Coldor Sp. z o.o.

Janówek

Opinie o Coldor Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 19:24:28
Czy Twoim zdaniem firma Coldor Sp. z o.o. to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.
wierzyciel 2016-04-07 13:35:01
Firma nie płaci wynagrodzeń ani zobowiązań - unikać jak ognia. Prezes niedostępny a w sekretariacie rzucają słuchawkami. Totalne dno
Były pracownik 2016-05-18 23:39:15
Omijać z daleka firma bankrut, właściciele nie szanują ludzi oraz
klientów. Nie płacą pensji. A jak ktoś odejdzie z firmy nie ma wypłaconego wynagrodzenia. Co najgorsze nie mają pieniędzy a ciągle szukają i chcą zatrudniać nowe osoby.
byly pracownik 2 2016-10-23 11:07:43
Firma w trakcie restrukturyzacji sądowej (postepowanie przedupadlosciowe). Nie płacą dostawcom i podwykonawcom w ogóle. Opóźnienia w wyplacie wynagrodzeń pracowników przekracza 30dni. Jak ktoś odchodzi z firmy nie otrzymuje wynagrodzenia.
Sprzedaż ciągle spada. Są duże opóźnienia w dostawach do klientów przez rotację pracowników.
Firma powiązana jest z Ekospan Sp. z o.o. w której jest to samo. Zmienili adres siedziby żeby trudniej bylo się połapać w powiazaniach pomiędzy spolkami. W planach Prezesa jest doprowadzenie do bankructwa Coldoru i przeniesienia kapitału do Ekospan. Coldor nie ma żadnego majątku tylko dlugi wiec ściągnięcie kasy jest prawie niemożliwe.
Stanowczo nie polecam współpracy z ta firmą!
wierzyciel 2016-11-04 19:04:12
Firma nie płaci dostawcom, prezes (tu to słowo nie pasuje) się ukrywa, w sekretariacie kłamią lub nie odbierają telefonów. Powiązanie z firmą Ekospan Sp. z o.o. . Zarząd obu firm to ci sami ludzie, rodzinka R....... (może niedługo tak będą pisać w gazetach zamiast całego nazwiska). Nie dawać nic na przelew bo pieniędzy nie zobaczycie. W Tarczynie już wszyscy wiedzą ale nie wiem jak poza Tarczynem.
wierzyciel 2016-11-04 19:15:58
Widzę, że jest nas więcej.
Zostaw swoją opinię o Coldor Sp. z o.o. - Janówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coldor Sp. z o.o.