Agrofreeze S.A.

Opinie o Agrofreeze S.A.

sam 2012-05-10 08:04:11
syf a nie praca
anna 2016-04-21 09:03:23
syf to jest teraz,a jaki będzie po zmianach wprowadzonych przez dyra i jego kochanice panią psycholog ,zakład bez mózgów i tylko tony bo mało a maszyny po co wam .Zakład bez maszyn 100 lat za murzynami ,dziadostwo i tylko straszyć potrafią a jak jest wypadek w pracy to jak to się stało i nie zgłaszajcie tego bo was zwolnimy , jeden plus wypłata na czas ale i tak wam premię zapier.... o tak dla przykładu,ciekawa jestem kiedy PIP zrobi porządek
olek 2016-04-21 09:08:27
ale w tym zakładzie ludzie są tak zastraszeni że do pipu nie zgłaszają
ola 2016-04-27 20:44:03
tak na pewno .napisał jeden z kapo
sam 2016-08-09 18:30:52
hej to jeszcze ten syf istnieje i nadal lata siwy wariat
Ania 2016-08-19 11:06:52
Wykorzystywanie ludzi na kilku stanowiskach jednocześnie, dużo więcej godzin pracy niż w umowie. Za noce i weekendy nie ma dodatkowych pieniędzy. Brak szacunku dla pracowników. Na każdym kroku teksty "jak się nie podoba to się zwolnij...." Jednym słowem oszustwo i wyzysk. Czasy niewolników już dawno się skończyły. Ktoś powinien tam zajrzeć z inspekcji pracy.
pracuś 2016-09-23 07:49:48
Ania wiesz i ja tam tyram to fakt że dużo godzin niż w umowie ,że nocki weekendy ale że dodatkowej kasy nie ma to kłamiesz. Za nocki dodatek nocny ,za nadgodziny 50 i 100 płacone ,wyzysk to tak ,jeszcze powinien być dodatek za W,B,I kto pracuje to wie kto to jest ,ale tak szczerze jak by ich nie było to tam był jeden wielki BU...l
ONI 2016-10-19 16:55:12
Jeszcze nigdy nie pracowałem w takim PGR -jak ta firma .
ODRADZAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE . - CZAPLINEK
Zostaw swoją opinię o Agrofreeze S.A. - Zajezierze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrofreeze S.A.