Opinie o Anecoop Polska Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anecoop Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Anecoop Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anecoop Polska Sp. z o.o. w Jasin

hej, kiedyś przemknęła mi przez ekran oferta na kontrole jakości, zastanawiam się czy taka praca byłaby jeszcze może dostępna? Nie precyzowali ile trzeba doświadczenia, więc zastanawiam się czy mając za sobą rok w zawodzie mam szanse się dostać

Antoni Nowy wpis

Jak tu jest z zatrudnianiem pracowników? Bo widziałem wpis ze preferowani są Ukraińcy. To prawda czy pracuje tez tu sporo Polaków? Mnie w zasadzie to nie przeszkadza tylko jak z dogadywaniem się?

pyzdra Nowy wpis
@Antoni

Średnio się wszyscy dogadują.

anonymous Nowy wpis

brak slow wymiana polakow na ukraincow

ibm

Jesteście oszustami. Sprzedajecie towar niewartościowy. Dziś kupiłam por w Biedronce we Wrześni. Okazało się, że jest po pierwszym roku uprawy. Wyrośnięty pęd kwiatostanowy został zręcznie ukryty wśród liści - został ucięty tak, by był niewidoczny dla klienta. Jest to perfidne oszustwo. Pytanie: czy spółka Anecoop Polska oszukuje Biedronkę, czy Biedronka oszukuje klientów? Proszę o wyjaśnienie sprawy na waszej stronie internetowej oraz powiadomienie mnie - mój adres: ibm5@vp.pl. Tę sprawę przekażę również w Biedronce.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Anecoop Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mimoza

Praca jak kazda inna - raz jest ciezko a raz lekko. zmiany sa tylko dwie do 14 i do 22 nie ma nocek. jak chcesz sie przyjmowac to dostan sie na zmiane Kierasa Dawida albo Roberta -on tez jest spoko

bartez

Siema Chcialbym zlozyc tutaj papiery na magazyn i rozne sa opinie. Jak jest naprawdę? Sa nocki? Mimoza piszesz ze na jednej ze zmian jest spoko kieras, to ile jest tych zmian?

Mimoza

Zgadam się z "trot" - pracy ogrom a zwlaszcza w sezonie czy przed swietami. Atmosfera ogolnie ok ale zalezy na ktorej zmianie. Od jakiegos czasu jest nowy Kieras na jednej ze zmian i jest spoko koles - wymagajacy ale z ludzkim podejsciem, ludzie chca z nim pracowac. Duzo Hiszpanow i tym samym atmosfera mila. Szef bardzo wymagajacy ale jak to mowia : szanuj szefa swego mozesz miec gorszego

trot

Nie wiem o kim piszą wcześniej, chyba o sobie! Fakt, że pracy dużo i terminy są szalone. Ale to handel i praca na magazynie, a nie siedzenie na fejsie. W firmie jest dużo Hiszpanów i dzięki temu atmosfera jest sto razy lepsza niż w jakiekolwiek innej polskiej firmie.

jazda

Która osoba dokładnie donosi w firmie Anecoop? Jest to magazynier, szef zmiany czy któraś z kobiet. Pozdrawiam, Jazda

pikej

może i rzeczywiście da się coś zrobić, ale to nie pracodawcy sa od robienia dobrze pracownikom ,ale Ci od dobrej i efektywnej pracy z którą są jednak problemy

kot

Porażka to mało powiedziane !!! naprawdę szukajcie gdzie indziej !!!! pieniądze nie są warte poniżeniom i szykaną które czekają na każdego pracownika !!! na każdej zmianie jest przynajmniej jeden który donosi doświadczyłam na własnej skórze :( NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

hub
@kot

Witam wszystkich! Prosze o kontakt w sprawie firmy anecoop. Chciałbym się dowiedzieć czegos więcej. Podaję maila hubert-us@wp.pl. pozdrawiam

NIKITA

Ta firma to totalna porażka . Nie polecam

binks

pracuje bo muszę ale zgadzam się w 100 % z mobingiem i zastraszaniem a szef to choleryk do potęgi . Jeśli ktoś ma możliwość wyboru to nie polecam szukacie gdzie indziej . A mądry [usunięte przez moderatora] to prostak wprost z pastwiska zabrany. I to on trzęsie wszystkim nawet stary się go boi :)

Dodo

Firma jak każda inna na pierwsze wrażenie. Niestety już po kilku tygodniach wiadomo wszystko : - ludzie zastraszeni - sprzeczne decyzje - szef choleryk - donosicielstwo po prostu mobing w czystej postaci jedyny plus to zarobki 9 zł netto za h jak wpadną nadgodziny to da się zarobić. Jedyny warunek to odporność na stres :)

Zostaw merytoryczną opinię o Anecoop Polska Sp. z o.o. - Jasin

Anecoop Polska Sp. z o.o.