Opinie o Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski w Chorzów

Nowy Nowy wpis

Miejmy nadzieje że nie jest gorąco ;) i potrafimy zapanować nad tym nad czym mistrzowie się chlubią tzn ilością :)

Stary Nowy wpis
@Nowy

Dobrze będzie :) przynajmniej tak myśle a moje myślenie drogo wychodzi

Janek Nowy wpis

@Pytanie a to tu nie ma jednej zmiany?

Paweł VENTALL

Ponawiam opinie która została usunięta. Firma (usunięte przez administratora)podwykonawcom z powodu widzimisię(usunięte przez administratora)- poprzedni wpis nie był ani szkalujący, ani nie prawdziwy . Sprawę sądową do której się (usunięte przez administratora) odwołuje powyżej- przegrał. Człowiek nie zdatny do żadnej współpracy, nieprzyjemny i niemiły w obyciu (rozmowy biznesowe, próba nawiązania kontaktu, rozmowy telefoniczne).. Niepłacenie podwykonawcom to sposób na prowadzenie firmy(usunięte przez administratora) Kancelaria, która reprezentowała nas przed sądem wcześniej już prowadziła sprawę o zapłatę przeciwko Śląskiemu Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji dla innego podmiotu wykonującego takie prace jak my. Radzimy unikać wszelkiego powiązania z nazwiskiem i branżą.

@Paweł VENTALL

(usunięte przez administratora) Nie ma Pan odwagi występowania pod własnym nazwiskiem kiedy Szkaluje Pan innych? Nieprzyjemny i niemiły jestem tylko w stosunku do nieuków, którzy udają fachowców nie mając ani wiedzy ani chęci do nauki. Pana 15-letnie doświadczenie może być potrzebne do robót malarskich albo układania bruku. Prawo Budowlane wyraźnie mówi kto i z jakim wykształceniem może wykonywać instalacje wentylacyjne. Nie dopuszcza do ich wykonywania ludzi z takim wykształceniem jak Pana, tzn. absolwenta liceum pewnie bez matury. Widać Panu łatwiej komuś szkodzić jak wziąć się do nauki, żeby w przyszłości przynajmniej zrozumieć dokumentcję techniczną. A tak na marginesie, warto żeby Pan zapamiętał, że wyrok w II instancji jest ostateczny. No i warto wspomnieć dla zainteresowanych, że krążące po internecie długi firmy WK-Went pewnie będzie można wyegzekwować od Pana Wronki w firmie Ventall.

Piotr Chlebowski Nowy wpis
@Paweł VENTALL

Czy po oddaleniu w całości przez Sąd Apelacyjny wyroku Sądu I instancji napisze Pan teraz sprostowanie? Panie Pawle Wronka, ma Pan na tyle odwagi i uczciwości czy to są cechy Panu obce?

W sieci internetowej nie jest się anonimem, a nieprawdziwy i szkalujący wpis przyda nam się na najbliższej rozprawie sądowej dotyczącej zupełnego braku profesjonalizmu podwykonawcy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pokojówka w hotelu Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Malarz wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski - Chorzów

• Jak się pracuje w Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski?

Zobacz opinie na temat firmy Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski?

Śląskie Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji Piotr Chlebowski