techma

Wrocław

Opinie o techma

novak 2010-12-14 18:38:56
Helooo czy znalazl by sie ktos kto moze napisac cos dobrego ?? Chlopaki z anglii? gdzie na jednego przypada 1/2 lozka :) na stadionie (juz po) co wyplaty dostali po trzech miesiacach?? a ci co teraz w Monachium gryza pazurki z nerwow bo swieta za pasem a tu dalej kasy brak. Na prezenty nie bedzie TATA z exportu przyjedzie w dziurawych skarpetkach. Wszystkiego najleprzego. Naprawde w kazdej firmie jest lepiej....
dziadek 4 2010-12-15 12:54:50
witam!pracowałem na kontrakcie w niemczech w hotelu pod nazwa z karaluchami i pluskwami na ty!pieniadze nie zostały wypłacone nikt nie odbiera telefonu a jak juz sie dozwoniłem to ta sama spiewka" własnie kasa poszła na konta" albo ze napewno zostanie wypłacone jedna wielka sciema nie polecam tej firmy chyba ze chcesz wykopac sobie dół w który sam potem wpadniesz!
Góral 2011-01-26 12:51:20
Pracowałem w Techmie(ul.Na Grobli we Wrocławiu)w roli prowadzącego i nie miałem problemów z wypłatą.Dostałem 12 stycznia z poślizgiem 2dni,ale już 10 po południu pani prezes zadzwoniła i poinformowała,że będzie mały poślizg i bardzo za to przepraszała.Nie wiem jak jest na eksporcie do Niemiec,bo to dopiero mnie czeka.Ja jestem zdania,że jeśli się ktoś sam nie przekona na temat danej firmie to nigdy się nie dowie jaka ta firma jest naprawdę.
obecny 2011-02-12 12:52:58
Witam wszystkich bylych i obecnych Techmowców.Powiedzmy sobie szczeze ze wszystkie wypowiedzi tu sa prawda,umowy sa tak sformułowane ze nie wiadomo o co chodzi,zaliczki w kwocie250euro maja wyplacac do 10kazdego miesiaca ale oczywiscie to klamstwo za ta zaliczke musisz sie wyzywic oraz kupowac sobie bilet na dojazd do pracy tygodniowy bilet kosztuje prawie 15euro i nie ma kto zwrocic za dojazdy a co do hotelu jest tak samo pakuja ludzi jak sledzie do puszek na 40 ludzi mieszkajcych w hotelu przysługuja dwie toalety i jeden prysznic kapiac sie ostatni idziesz spac o 1.Odradzam wszystkim ta firme a jak juz sie ktos wybiera na eksport to niech nie da sobie wmowic ze ma sobie kupic bilet a firma zwroci to nie prawda.Pozdrawiam
anonim 2011-04-13 22:34:08
zgadzam się z przedmówczynią, mój mąż również tak jak większość ludzi skorzystał (czego bardzo żałuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) z oferty TECHMY niestety z Wrocławia nad czym ubolewam bo jestem z dolnego śląska wstyd, że takie firmy są z moich stron, rozmowa podpisanie umowy super!!! wszystko super!!!!! Dzień wyjazdu fajna okolica miejsce super, ale kwestie bhp finanse pozostawiają dużo do myślenia.
po dziesięciu dniach miała być zaliczka, ale niestety piękne słowa pozostały!!!! druga kwestia płyty \"dźwigane\"są ręcznie w profesjonalnej firmie stosuje się np dźwigi myśle, że dla osób mających jakąkolwiek wiedze, daje taka kwesia dużo do myślenia. To są oszuści, nie przestrzegają żadnych norm, zasad jakimi są zobowiązani np w umowie jest napisane, że zaliczkę powinno się otrzymać po 10 -ciu dniach w 250 euro, a Kierownik Krombacher tylko obiecuje pieniądze a jak już dochodzi do zaliczki to przekłada na inny okres i wtedy musicie mieć swoje euro bo nieprzeżyjecie, albo będziecie (usunięte przez administratora) kit. A jak już dostaniesz to oczywiście o wiele mniej niż było w umowie. W Moniachium, bo to jest właśnie miejsce do którego wysyłają, na metro wydaje się swoją kase co powinno być w gestii Firmy. Ludzie tam sa ludzie, którzy nie dostają pieniędzy od września 2010r. Prezes firmy Pan Zieliński zawsze unika kontaktu z pracownikami bo obawia się czego??? kogo??? i dlaczego??????????? ciekawe?????????? firma niemiecka Alpina dla której pracuje Techma zawsze przelewa pieniążki na ich konto, ale techma pozostawia na swoim koncie i......???? a ludzie nie dostają kasy czyli robia za ...hmmm. ...społecznie. Trzeba zacząć działać bo już za dużo ludzi zrobili w (usunięte przez administratora).
