po prostu buduje sieć konsumencko-sprzedażową. Może więc pracować z mężem, synem, siostrą czy ciotką, ale oni też zaczynają od przysłowiowego zera, nic nie robi się "samo"! Im jesteś wyżej w hierarchii, tym więcej pracujesz!

A "kokosy" może teoretycznie zarabiać każdy, choć w praktyce - tylko ok. 10 procent ludzi. Dlaczego? Bo reszta uważa, że praca polega tylko na sprzedawaniu produktów. Nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć, że jest coś takiego jak plan marketingowy, który określa kolejne szczeble awansu. Tu pieniądze nie biorą się znikąd. Ale jeśli ktoś pozna plan, jest systematyczny i nie boi się ciągłego poszerzania wiedzy, to nie ma możliwości, by nie zarabiać.

Ja nie zazdroszczę tym, którzy mają "kokosy", bo wiem, co robić, by samej to osiągnąć. I wiem, jak pomagać moim współpracownikom, by też byli zadowoleni. Tylko że ciągle się uczę, jestem cierpliwa i nie nastawiam się na zarobek ze sprzedaży.

Pozdrawiam :-)
Kinga, bettermarketing.pl

Dan 2016-05-19 16:53:20
Mam kilka pytań jeśli ktoś może mi odpowiedzieć, jestem bardzo ciekaw jak jest tutaj jeśli chodzi o pieniądze, czy jest powyżej średniej krajowej czy może z wypłatami są jakieś problemy i nie ma nic ciekawego, jaka jest prawda?
Zostaw swoją opinię o Betterware - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betterware