Pikser Paweł Ślęzak

Świdnica

Opinie o Pikser Paweł Ślęzak

anonim 2011-12-01 03:02:23
I udało Ci się? ja obecnie rozglądam sie za inną robotą, gdzie jest ta firma? i czy rzeczywiście jest tam taki fajny klimat?
loko 2012-02-16 18:40:27
Tak , miałem \"przyjemność\" poznać Pana [usunięte przez moderatora] jak pracował w Nateo , później go wywalili . Naciągacz i chodzący chaos..... Jako pracodawca ? to dopiero musi być ubaw.....żenada.
mmk 2014-01-02 21:17:53
Do loko - ale bzdury, jest zasadnicza różnica pomiędzy wywalili go a sam odszedł, oj polska zawiść i zazdrość; ja współpracuję ponad 2 lata i sobie chwalę
mp 2015-10-10 11:36:46
Miałem pech poznać Pawła osobiście pracować dla niego w NATEO. Został wywalony! ale to już było za późno dla firmy, poszła na dno. Krótko jest to oszust i naciągacz przestrzegam, ładnie gada i mydli oczy. W konsekwencji zostaniecie bez pieniędzy jak ja.
zajk 2016-04-20 23:29:42
jacek, z tego co wiem to w pikser trudno się zatrudnic, nie zatrudniaja wiele personelu, rotacji tu nie ma, także trochę prózno czekac na oferty pracy od nich.
Zostaw swoją opinię o Pikser Paweł Ślęzak - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pikser Paweł Ślęzak