POLAK POLAKOWI WILKIEM!!!
obecny 2011-04-14 11:48:07
Witam, też już zaczynałem się denerwować, że pieniędzy nie ma a tych z kupki ubywa ale na szczęście w końcu zapłacił. Mam nadzieje, że już nie będzie takiej zwłoki w wypłatach. Póki co jest niesmak, że po takim czasie ale kasa jest więc jestem zadowolony i robie dalej.
Miloni 2011-05-18 20:51:23
Witam! Pracuję obecnie dla tej firmy we Wroclawiu ul. Na grobli. Techma jest tam podwykonawcą i "zajmuje się organizacja pracy "- czyli niczym, bo panuje ogólny haos, ktory przyczynia się do opóźniena terminu i wymagana jest praca do późnych godzin wieczornych.Majster - to stanowisko, którego nikt tu nie zna i pojąc nie może ale figurant jest. Nie polecam nikomu współpracy z Techmą.
anonim 2011-05-19 11:45:58
Witam!
ja również pracuję dla firmy TECHMA i mam inne zdanie.Pracowałem w różnych firmach budowlanych i tam było znacznie gorzej.Jak się komuś nie chce pracować, to zawsze się znajdzie powód aby komuś dokopać.
anonim 2011-06-03 18:12:58
witam,
Mój tato ma zacząć w tej firmie, po przeczytaniu komentarzy bardzo mnie to niepokoi. do osób które tam pracują, czy są oni w ogóle wypłacalni (praca w Polsce) i przy systemie 10-cio godzinowym na jakim poziomie są zarobki. Proszę o pilne info, gdyż od poniedziałku ma podjąć pracę
stadion wroclaw 2011-06-20 21:32:27
a tam gadaja glupoty ze to zla firma co z tego ze gdy sie zwolnilem po 5-ciu miesiacach pracy dostalem wyplaty 1500zł za caly miesiac ,10h dziennie.był czas przywyknac na marudzenie majstrow ze ciagle za malo....dla nich to najlepiej z budowy nie wychodzic...Pozdrowienia dla młodego majstra ze stadionu z wroclawia.przyjeli go tylko z tego powodu bo niemiecki zna, zero pojecia o robocie...nooo:D
anonim 2011-08-03 09:21:02
Tak długo jak Prezes będzie udawał,że płaci-tak długo będziemy udawać,że pracujemy!!!!!
kamil 2011-08-30 14:58:02
pracowałem w Techmie owszem zaczęli kroić na wszystkim,ale złożyłem skargę na nich do Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu i powiem szczerze, że szybko się znalazły wszystkie zaległe pieniądze,które mi się należały! Tylko jeśli się dużo krzyczy ale się nie walczy o swoje pieniądze,no to firma się ślizga...Więcej odwagi panowie! Na dzień dzisiejszy to każda firma kroi..bo przecież musi się utrzymać!
zastrzezony 2012-01-07 12:40:52
czy komuś z Was wysłano drugi z firmy Techma do udzielenia pełnomocnictwa ich kancelarii prawnej w Niemczech aby mogli wypłacić pieniądze na konto za zaległe wynagrodzenie za pracę w Niemczech? czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? czy to kolejne podejście prezesa (usunięte przez administratora)o?
td 2012-01-23 13:15:50
Ja dostałem takie papiery właśnie dzisiaj, do udzielenia pełnomocnictwa niemieckiej firmie prawniczej, z pismem przewodnim prezesa ale oczywiście bez żadnego jego podpisu czego absolutnie nie podpisze. Wcześniej złożyłem skargę do Inspekcji Pracy w swoim mieście, którą przesłano do Inspekcji we Wrocławiu i sprawa jest w toku... zobaczymy jaki będzie efekt termin zakończenia kontroli inspekcja wyznaczyła na połowę lutego więc wtedy otrzymam odpowiedź. Póki co teraz z tym pismem o udzielenie pełnomocnictwa wybieram się jutro ponownie do inspekcji pracy gdzie udzielane są darmowe porady prawne i zobaczymy co w tej kwestii będzie miał do powiedzenia prawnik.
klara_rr 2012-03-06 19:44:38
już po firmie "TECHMA" ...
drugi upadek i ostateczny....
syndyk działa:) ale mizernie....
nie ma co sprzedać....:)
Johan 2012-03-07 13:49:13
Możesz coś więcej powiedzieć na temat upadłości i działania syndyka. Dla mnie wiszą kasę za pół roku, i kiepsko widzę szansę odzyskania ciężko \\\"zarobionych\\\" euro.
klara_rr 2012-03-07 18:39:53
syndyk dziala tylko w polsce a sprawy i odzyskanie pieniędzy z niemiec toczą się w niemieckim sądzie... czy otrzymałes jakieś dokumenty od niemieckich prawników???
oszukany 2012-03-07 19:41:59
dostalem papiery z kancelari niemieckiej, dzwonila do mnie pani i mowila ze sprawa w sadzie niemieckim odbedzie sie 27.03.2012.
