Opinie o Betterware w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Betterware. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Betterware o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betterware w Bydgoszcz

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Betterware?

Magda Nowy wpis

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Napisz do mnie na e-maila magdalena271294@o2.pl

Dan

Mam kilka pytań jeśli ktoś może mi odpowiedzieć, jestem bardzo ciekaw jak jest tutaj jeśli chodzi o pieniądze, czy jest powyżej średniej krajowej czy może z wypłatami są jakieś problemy i nie ma nic ciekawego, jaka jest prawda?

Nadia Nowy wpis
@Dan

Firma jest nie wypłacana jedynie agencja jeszcze ok

Barnaba

Trochę zastanawiające jest to, że tak sporadycznie piszecie na tym wątku. czy warto angażować się w taką pracę?

Nadia Nowy wpis
@Barnaba

Nie polecam tej firmy nikomu tam jest większość osób z Ukrainy

Karfir

O tak warto się angażować w taka pracę. Betterware pozwala mi pracować przy trojce dzieciaków:-) Jeżeli chcesz dołączyć zapraszam chętnie opowiem Tobie, jak zarabiać pieniądze z betterware www.betterwaremalopolska.pl Pozdrawiam Karolina

Siwka
@Karfir

Ja proszę o informację

Czy po rozmowie w Betterware rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

@karfir a jakieś inne dodatki może ?

Czy w Betterware są paczki/bony świąteczne?

Karfir

W betterware nie ma takiego czegoś

Jurgen

Dobry pracodawca to i ludzie zadowoleni i nie ma chęci do zamieszczania opinii na forum!

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Betterware? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Paulina

Zapraszam do współpracy. Ciekawa oferta katalogowa. Możliwość budowania własnego biznesu, zakup artykułów poniższych cenach:). paulinamiarka24@gmail.com

Myślę że wszystko zależy od naszego zaangażowania. Czym większe zamówienie tym większy zysk natychmiastowy. Dodatkowo można korzyści z budowania swojej struktury. Jestem bardzo zadowolona ! Więcej informacji karfir@wp.pl ZAPRASZAM

Ola Maria L.

Przypadkiem trafiłam na Wasze opinie, dobre i złe, a także na pytanie związane z zarobkami, często zadawane, przez osoby. Firma Betterware, uważam, ze jest prężnie działającą i ma bardzo dobrej jakości produkty. Jeśli chodzi o zarobki, szybkie zarobki, to, na sprzedaży kosmetyków jako Konsultantka, czy Konsultant, można sobie dorobić. Jeśli ktoś ma większe ambicje, cele, żeby zarabiać więcej, dużo, nieograniczone dochody, to jest możliwe. Tu jednak trzeba poznać najpierw plan marketingowy, każda Firma działająca w MLM, wynagrodzi nam za wykonany plan, a to zależy od zaangażowania. Młodzi często stawiają na szybkie pieniądze, jeśli ich nie ma w ich oczekiwanym czasie, rezygnują ze współpracy i najczęściej takiej Firmie wystawiają zła opinię. Ja juz parę lat temu kupowałam tylko na swoje potrzeby, potem miałam stałych klientów. Przerwałam pracę z powodów zdrowotnych. Teraz wróciłam i buduję swój biznes - grupę . Znam zasady MLM i wiem, że warto się zaangażować, wolę to, niż etat. Tu zapracujesz raz na godne wypłaty i zależą one ode mnie, mogą być nieograniczone, a na etacie praca, często ciężka i do emerytury, często też nie przynosząca radości. Także polecam Firmę Betterware i jej produkty.

Ola Maria L.
@Ola Maria L.

Ola Maria L. Przepraszam, przejęzyczyłam się, miało być w mojej wypowiedzi w zdaniu słowo ,, produktów, a nie kosmetyków " Przepraszam.

karolina

Troch czasu minęło ale gdyby ktoś potrzebował informacji na temat pracy w betterware to zapraszam chętnie odpowiem(usunięte przez administratora)

Kinga

Absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniamii! Jak można mówić, że pracownik jest źle traktowany, skoro w MLM nie ma w ogóle takiego terminu?! Jedyne "zależności służbowe" są w centrali, gdy ktoś pracuje na magazynie, infolinii, itp., ale sudik nie o tym pisze, ale o przedstawicielach! W marketingu sieciowym nie ma etatów, ustalonych odgórnie pensji czy "kumoterstwa". To, że pracują całe rodziny wynika nie z protekcji, ale stąd, że ktoś wie, na czym polega MLM i po prostu buduje sieć konsumencko-sprzedażową. Może więc pracować z mężem, synem, siostrą czy ciotką, ale oni też zaczynają od przysłowiowego zera, nic nie robi się "samo"! Im jesteś wyżej w hierarchii, tym więcej pracujesz! A "kokosy" może teoretycznie zarabiać każdy, choć w praktyce - tylko ok. 10 procent ludzi. Dlaczego? Bo reszta uważa, że praca polega tylko na sprzedawaniu produktów. Nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć, że jest coś takiego jak plan marketingowy, który określa kolejne szczeble awansu. Tu pieniądze nie biorą się znikąd. Ale jeśli ktoś pozna plan, jest systematyczny i nie boi się ciągłego poszerzania wiedzy, to nie ma możliwości, by nie zarabiać. Ja nie zazdroszczę tym, którzy mają "kokosy", bo wiem, co robić, by samej to osiągnąć. I wiem, jak pomagać moim współpracownikom, by też byli zadowoleni. Tylko że ciągle się uczę, jestem cierpliwa i nie nastawiam się na zarobek ze sprzedaży. Pozdrawiam :-) Kinga, bettermarketing.pl

Pani domu

Ma racje przedmówca pracownik jest traktowany gorzej niż źle, a to że kilka osób fortuny zbija na tych pożal się Boże artykułach, to co na to można poradzić tylko gratulować takim osobom. Jeśli jeszcze raz zobaczę nazwę tej firmy w towarzystwie peanów to zwymiotuje. W firmie od jakiegoś czasu dzieje się źle. (usunięte przez administratora)... Zdecydowanie to nie jest pracodawca, którego można polecić....

marek

przestan zachwalac ta firme jest (usunięte przez administratora) warta lepiej nie mowic jak traktuja pracownikow heh szkoda gadac zero szacunku do ludzi cale kierownictwo t(usunięte przez administratora)

sudik

Witajcie. Moim zdaniem Betterware jest obecnie najlepszym MLM jaki można wybrać dla siebie i dla własnego rozwoju. Plan marketingowy całkiem niezły (przede wszystkim niższe wartościowo progi niż wielu innych MLM), no a produkty to zupełna rewelacja na rynku marketingu sieciowego. Koniec z zastawaniem półek kosmetykami ;) Wiele bardzo praktycznych produktów dla domu i ogrodu w przystępnych cenach (zwłaszcza gdy ceny są obniżone w stosunku do regularnych). Pomimo iż wiele osób po zerknięciu na pudełko dziwi się dalekowschodnim pochodzeniem towaru, nie jest to "odpad z marketowej dolnej półki", a wyselekcjonowany produkt wykonany tam gdzie tanio ale na podstawie wymagań Brytyjczyków z Betterware. Jeśli chcesz poznać ofertę lub dołączyć do grona Przedstawicieli Betterware, zapraszam na stronę http://e-betterware.biz.pl. Pytania możesz kierować również na adres info@e-betterware.biz.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Betterware - Bydgoszcz

Betterware