brak logo

Coldor Sp. z o.o.

Janówek

Opinie o Coldor Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 19:24
Czy Twoim zdaniem firma Coldor Sp. z o.o. to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.
7
wierzyciel 2016-04-07 13:35
Firma nie płaci wynagrodzeń ani zobowiązań - unikać jak ognia. Prezes niedostępny a w sekretariacie rzucają słuchawkami. Totalne dno
16
Były pracownik 2016-05-18 23:39
Omijać z daleka firma bankrut, właściciele nie szanują ludzi oraz
klientów. Nie płacą pensji. A jak ktoś odejdzie z firmy nie ma wypłaconego wynagrodzenia. Co najgorsze nie mają pieniędzy a ciągle szukają i chcą zatrudniać nowe osoby.
9
byly pracownik 2 2016-10-23 11:07
Firma w trakcie restrukturyzacji sądowej (postepowanie przedupadlosciowe). Nie płacą dostawcom i podwykonawcom w ogóle. Opóźnienia w wyplacie wynagrodzeń pracowników przekracza 30dni. Jak ktoś odchodzi z firmy nie otrzymuje wynagrodzenia.
Sprzedaż ciągle spada. Są duże opóźnienia w dostawach do klientów przez rotację pracowników.
Firma powiązana jest z Ekospan Sp. z o.o. w której jest to samo. Zmienili adres siedziby żeby trudniej bylo się połapać w powiazaniach pomiędzy spolkami. W planach Prezesa jest doprowadzenie do bankructwa Coldoru i przeniesienia kapitału do Ekospan. Coldor nie ma żadnego majątku tylko dlugi wiec ściągnięcie kasy jest prawie niemożliwe.
Stanowczo nie polecam współpracy z ta firmą!
2
wierzyciel 2016-11-04 19:04
Firma nie płaci dostawcom, prezes (tu to słowo nie pasuje) się ukrywa, w sekretariacie kłamią lub nie odbierają telefonów. Powiązanie z firmą Ekospan Sp. z o.o. . Zarząd obu firm to ci sami ludzie, rodzinka R....... (może niedługo tak będą pisać w gazetach zamiast całego nazwiska). Nie dawać nic na przelew bo pieniędzy nie zobaczycie. W Tarczynie już wszyscy wiedzą ale nie wiem jak poza Tarczynem.
1
wierzyciel 2016-11-04 19:15
Widzę, że jest nas więcej.
1
Pracownik 2017-01-18 14:40
Obecnie w firmie się poprawiło. Pensje na czas. Zdarzają się nawet premie dla produkcji jeśli zrobiony jest założony plan. Zleceń sporo z zapasem na kolejny miesiąc.
Pracownik 2017-08-24 15:02
Pracuję do kilku miesięcy i jest dobrze. Zleceń dużo, pensje na czas jak również premie uznaniowe. Na chwilę obecna wszystko w jak najlepszym porządku! Firma Ekospan jest oddzielną komórką która zajmuję się produkcja płyty warstwowej i z tego co widzę działają bardzo prężnie za sprawą Nowego dyrektora Handlowego Pana Michał B....
2
Zostaw swoją opinię o Coldor Sp. z o.o. - Janówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coldor Sp. z o.o.