G 2012-03-07 19:55:02
Gówno wiecie.....jest co sprzedać
ciekawe 2012-03-08 08:36:54
jak jestes taki zorientowany to napisz niby co syndyk sprzeda? człowieku Techma nie ma żadnych nieruchomości, żadnego sprzętu (poza kilkoma wiertarkami, młotkami czy łopatami itp.). Ty myslisze ze te biuro na ulicy Grota jest na Techmę? HAHA Ubaw po pachy. Te grosze co zostały to zabierze syndyk dla siebie, bo on jest pierwszy w kolecje. A tym co podpisali papiery dla kancelarii w niemczech gratuluje glupoty. Zwykla gra na czas. Jak do tej pory [usunięte przez admina]robil wszystkich w H to raczej watpie zeby na koniec był tak dobroduszny zeby zalezalo mu na pracownikach. Zreszta taki on dobry ze na prawnikow to ma (bo przeciez za darmo nie pomoga) a dla nas na zaliczki jak budowy działały to nie mial.[usunięte przez admina]szlak mnie trafia. Oglosil upadlosc bo juz za duzo osob sie zaczelo upominac o swoje. W tej calej sytuacji on WYGRAL a my uczciwie chcacy zarobic na chleb PRZEGRALISMY. takie mamy prawo, ktore na to pozwala.

pozdrawiam i nie licze na zlamany grosz :(
oszukany 2012-03-08 19:46:52
ciekawie - mozesz napisac z kad posiadasz takie informacje o techmie czy mozne gdzies je uzyskac aby dowiedziec sie wiecej jestem na chorobowym techma mi nie placila i wzial sie za nia tez ZUS z posiadanych prze zemnie informacji techma zalega z wyplata zasilku chorobowego ok. 30 osoba
Novy 2012-03-24 18:22:58
no to już można zamknąć wątek "TECHMA" syndyk już sobie rozparcelował techmę :) Więcej oszukanych nie będzie...... [i]
MŁODY 2012-04-01 17:16:05
Panowie pracowalemw tej firmie w 1995 roku na eksporcie w Niemczech w Wurzburgu. Robiliśmy fasade hotelu, który chyba nie został dokończony już do tej pory ale mniejsza z tym. Muszę powiedziedz ze wtedy dobrze bylo, była kasa fajny klimat bylo nas czterech w bryg, ps z tymi chlopakami wyjechałbym nawet dzisiaj. Bylo naprawde fajnie. Póżniej trafilem do sztutgardu na fasade muzeum mercedesa noi tam już lipa majstrowanie przez alokoholika Mietka jedna klika zarobki nagle spadły admosfera do dupy. Pózniej wyjechałem z techmą do witsztoka do anglii tam to juz wogóle obóz mieszkanie zasyfione w murzyńskiej dzielnicy dilerów nie było co jesc i tam majstrował jeszcze ich p[usunięte przez admina]nigdy tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zapomnę. Omijajcie techme z daleka[usunięte przez admina]
oooo 2012-04-07 11:16:23
ja też kiedyś pracowałem
hhhh 2012-04-07 19:22:08
witam wszystkich byłych techmowców i życze zdrowych,spokojnych i wesołych świąt wielkanocnych i oby te nasze zaległości finansowe jak najszybciej dobiegły końca.a za tego naszego byłego[usunięte przez admina]
lucky 2012-04-08 22:01:44
mi nie wyprał i nie zwiódł.uciekłem na rok przed totalna klapą i odzyskałem całą kasę.
jeżeli ktoś był tak głupi, że robił za darmo to jego problem.jak można pracować miesiącami za darmo?nie rozumiem tego.uciekłem w czas bo wiedziałem na co się zanosi.
ja kasę mam a wy tylko beznadziejne nadzieje, że ją odzyskacie.trzeba myśleć a się łudzić i dać zwodzić.
0000 2012-04-10 07:07:46
lucky-ty chyba nie byłeś taki przebiegły z tą ucieczką z techmy przed rokiem tylko wydaje mi się że już pokazałeś co potrafisz i więcej ciebie nikt niechciał...
bd 2012-04-16 14:12:59
Witam Techme
Pracowałem tam 5 lat ale chyba w pore odeszłem dziś się dowiedzałem o upadłości firmy gdy zadzwoniłem do firmy o karte podatkową uprzejmnie mnie poinformowała Pani w biurze że firma ogłosiła upadłość.Zwolniłem się z Techmy w ubiegłym rok wisiała mi za 5 miesięcy pracy kasę na każdej wypłacie mi obcieli ale wypłacili mi te 5 miesięcy
hhhh 2012-04-27 13:21:32
witam wszystkich.to już tak wszyscy zadowoleni że zero komentarzy na temat techmy?
robal 2012-05-15 09:09:33
Witajcie, oprócz przygód z wypłatami, to praca w techmie miło się kojarzy. Wiele miłych wspomnień nasuwa mi się zaraz na myśl. A le cóż, uważam, iż do katastrofy owej firmy przyczyniły się sprawy [usunięte przez admina] która to chciała za wszelką cenę rządzić firmą, która to zawsze kierowała się emocjami a nie zdrowym rozsądkiem. [usunięte przez admina] nie jest taki cięty na kasę jak by wam się wydawało. nie jest też takim oszustem, rynek w tej branży jest po prostu bardzo specyficzny i trudny do opanowania. A jak się baba wtrąca w interesy i to z histerycznymi emocjami to nie ma szans aby się wszystko kleiło do kupy. Tak mi się przypomina praca Pana[usunięte przez admina] raz był super pracownikiem a raz nie nadawał się do niczego ( i tak kilka lat). Gość pewnego razu nie wytrzymał i pieprzną robotą. To jest moja tylko interpretacja i każdy ma prawo sądzić inaczej. Już od paru lat nie pracuję w techmie ale ciągle śledzę wszystkie wydarzenia i w kraju jak i po za. Szkoda, że to się sypnęło ale było to już przesądzone kilka lat wcześniej. To i tak cud, że tak długo to kulało. Ciekaw jestem co zrobili we Wrocławiu z Manitou wielką porażką na kółkach. Piszcie wszyscy co gdzie słychać. pozdrawiam wszystkich byłych pracowników.
Kamieniarz 2012-07-12 22:48:51
I co ? Już wszyscy poszli sobie?? Nikt już nie napisze? A co u MAXSA??
hhhh 2012-07-19 20:46:31
Kamieniarz - 2012-07-12 22:48:51

I co ? Już wszyscy poszli sobie?? Nikt już nie napisze? A co u MAXSA??
witam Cie \\\'\\\'kamieniarzu\\\'\\\' no tak kolego wyszło ze chyba wszyscy sobie już poszli bo nikt od dłuższego czasu już niema ochoty coś napisać.u Maxsa z tego co mi wiadomo jakoś leci już prawie na emeryturze.a jeśli znasz tego gościa to pewnie pracowałeś u firmy S+H.z tego co mi wiadomo to ta kasa z tego porozumienia będzie na dniach. pozdrawiam
as 2014-05-12 13:58:17
Witam,

Potrzebuje kogoś kto pracował w firmie TECHMA w letach 1981-1999.
as 2014-05-14 09:04:54
W którym roku Pan pracował? Szukam ludzi z lat 1981-1999 ...
zarobki 2015-01-31 19:41:01
widze ze nie tylko mnie interesuja najbardziej zarobki - tylko chcialbym miec pewnosc zeby dostac jakies informacje pwene o tych zarobkach w techma - jest ktos dobrze powinformaowany kto taka wiedza moglby sie podzielic - na prawde mi na tym zalezy mam nadzieje ze jest to do zrobienia. zalezy mi bardzo na tym bardzo
komyl 2015-02-01 18:13:22
WITAM to techma istnieje czy nie pracowałem w techmie w latach 2000 2003 na banku ilowenbraun w monachium potem w bazylei z krystianem super gośc
krztsiek 2015-03-12 17:54:33
Ja pracowałem w techmie w roku 1991do 1992 w czechosłowacji potrzebuje RP7 do innego zakładu czy jeszcze moge się udać do Wrocławia do kadr po to?
anonim 2015-10-02 18:19:21
WPBP-1
kat 2016-03-15 20:19:55
techma upadłosc a piniedzy nie ma
sprawiedliwosc 2016-03-15 20:33:25
techma we wrocławiu upadła a piniedzy nie widac tylko czesc wypłacili ludziom sprawa sie ciągnie dalej upadłosc bo ci którzy pracowali firmie techmie ni zgłosili sprawy do wrocławia ispekcji pracy bo sie bali prosze zgłaszajcie sie zeby sprawa sie skoczyła bo przez pozostałych pracowników sie ciągnie duzej bo nie zgłosili sie sprawa sie ciągnie w niemczech i wrocławiu dzekuje
tomik 2016-05-20 12:55:25
taka prezna firma oferujaca w okolicach najelpszy sprzet typu wozki widlowe, paletowe i inne ma problemy?
Zostaw swoją opinię o techma - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie techma